تست بازی های هک شده ps4

7.50.7.51.7.55

کاربر سایت
Mar 15, 2021
164

خبرانتشاربازی های جدید رادر اینجا به اشتراک می گذاریم واگر مشکلی داشتین در بازی در اینجا بادوستان حل می کنیم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: rezagoli

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
من mortal combat 11 رو از سایت دانلودها گرفتم نسخه duplex + update 1.24 backport(usa_11379) و dlc هارو که نصب شد اما وارد بازی که میشی چند ثانیه بعد پیغام خطا میده و کرش میکنه و خارج میشه. البته lost 2 رو همون نسخه که دوستمون در بالا گفتند از همون سایت دانلودها گرفتم و بدون مشکل نصب شد و تمومش هم کردم. کنسول روی 5.05 هستم

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
من mortal combat 11 رو از سایت دانلودها گرفتم نسخه duplex + update 1.24 backport(usa_11379) و dlc هارو که نصب شد اما وارد بازی که میشی چند ثانیه بعد پیغام خطا میده و کرش میکنه و خارج میشه. البته lost 2 رو همون نسخه که دوستمون در بالا گفتند از همون سایت دانلودها گرفتم و بدون مشکل نصب شد و تمومش هم کردم. کنسول روی 5.05 هستم

دانلود ها من ده بار براش درباره همین بازی کامنت دادم و راهکار ولی پاک میکنه کامنتمو!

برای حل مشکل MK 11 شما یک بار بازی رو حذف کن
از اکانت خودت خارج شو
یک اکانت جدید بساز
وارد اکانت جدید شو بازیو نصب کن و اجرا کن
فقط توجه داشته باش ک هیچوقت از اکانت های قبلیت بازیو اجرا نکنی ک دیگه همین مراحل باید تکرار بشه و دوباره کاری
هر وقت خاصی mk11 بزنی از اکانت اصلیت log out شو حتما و switch user نزن.

من راه حل مشکل رو برای دانلودها فرستادم ک درواقع همین آپدیت آخر با همین حجم ولی بدون مشکل psn بود ک تایید نکردن!

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
دانلود ها من ده بار براش درباره همین بازی کامنت دادم و راهکار ولی پاک میکنه کامنتمو!

برای حل مشکل MK 11 شما یک بار بازی رو حذف کن
از اکانت خودت خارج شو
یک اکانت جدید بساز
وارد اکانت جدید شو بازیو نصب کن و اجرا کن
فقط توجه داشته باش ک هیچوقت از اکانت های قبلیت بازیو اجرا نکنی ک دیگه همین مراحل باید تکرار بشه و دوباره کاری
هر وقت خاصی mk11 بزنی از اکانت اصلیت log out شو حتما و switch user نزن.

من راه حل مشکل رو برای دانلودها فرستادم ک درواقع همین آپدیت آخر با همین حجم ولی بدون مشکل psn بود ک تایید نکردن!
بله متاسفانه دانلودها کامنت هارو منتشر نمیکنه تا یکی دیگه هم استفاده ای کنه یا مثل ما علاف نشه.کلا چند بار شده از این سایت بازی گرفتم مشکل داشته مثلا ghost of tsushima هم از دانلودها گرفتم بکپورتش برام نصب نمیشد رفتم بکپورت رو از p30 گرفتمش که همون نسخه بود که راحت نصب شد و سالم بود. فقط من آخرش رو متوجه نشدم یعنی منظورتون این بود که یک نسخه از اپدیت آخری بدون مشکل وجود داره که دیگه بدون ساخت اکانت هم کار میکنه؟ میشه اگر لینکی ازش دارید بدید؟

aligool21

کاربر سایت
Jan 25, 2008
272
هست تا نصفه نصب شده میزنم دوباره ارور میگیره
اگه بازی نصفه نصف شده و تو نوتیفیگیشن ارورش هست و میزنی ارورر میده ( بازی کامل نصب نشده و اگه اون جا هم بزنی باز ارورر میده درستشم همینه و واسه همه همینطوره ) ، باید بازی پاک کنی و دوباره نصب کنی ، اگه بازی ارورر داد موقع نصب حتما بازی یه فایلش خراب شده
البته من یک دو بار شده نصب نشده بازی و ارورر داده پاک کردم دوباره نصب کردم باز ارورر داده بازی موقع نصب و بازی از هارد پاک کردم و از کامپیوتر ریختم داخل هارد و این بار نصب شده

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: meisamsat

mehdi081

کاربر سایت
Dec 27, 2015
54
نام
مهدی
عکس اررو
این خطا به معنی خراب بودن فایل pkg هستش، من خودم چند هفته پیش همین نسخه رو نصب کردم و مشکلی نداشت (از دانلودها) . احتمالا یک یا چند پارت دانلود شده شما مشکل داره یا به صورت ناقص از حالت فشرده خارج شده. وقتی پارت اول رو با winrar باز می‌کنید خطایی نمیده؟ یا درحال استخراج فایل؟

• Like
Reactions: 7.50.7.51.7.55

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر