تریلر جدید Resident Evil 5

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
سلام!
این تریلر قبل از نمایش عمومی در TGS توسط سایت 1Up منتشر شده، امیدوارم واقعا ازش لذت ببرید :)
چیزهای خیلی زیادی از داستان بازی مشخص میشه و شخصیت‌های جدیدی نشون داده می‌شند که به نظر من یکیش Ozwell E. Spencer مرموزترین شخصیت سری بازی هست.
موزیک بازی فوق‌العاده کار شده و داستانش پیچیدگی‌های خاصی داره
Watch The Trailer

Zeus_J

کاربر سایت
Mar 3, 2008
110
سلام
دوستان خبری از جک کروزر نیست:biggrin1:میدونم در شماره چهارش مرد ولی....
با اینکه جک و وسکر منفی هستند ولی ازشون خوشم میاد.:love:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
با اینکه جک و وسکر منفی هستند ولی ازشون خوشم میاد.
باید خوشت بیاد. هر وقت احساس کردی که از وسکر خوشت نمیاد، به خودت شک کن!:d
کراوزر که گور به گور شد.:d

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,084
باید خوشت بیاد. هر وقت احساس کردی که از وسکر خوشت نمیاد، به خودت شک کن!:d
کراوزر که گور به گور شد.:d
قسمت مزدوران رو بازی کنید یه عکس نشون میده که کروزر قبل از انفجار جزیره اونجا رو ترک میکنه :D.

پ.ن. تنها کسی که جلال و جبروت وسکر رو تقریبا ! داره همین کروزر ـه :love:.

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
دیشب بالاخره دانش کردم :biggrin1: سه و نیم نصفه شب :biggrin1:
آقا این پیرمرده اسپنسر نیست شبیه خودشه . این کلاغ جون دست سیاه پوست رو گرفت چرا یوهو اونجوری شد جالب بود :biggrin1:

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
آقا این پیرمرده اسپنسر نیست شبیه خودشه .
منکه یادم نمیادحضور تصویری ای از اسپنسر توی سری بوده باشه، انوقت چطور میشه گفت این پیرمرده خود اسپنسره یا شبیهش؟ در ضمن اینکه اسپنسره قطعی نیست. فرض میره اسپنسره.

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
منکه یادم نمیادحضور تصویری ای از اسپنسر توی سری بوده باشه، انوقت چطور میشه گفت این پیرمرده خود اسپنسره یا شبیهش؟ در ضمن اینکه اسپنسره قطعی نیست. فرض میره اسپنسره.

تریلر 3 دقیقه ای یه پیرمرد هست که وسکر پشتش به اونه میگم احتمال داره اون اسپنسر باشه یا نه یذره بد گفتم :biggrin1:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
توجه کردید که قسمت مبارزه با وسکر تقریبا از اخرای بازیه. کریس به شوا میگه: تو میتونی برگردی، از اینجا به بعد اجباری نیست. شوا هم میگه ما شریکیم و تا اخرش با هم هستیم.

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
توجه کردید که قسمت مبارزه با وسکر تقریبا از اخرای بازیه. کریس به شوا میگه: تو میتونی برگردی، از اینجا به بعد اجباری نیست. شوا هم میگه ما شریکیم و تا اخرش با هم هستیم.

فقط خوبه به قول تو آخر بازی و نشون نداده باشن وگرنه زده شده تو پر دوستداران:(:biggrin1:
یعنی اونجا آخر بازی بود که نشون داده شد که نباید نشن میدادن :((

ویرایش : من الان یه بار دیگه دیدم منظورم اون 3 دقیقه ای آخرش کریس به شوا میگه came on یعنی باید زود خودشو نجات بده . من مردم انقدر شهر ئ در حال انفجار دیدم فقط خدا کنه sheva نمیره :((

آخرین ویرایش:

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
این تریلر hd فیک نبود؟! میخوام hd دانلودش کنم....;)

اگه همین تریلر رو میگی ، نوچ !! به هیچ عنوان Fake نیست . ;) حتما دانلود کن که دانلود نکنی از دستت رفته !
واقعا این بهترین تریلری بود که از رزیدنت اویل 5 دیدم ، حالا غیر از جنبه های داستانی تریلر ( که البته مهم هم است ) ، گرافیک بازی واقعا در حد فیلم سینمایی هست ( و البته خود تریلر مثل یک آنونس فیلم سینمایی اکشن میمونه !! :eek:) !!! :eek::eek::eek: من که باورم نمیشه این بازی باشه ! خدایی واقعا واقع گرایانس :love::love::love::love:
چطوری صبر کنم تا مارس 2009 :((:((:((:((:((:((

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,808
نام
امین
اگه همین تریلر رو میگی ، نوچ !! به هیچ عنوان Fake نیست . ;) حتما دانلود کن که دانلود نکنی از دستت رفته !

همین تریلری که تو پست اول همین صفحه mrgame گزاشته رو میگم!;)

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
اگه همین تریلر رو میگی ، نوچ !! به هیچ عنوان Fake نیست .
پس دمو رو درست گذاشتم ... حالا میشه دانلودش کرد ؟
همین تریلری که تو پست اول همین صفحه mrgame گزاشته رو میگم!
امین بابا این همه مدته ما تو سایت هستیم هنوز اسم من رو نمیدونی !

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
همین تریلری که تو پست اول همین صفحه mrgame گزاشته رو میگم!;)

منم همین رو گفتم دیگه امین خان ! :laughing:;)

پس دمو رو درست گذاشتم ... حالا میشه دانلودش کرد ؟
بله ! درست درست !! :biggrin1: بله من با برنامه IDM خیلی سریع !! در حدود 46-50 دقیقه دانلود کردم :biggrin1: ;)

دوستانی که میخواهند دانلود کنند حتما از برنامه Internet Download Manager استفاده کنند که راحت و سریع و بی دردسر دانلود بشه ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر