تست بازی های هک شده ps4

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
کسی نمیدونه چطور میشه dlc هارو بازی کنم؟
دوست عزیز فکر نمیکنم DLCهای این بازی توسط کسی دامپ شده باشه
من نه تو سایتای ایرانی و نه خارجی چیزی پیدا نکردم
دوپلکسم فقط بازی و آپدیتشو دامپ کرده

• Like
Reactions: mrhdir

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
تا به حال کوچکترین مشکلی بابت اجرای بازی های کرکی نداشتم تازگی هم nioh 2 و مافیا دیفینیتیو ادیشن و ghost of tsushima و فیفا 21 و کرش 4 رو انجام دادم و هیچ مشکلی نداشتم ورژن دستگاه 6.72 هست
هر کسی تو اجرا بازیا مشکل داره دو دلیل می تونه داشته باشه یکیش اینه که بازی درست دانلود یا حتی اکسترکت نشده باشه دومیش هم اینه که روی ورژن 5.05 باشه و از spoof استفاده نکرده باشه
پیشنهاد من به همه دوستانی که ورژن 5.05 هستند اینه که به ورژن 6.72 دستگاهشون رو ارتقا بدن من از 4.55 تا الان کنسولم هکه و به نظرم بهترین ورژن تا به امروز 6.72 هست

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
تا به حال کوچکترین مشکلی بابت اجرای بازی های کرکی نداشتم تازگی هم nioh 2 و مافیا دیفینیتیو ادیشن و ghost of tsushima و فیفا 21 و کرش 4 رو انجام دادم و هیچ مشکلی نداشتم ورژن دستگاه 6.72 هست
هر کسی تو اجرا بازیا مشکل داره دو دلیل می تونه داشته باشه یکیش اینه که بازی درست دانلود یا حتی اکسترکت نشده باشه دومیش هم اینه که روی ورژن 5.05 باشه و از spoof استفاده نکرده باشه
پیشنهاد من به همه دوستانی که ورژن 5.05 هستند اینه که به ورژن 6.72 دستگاهشون رو ارتقا بدن من از 4.55 تا الان کنسولم هکه و به نظرم بهترین ورژن تا به امروز 6.72 هست
مشکل اجرا نشدن و فریز همون طور که گفتید از خود بازیها هست یعنی مشکل در اکسترکت یا انتقال اونها و ربطی به هک نمیتونه داشته باشه.نسخه های زیر هفت خوبن اما بهترین ورژن هک هنوز هم 5.05 هست البته 6.72 هم بعد از اون خوبه. دلیلی که هنوز برای این نسخه بکپورت ارائه میشه هم همینه وگرنه زمانی که هک 5.05 اومد چون پایدار بود گفتن اپدیت کنید و 4.55 دیگه از دور خارج شد. Leeful که خودش هکر شناخته شده ps4 هست و خیلی از نسخه های hen رو تهیه کرده نوشته بود من سه تا کنسول دارم یک اسلیم 5.05 و یک پرو 6.72 و یک فت 7.55 و میگم از لحاظ پایداری و ارزش هک اولی (5.05) طلا هست دومی نقره و سومی(هفت به بالا) بدرد نخور

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

• Like
Reactions: 7.50.7.51.7.55

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
مشکل اجرا نشدن و فریز همون طور که گفتید از خود بازیها هست یعنی مشکل در اکسترکت یا انتقال اونها و ربطی به هک نمیتونه داشته باشه.نسخه های زیر هفت خوبن اما بهترین ورژن هک هنوز هم 5.05 هست البته 6.72 هم بعد از اون خوبه. دلیلی که هنوز برای این نسخه بکپورت ارائه میشه هم همینه وگرنه زمانی که هک 5.05 اومد چون پایدار بود گفتن اپدیت کنید و 4.55 دیگه از دور خارج شد. Leeful که خودش هکر شناخته شده ps4 هست و خیلی از نسخه های hen رو تهیه کرده نوشته بود من سه تا کنسول دارم یک اسلیم 5.05 و یک پرو 6.72 و یک فت 7.55 و میگم از لحاظ پایداری و ارزش هک اولی (5.05) طلا هست دومی نقره و سومی(هفت به بالا) بدرد نخور

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
نمی دونم ولی با توجه به تجربه شخصیم روی کنسول فت سری اول برای من 6.72 خیلی بهتر 5.05 بوده من روی 5.05 به دفعات خاموشی و حتی پریدن سیو داشتم ولی 6.72 خاموشی من خیلی کمتر شده البته بازم روی کنسول های مختلف تفاوت هست

• Like
Reactions: Arsinn

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
خب من این بازیو تست کردم حدود نیم ساعت و مشکلی نداشت
نسخه Arczi با آپدیت بک پورت شده
فریمور 6.72 هن 2.1.3
من اون یکی نسخه شم دانلود کردم و بازم همین مشکل رو داره.

حتی هاستمم عوض کردم و برطرف نشد. البته تا الان ۹ ساعتی میشه بازیش کردم و تو ساعتای اولیش اصلاً مشکلی نداشت. ولی بعد چند ساعت و با گستردگی محیط ها مشکل فریز شدنش راه میفته. و ظاهراً هر چقدر بیشتر بری جلو، بدتر میشه. فریمور من ۷.۵۵ هستش.

کلاً فکر کنم اشکال از خود بازیه، چون بعضی از ماموریت هاشم مثل پیدا کردن ملکه زنبورها یا روشن کردن همه مقبره‌ها، باگ داره.

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
راهی هست به داپلکس درخواست بدم که dlc رو دامپ کنه؟
به دلیل غیر قانونی بودن کارهای DUPLEX و مسائل امنیتی راه مستقیم برای رابطه باهاشون وجود نداره متاسفانه
معمولا dlc همه ی بازیا میاد نمیدونم چرا فعلا به این بازی کم لطفی شده، شاید در آینده اومد
من اون یکی نسخه شم دانلود کردم و بازم همین مشکل رو داره.

حتی هاستمم عوض کردم و برطرف نشد. البته تا الان ۹ ساعتی میشه بازیش کردم و تو ساعتای اولیش اصلاً مشکلی نداشت. ولی بعد چند ساعت و با گستردگی محیط ها مشکل فریز شدنش راه میفته. و ظاهراً هر چقدر بیشتر بری جلو، بدتر میشه. فریمور من ۷.۵۵ هستش.

کلاً فکر کنم اشکال از خود بازیه، چون بعضی از ماموریت هاشم مثل پیدا کردن ملکه زنبورها یا روشن کردن همه مقبره‌ها، باگ داره.
یعنی این بازی بیشتر از 9 ساعت گیم پلی داره؟!
اصلا به قیافش نمیخوره
حالا بیشتر تست میکنم ببینم چی میشه...

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
به دلیل غیر قانونی بودن کارهای DUPLEX و مسائل امنیتی راه مستقیم برای رابطه باهاشون وجود نداره متاسفانه
معمولا dlc همه ی بازیا میاد نمیدونم چرا فعلا به این بازی کم لطفی شده، شاید در آینده اومد
یعنی این بازی بیشتر از 9 ساعت گیم پلی داره؟!
اصلا به قیافش نمیخوره
حالا بیشتر تست میکنم ببینم چی میشه...
آره چون بازیش نیمه جهان آزاده و خطی نیست و ماموریتای فرعی هم داره.

اینجور که ظاهرا فهمیدم ( البته شاید اشتباه کنم) تو محبط های باز با گستردگی زیاد، معمولا فریز میکنه و این مشکل تو محیط های بسته خیلی کمتره.

ظاهرا اشکال از خود بازیه و تا آپدیت ۱.۰۵ شم یا بیشتر هک نشده یا دیگه آپدیتی نداره.

.::MATIN::.

کاربر سایت
Oct 26, 2015
83
نام
متین
سلام
بازی rdr 2 رو از سایت دانلودها دانلود و نصب کردم بعد اپدیت ۱.۱۹ رو هم نصب کردم فریمور دستگاه ۵.۰۵ و نسخه hen ۲.۱.۴ میره تو بازی تصویر سازنده‌ ها و آرم Rockstar هم میاد بعد صفحه آبی میشه و ارور ce-34878-0 میده از بازی بیرون میاد مشکل از چیه؟
تا الان همه بازی های جدید از جمله 2 tlou و gost of tsushima رو با بک پورت بازی کردم و هیچ مشکلی نداشتم فقط این یه مورد داستان شده
ممنون میشم راهنمایی کنید

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
آره چون بازیش نیمه جهان آزاده و خطی نیست و ماموریتای فرعی هم داره.

اینجور که ظاهرا فهمیدم ( البته شاید اشتباه کنم) تو محبط های باز با گستردگی زیاد، معمولا فریز میکنه و این مشکل تو محیط های بسته خیلی کمتره.

ظاهرا اشکال از خود بازیه و تا آپدیت ۱.۰۵ شم یا بیشتر هک نشده یا دیگه آپدیتی نداره.

حقیقتش من 5-4 ساعتی بازی کردم و اصلا باگ و کرشی ندیدم
نمیدونم جریان چیه

Ghost of a Tale_20210417121320.jpg

• Like
Reactions: amin200200

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر