تریلر جدید Resident Evil 5

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
سلام!
این تریلر قبل از نمایش عمومی در TGS توسط سایت 1Up منتشر شده، امیدوارم واقعا ازش لذت ببرید :)
چیزهای خیلی زیادی از داستان بازی مشخص میشه و شخصیت‌های جدیدی نشون داده می‌شند که به نظر من یکیش Ozwell E. Spencer مرموزترین شخصیت سری بازی هست.
موزیک بازی فوق‌العاده کار شده و داستانش پیچیدگی‌های خاصی داره
Watch The Trailer

Luis Sera

کاربر سایت
Apr 26, 2007
202
اسم شخصیت اصلی 4 لیون کندی بود که رفت دختر رئیس جمهور و نجات بده و اون دختر لباس قرمزه هم ada wong بود که در شماره دو همدیگر و زیارت کردن یعنی در اصل قبلا هم باز همدیگر و میشناختن .
اونی که ما میگیم منظورمون اون زن کلاغی هست که احتمال میدیم جیل باشه نه لاون زن سیاهه :biggrin1:

و این شخصیت نسخه 5 کیه ( اسمشون رو نمیخوام نقششون رو میگم :cheesygri ) باز نفهمیدم :biggrin1:

منکه دقیق گفتم دارم میگم شخصیت نسخه 5 کیه :blushing: همینکه زیاد خوشگل نیست :)
اون زن کلاغی که به نظر شخصیت منفی و بدی هستش چطور میتونه جیل باشه :confused:
اون زنه که پیش وسکر بود و پوشش مناسبی نداشت کی بود :biggrin1:

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
شماره یک یادته که یا بازی را با جیل شروع میکردی یا یک نفر همون . کریس رد فیلد :biggrin1:
اون زن کلاغی هم گفتیم ممکنه خود جیل باشه که به اون صورت وارد شده یا اتفاقی افتاده معلوم نیست :biggrin1:
اسم اون زنم که پیش وسکره نمیدونم فقط میدونم روی یه چیزی تو همون آفریقا کار میکرد ویروسی دارویی چیزی یادم نیست :biggrin1:

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
ایول فهمیدم . دقیقا درسته این نسخه 4 آدم رو گیج میکرد ! یه سوال دیگه دارم :d اون زنه تو نسخه 4 همون شخصیت اصلی نسخه 3 بود ! اون زن سیاه که تو این تریلر بود همون شخصیت اصلی نسخه 3 بود ! و این شخصیت اصلی نسخه 5 همون مردی بود که در نسخه 3 هم آخرهای بازی. بازی رو باهاش ادامه میدادیم !

پس لیون در نسخه 4 کی بود ؟

در کل به نظر من وسکر شخصیتش جوری بود که باید می شست پشت میز و همه چیز رو کنترل میکرد نه اینکه بیاد وسط بازی اکشن کاری کنه :d
Lion يك جوون بود كه در آكادمي پليس تحصيل كرده بود،‌و براي خدمت عازم راكون سيتي(شهري كه Re2، Re3 و دو-سه تا از اسپين‌ها توش اتفاق ميفتن) شده بود كه مصادف شده بود با شيوع ويروس T در اين شهر و مجبور شد كه با همكاري كلير ردفيلد(خواهر كوچيك همين كريس كه شخصيت اول Re5 هست) دنبال يك راهي بگرده كه فقط از راكون سيتي فرار كنه،‌آخرش هم با قطار فرار ميكنن و با يك دختر به اسم شري كه فرض ميره توي Re5 هم باشه. بقيه ي سوالها رو هم كه بقيه گفتن.
اگر در مورد جيل چيزي ميخوايد:
جيل عضو گروه S.T.A.R.S، قسمت آلفا‌ يك زيرمجموعه ي پليس راكون سيتي و دوست و هم تيمي كريس بود.(كريس هم عضو S.T.A.R.S بود به علاوه ي همين وسكر كه بهشون خيانت كرد).
در Re1 اين تيم رفته بود دنبال تيم براوي Stars در كوهستانهاي اطراف شهر و مجبور به فرار شدن از دست زامبيها تا رسيدن به قصر اسپنسر،‌ كه از شانس بد مسئول همه ي زامبيها همين شخص بود،‌ چون اين شخص رييس آمبرلا هست.
آمبرلا طي تحقيقات به يك ويروس به نام T دست يافته بود كه آدمها و موجودات رو زامبي ميكرد.
جيل هم همراه كريس با زامبيهاي قصر اسپنسر جنگيد تا بلاخره اومدن كمكشون.
در 3ـش هم به قصد فرار از راكون سيتي،‌با يك تايرنت(موجود خفن) به اسم نمِسيس برخورد كرد و باهاش جنگيد و از شهر فرار كرد و شهر رو بمبارون كردن.

كريس هم توي 1 همراه جيل جنگيد(البته بري برتون رو يادم رفت بگم، اونهم عضو تيمه و توي 1 و 3 هست) تا از قصر اسپنسر فرار كرد. توي Code Veronice هم با كمك ليان خودش رو رسوند به جزيره ي راكفورت و رفت به كمك كلير، كه درگير يكي ديگه از آزمايشهاي آمبرلا شده بود كه توسط يك مرد به اسم اشفورد كنترل ميشد،‌ كه با خواهر دوقولوش در چهارده سال پيش يك ويروس جديد منشع از T كشف كرده بودن. خواهر دوقولوش اسمش الكسيا اشفورد بود كه 14 سال خواب بود و آخر اين بازي اشفورد آزادش ميكنه و الكسيا سد راه كلير و كريس ميشه تا بكششون اما بلاخره در ميرن.

الان هم كريس عضو يك ارگان ديگست كه يك چيزي كشوندش به آفريقا.

ديگه شرمنده اسپين آفها رو حوصله ندارم توضيح بدم.

اون پیرمرده اسپنسره که از نسخه اول تو بازی بوده ولی قیافش نشون داده نشده
اينو كي گفته؟ منبع درستي تاييد كرده؟ چه مسخره قشنگ اين بود كه اسپنسر مرده باشه يكي ديگه جاش باشه، كه خودشو اسپنسر جا بزنه مثلا.

Zombie

کاربر سایت
Sep 3, 2008
437
و به نظر من، این زن کلاغی همون جیل ولنتاین باید باشه مگه این‌که کپکام واقعا باید عقلشو از دست داده باشه.
پس فرضیه شری چی شد؟میتونه باشه این بازی همه را سر در گم کرده !
جیل ولنتاین هم از شخصیت‌های اصلی بازی بوده که تو نسخه اول و سوم و Umbrella Chronicles شخصیت اصلی بوده در کنار کریس.
تو 0 نبود؟?

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
جدا از این یکم در مورد RE 0 بیشتر توضیح بدید و jill که توی 3 من عاشقش بودم!:biggrin1:
حکایتگر داستان تیم براووی S.T.A.R.S هست قبل از وقایع Re1 که تیم آلفای S.T.A.R.S بیاد دنبالشون.
مال GC هست که داره برای Wii هم میاد، من بازیش نکردم و اطلاعاتم محدوده به همینکه دوتا شخصیت اول داره، یکیش اسمش ربکا چمبرز هست یکی دیگه بیلی کوهن.

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
این هم تریلر های جدید برای دانلود.
بچه ها نسخه PSP این تریلر ها رو گذاشتم تا همه بتونن دانلود کنند. میتونید بریزید توی PSP و اگر هم برنامه Mega codk pack را روی ویندوز داشته باشید، میتونید از اجراشون کنید و با کیفیت نسبتا خوب ببینید.
دانلود_ 3.2 مگابایت
دانلود_ 3 مگابایت
دانلود_ 9.7 مگابایت
دانلود_ 3 مگابایت

اگه کسی با کیفیت میخواد، بگه تا واسش بزارم.

سلام. میشه یکی لینک مستقیم دانلود برنامه ی Mega codk pack رو برام بزاره؟
من Dial-Up هستم:(
یکی سریع کمکم کنه:((

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
سلام. میشه یکی لینک مستقیم دانلود برنامه ی Mega codk pack رو برام بزاره؟
من Dial-Up هستم:(
یکی سریع کمکم کنه:((
خود این برنامه 17 مگه، اما برنامه ی لازمیه هم مدیا پلیر خوبی داره، هم کدکهای لازم رو روی سیستم عامل نصب میکنه:
http://www.codecguide.com/download_mega.htm

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza

liyona

کاربر سایت
Nov 27, 2006
337
سلام
کسی می تونه يه کم اطلاعات راجبه بازی های re به جز 1,2,3,4,code veronica بده?
راجب شخصيت و يه کم هم از داستان
مثلاً راجب re 0 بگين
يکی تو re 1بود به اسم ربکا
خبری از اون نيست ¿
يادم هست که تو re 1 يه پايان داشت که بری ميمرد يه پايان هم داشت که نمی مرد
الان زندست ¿

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
سلام
کسی می تونه يه کم اطلاعات راجبه بازی های re به جز 1,2,3,4,code veronica بده?
راجب شخصيت و يه کم هم از داستان
مثلاً راجب re 0 بگين
يکی تو re 1بود به اسم ربکا
خبری از اون نيست ¿
يادم هست که تو re 1 يه پايان داشت که بری ميمرد يه پايان هم داشت که نمی مرد
الان زندست ¿
سلام.
اطلاعات رو بالا ذكر كردم و در تاپيكهاي ديگه هم هست.
Re0 داستانش اين هست كه در اواخر جولاي 1998،‌ بخش Bravoـيه گروه S.T.A.R.S به كوهستانهاي آركلِي در بيرون از راكون سيتي ميرن تا يك عده قتل پياپي رو كه اونجا اتفاق افتاده بررسي كنن. اما گروه از هم جدا ميفته به خاطر اتفاقاتي و يكي از اعضاي تازه وارد تيم به نام ربكا چمبرز خودشون جاي يك قطار كه وسط جنگل ايستاده ميبينه به نام Ecliptic Express.
ربكا با زامبيهاي قطار ميجنگه و بعد از مدتي با يك پليس ارتشي عضو نيروي دريايي ارتش(از نيروي دريايي مستقل جداست) همراه ميشه و با در حين جست و جو در قطار و جنگ با زامبيها قطار راه ميفته ناگهاني و ميرسن به يك آزمايشگاه زيرزميني آمبرلا. و اونجا نكاتي در مورد وجود و پايه ي آمبرلا مواجه ميشن و با موسس همون آزمايشگاه كه خودش هم از كاشفين ويروس مادره آشنا ميشن و همچنين قضيه اي كه بين اسپنسر و اشفورد پدر اتفاق افتاده و ميفهمن(در واقع ما ميفهميم) كه اشفورد قصد بدي نداشته.(اشفورد رو كلير توي Code Veronica ميكشه در حالي كه از ويروسي كه دخترش ساخته شده يك موجود غيرانساني).
همين كلا چيزيه كه از داستان ميدونم و كلا مطمئن نيستم همه ي نكاتي كه گفتم صحيح باشه. كل داستان رو از Bi0hazard بپرسيد.
در مورد بقيه ي اسپين آفها چيزهاي خاصي نيستن تا جايي كه من ميدونم(البته اينها رو هم بازي نكردم هرچند اكثرشون برام قابل دسترسن. ولي فكر نكنم ارزش داشته باشن)،‌ يا در مورد كاراكترهاي خيلي فرعين يا در مورد يك عده كه ميخوان از راكون سيتي در برن. گيم پلي اكثرشون هم كلاسيكه.(البته اگر Re4 رو فاكتور بگيريم، چون به گفته ي تهيه كننده Re4 خودش صرفا يك اسپين آف بود).

liyona

کاربر سایت
Nov 27, 2006
337
مرسی از اطلاعات
تو تريلر يه صحنه بود که خيلی شبيه جايی بود که ada پايين می افتاد
همون جا بود يا فقط شباهت بود ¿
اون خونه تو کد ورونيکا همون خونه re 1 بود ¿
آخه يه کم فرق داشتن با هم

Luis Sera

کاربر سایت
Apr 26, 2007
202
با این حرف من موافق هستید که وسکر باید شخصیتش همینطوری باقی می موند یه شخصیتی که پشت میز نشسته و دستور میده ! فقط یه انسان معمولی و ضعیف ! که قدرتش در فکرشه نه بازوش ! اما الان اومده اکشن کار شده خوب نیست :D

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
با این حرف من موافق هستید که وسکر باید شخصیتش همینطوری باقی می موند یه شخصیتی که پشت میز نشسته و دستور میده ! فقط یه انسان معمولی و ضعیف ! که قدرتش در فکرشه نه بازوش ! اما الان اومده اکشن کار شده خوب نیست :D
بابا این آلبرت وسکر برای خودش سرباز و مامور ویژه ست و قبلا رییس گروه آلفای تیم S.T.A.R.S بوده و مامور آدمکشیهای آمبرلا. کی پشت میز نشین شده ما خبر نداشتیم؟ در ضمن قدرتهای ماوراء انسانی هم داره، یکبار مرحله ی آخر Code Veronica رو بازی کنید تا با قابلیتهاش آشنا شید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر