تست بازی های هک شده ps4

meisamsat

کاربر سایت
Dec 14, 2010
95
این خطا به معنی خراب بودن فایل pkg هستش، من خودم چند هفته پیش همین نسخه رو نصب کردم و مشکلی نداشت (از دانلودها) . احتمالا یک یا چند پارت دانلود شده شما مشکل داره یا به صورت ناقص از حالت فشرده خارج شده. وقتی پارت اول رو با winrar باز می‌کنید خطایی نمیده؟ یا درحال استخراج فایل؟
بدون هیچ خطایی باز و استخراج شد که نصب نمیشه

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
بدون هیچ خطایی باز و استخراج شد که نصب نمیشه
منهم بازی ghost of tsushima خودش نصب شد اما اپدیت بکپورتش نصب نمیشد موقع استخراج هم هیچ خطایی نمیداد اما نصب نمیشد بقیه هم میگفتن سالمه و مشکلی نداره . بهرحال دوباره دانلودش کردم و اینبار بدون مشکل نصب شد. من فکر میکنم این مشکلات گاهی موقع استخراج و یا انتقال بازی به هارد پیش میاد درحالیکه بازی که گذاشتن هم سالم هست مثلا من همزمان هم داشتم یک بازی رو دانلود میکردم یکی دیگه رو استخراج و یکی دیگه رو به هارد منتقل میکردم که مثلا در زمان صرفه جویی بشه اما این سه کار همزمان کامپيوترم هم چندان قوی نیست باعث ایجاد اشکال در فایل بازی شد. شمام بهرحال اون بازی که دانلودها گذاشته سالمه اگر فایلهای دانلودی رو هنوز دارید یکبار دیگه استخراج و به هارد منتقل و نصب کنید احتمال زیاد نصب بشه اگر هم نه مجبورید از اول دانلود کنید

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

• Like
Reactions: meisamsat

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
خب من دو تا بازی از دانلودها گرفتم میخواستم تجربیاتم رو بگم (کنسول فت از سری های قدیمی ، فیرمورد 7.55 و استفاده از GoldHen 1.1 ) :
Fifa 21 : بازی و آپدیت 1.05 اش بدون مشکل و خوب نصب و اجرا شدن
Darkest Dungeon : بازی نصب شد ولی اجرا نشد و همون اولش crash کردن چندین بار ... برای دانلود نسخه ی سالم و بدون مشکل این بازی از سایت dlpsgames استفاده کنید که ازونجا که گرفتم، مشکلی نداشت بازی و نصب و اجرا شد.

mrhdir

کاربر سایت
Feb 8, 2013
77
نام
مهدی
من دنبال لینک دانلود DLC های بازی we happy few هستم
این بازی کلا 3 تا dlc داستانی داره کسی اگه لینکی داره ممنون میشم

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان کسی بازی ghost of a tale رو بازی کرده؟

بازی خیلی جذابیه، فقط تنها مشکل بزرگش فریز شدن و بیرون اومدن از بازیه. یعنی امکان نداره حتی یه بار هم این اتفاق نیفته. گاهی وقتا بعد پنج دقیقه یا بعد یه ساعت هنگ میکنه و برمیگرده به منوی ps4.

من آپدیتشم ریختم. میخواستم بدونم مشکل از خود بازیه؟ یا از هک میاد؟ کسی چنین تجربه‌ای رو این بازی داشته؟ من از روش گلدن هن استفاده میکنم.

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
دوستان کسی بازی ghost of a tale رو بازی کرده؟

بازی خیلی جذابیه، فقط تنها مشکل بزرگش فریز شدن و بیرون اومدن از بازیه. یعنی امکان نداره حتی یه بار هم این اتفاق نیفته. گاهی وقتا بعد پنج دقیقه یا بعد یه ساعت هنگ میکنه و برمیگرده به منوی ps4.

من آپدیتشم ریختم. میخواستم بدونم مشکل از خود بازیه؟ یا از هک میاد؟ کسی چنین تجربه‌ای رو این بازی داشته؟ من از روش گلدن هن استفاده میکنم.
شما رلیز UNLiMiTED رو داری یا Arczi؟
یه نسخه دیگه رو تست کن شاید درست شد

من تا حالا خودم تست نکردم این بازیو فردا تست میکنم خبر میدم

• Like
Reactions: THE BEST BOY

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
شما رلیز UNLiMiTED رو داری یا Arczi؟
یه نسخه دیگه رو تست کن شاید درست شد

من تا حالا خودم تست نکردم این بازیو فردا تست میکنم خبر میدم

من نسخه Arczi رو دانلود کردم. اون موقع هنوز رلیز UNLiMiTED نیومده بود.

الان این نسخه رو دانلود کردم و امیدوارم مشکل حل بشه.

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
من نسخه Arczi رو دانلود کردم. اون موقع هنوز رلیز UNLiMiTED نیومده بود.

الان این نسخه رو دانلود کردم و امیدوارم مشکل حل بشه.
خب من این بازیو تست کردم حدود نیم ساعت و مشکلی نداشت
نسخه Arczi با آپدیت بک پورت شده
فریمور 6.72 هن 2.1.3

• Like
Reactions: THE BEST BOY

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر