تست بازی های هک شده ps4

7.50.7.51.7.55

کاربر سایت
Mar 15, 2021
164
سلام
بازی rdr 2 رو از سایت دانلودها دانلود و نصب کردم بعد اپدیت ۱.۱۹ رو هم نصب کردم فریمور دستگاه ۵.۰۵ و نسخه hen ۲.۱.۴ میره تو بازی تصویر سازنده‌ ها و آرم Rockstar هم میاد بعد صفحه آبی میشه و ارور ce-34878-0 میده از بازی بیرون میاد مشکل از چیه؟
تا الان همه بازی های جدید از جمله 2 tlou و gost of tsushima رو با بک پورت بازی کردم و هیچ مشکلی نداشتم فقط این یه مورد داستان شده
ممنون میشم راهنمایی کنید
بازی کرش کرده مشکل از دیتای بازیه حذف کن و دوباره نصب کن ببین خوب میشه اگر خوب نشد برو از سایت دیگه دانلود کن

7.50.7.51.7.55

کاربر سایت
Mar 15, 2021
164
درود. بازی w.d.legion نسخه سالم تست شده اش رو از کدوم سایت دانلود کردید؟

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
من از سایت دانلودها دانلود کردم بدونه هیچ مشکلی اجرا شد اگر فریمور کنسولت پاینتر از 7.50است از P30day دانلود کن چون دانلود ها تضمینی نیست احتمال داره مشکل داشته باشه

لینک دانلودها
دانلود بازی Watch Dogs Legion برای PS4 - به‌همراه بک‌پورت

لینک p30day
دانلود بازی Watch Dogs Legion برای PS4 + هک شده

• Like
Reactions: Arsinn

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان کسی نسخه PS2 خدای جنگ ۱ رو، تو PS4 بازی کرده؟

من نسخه زیرنویس فارسیش رو دانلود کردم و رو ps4 نصبش کردم. ولی بازی وحشتناک افت فریم داره و نهایتا ۵ فریم هستش.

البته دموها و صفحه آپگرید کردنش هیچ مشکلی نداره و روون اجرا میشن

الان این به خاطر اینه که زیرنویس فارسیش رو دانلود کردم یا کلا این بازی رو ps4 به صورت درست و حسابی اجرا نمیشه؟

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
دوستان کسی نسخه PS2 خدای جنگ ۱ رو، تو PS4 بازی کرده؟

من نسخه زیرنویس فارسیش رو دانلود کردم و رو ps4 نصبش کردم. ولی بازی وحشتناک افت فریم داره و نهایتا ۵ فریم هستش.

البته دموها و صفحه آپگرید کردنش هیچ مشکلی نداره و روون اجرا میشن

الان این به خاطر اینه که زیرنویس فارسیش رو دانلود کردم یا کلا این بازی رو ps4 به صورت درست و حسابی اجرا نمیشه؟
دوست عزیز فکر کنم یه نسخه قبلا گذاشته بودن مخصوص نصب بر روی PS4 های جیلبریک شده من دانلود کردم ولی نصب نکردم ولی یادمه گفته بودن مشکل افت فریمش رو حل کرده بودن توی اون نسخه . راستی آدرس اون زیرنویس فارسیش رو هم اگه لطف کنید ممنون میشم .

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
دوستان اساسین والهالا برای هکی تا اپدیت V1.1 ارائه شده اما برای نسخه رسمی تا اپدیت 3.4 هم اومده خواستم بدونم آیا اون اپدیتهای بالا روی 7.55 ارائه شدن یا اینکه نیاز به ورژنهای بالای 8 دارند؟ بعبارتی منتظر اپدیت بالاتر برای هکی باشیم یا نه؟

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
دوستان اساسین والهالا برای هکی تا اپدیت V1.1 ارائه شده اما برای نسخه رسمی تا اپدیت 3.4 هم اومده خواستم بدونم آیا اون اپدیتهای بالا روی 7.55 ارائه شدن یا اینکه نیاز به ورژنهای بالای 8 دارند؟ بعبارتی منتظر اپدیت بالاتر برای هکی باشیم یا نه؟

نیاز به 8 به بالا دارند متاسفانه
تا هک بعدی باید منتظر موند...

• Like

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوست عزیز فکر کنم یه نسخه قبلا گذاشته بودن مخصوص نصب بر روی PS4 های جیلبریک شده من دانلود کردم ولی نصب نکردم ولی یادمه گفته بودن مشکل افت فریمش رو حل کرده بودن توی اون نسخه . راستی آدرس اون زیرنویس فارسیش رو هم اگه لطف کنید ممنون میشم .
داداش میشه یگی اون نسخه بدون افت فریمش رو از کجا پیدا کردی؟

والا من چه با زیرنویس چه بی زیرنویس امتحان کردم و افت فریم خیلی بدی داشت. نسخه دوش هم وضعش همینه.

در رابطه با اون سایت هم، چون اسم سایت نمیشه گذاشت، تو گوگل این متن رو تایپ کن

دانلود بازی god of war ps2 با زیرنویس فارسی

تو همون سایت اولی میشه دانلودش کرد.

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin

والا من چه با زیرنویس چه بی زیرنویس امتحان کردم و افت فریم خیلی بدی داشت. نسخه دوش هم وضعش همینه.

داداش الان دقیق یادم نیستش ولی اینجا رو یه نگاه بنداز :
https://dlpsgame.com/category/ps4
در مورد آدرس هم منظورم این بود که واسم پخ کنی یا اینجوری قرار بدی . باز هم ممنون .

آخرین ویرایش:

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
نیاز به 8 به بالا دارند متاسفانه
تا هک بعدی باید منتظر موند...
من والهالا رو هنوز بازیش نکردم یعنی چون میگفتند مشکل زیاد داره گذاشتم تا اپدیت براش بیاد اما حالا که ظاهرا اپدیت V1.1 بیشتر قرار نیست برای هکیش بیاد خواستم بدونم با این اپدیت اولیه هنوز مشکلات بازی پابرجا هست؟ به این صورتش ارزش بازی کردن داره؟ مشکلاتش در چه حده؟

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
من والهالا رو هنوز بازیش نکردم یعنی چون میگفتند مشکل زیاد داره گذاشتم تا اپدیت براش بیاد اما حالا که ظاهرا اپدیت V1.1 بیشتر قرار نیست برای هکیش بیاد خواستم بدونم با این اپدیت اولیه هنوز مشکلات بازی پابرجا هست؟ به این صورتش ارزش بازی کردن داره؟ مشکلاتش در چه حده؟

من 3-2 ساعتی بازی کردم
باگ خاصی ندیدم ولی روی Pro به شدت افت فریم داره و کل بازی 20 تا 25 فریمه
منم حذفش کردم تا هک جدید بیاد
من که هیچ عجله ای برای بازی کردنش ندارم

• Like

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin

داداش اصلا حواسم نبود اینجا رو یه نگاه بنداز :
آموزش اجرای بازی های PS2 روی پلی استیشن 4 - 4.05

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر