تریلر جدید Resident Evil 5

Sweet Jesus

کاربر سایت
سلام!
این تریلر قبل از نمایش عمومی در TGS توسط سایت 1Up منتشر شده، امیدوارم واقعا ازش لذت ببرید :)
چیزهای خیلی زیادی از داستان بازی مشخص میشه و شخصیت‌های جدیدی نشون داده می‌شند که به نظر من یکیش Ozwell E. Spencer مرموزترین شخصیت سری بازی هست.
موزیک بازی فوق‌العاده کار شده و داستانش پیچیدگی‌های خاصی داره
Watch The Trailer

اخه اشلی تو اویل 4 فقط بلد بود بگه لئون لئون و یه محافظ میخواست حالا برا خودش یلی شده؟
منکه باور نمیکنم اشلی باشه:)
والا همین رو بگو
اشلی یه مترسک بی خاصیت بود تو اویل 4 باید بره دنبال کارش دیگه
شری تو اویل 2 دمش گرم کلی کار انجام میداد (شیر دختر بود :biggrin1:)
من که از اول گفتم شریه
GOOD LUCK

با سلام
تریلر رو دیدم و یه سوال برام پیش اومد::smile:
اگه یادتون باشه(که 100% یادتونه)تو اولین تریلری که از re5 اومد تو اون 1-2 ثانیه ی اخرش صورت یه زن و که انگار تو اب بود رو نشون داد.میخواستم بدونم معلوم شد اون کی بود؟:biggrin1:
حالا ارتباطش با این تریلر:
اگه دقت کرده باشین(که 100%کردین) تو اون تریلر 5 دقیقه و خورده ایه در دقیقه ی 4:15 نشون میده که chris و sheva تو یه اتاقی مثل ازمایشگاه هستن با دم و دستگاه های جور واجور که اونجا نشون میده یه محفظه باز میشه و از توش اب سرازیر میشه بیرون و همزمان صورت chris رو نشون میده که از تعجب :eek:شده.
حدس من اینه که هرکی اون تو بوده chris اونو میشناخته و اگه معلوم شده باشه اون زنه تو تریلر اولیه کی بوده به احتمال قوی اونی که تو اون محفظه بوده همونه:biggrin1:

اون موجودی که کریس و شوا باهاش روبرو شدن فکر کنم همون هیولای غول‌پیکر بود که تو آزمایشگاه باهاش روبرو شدند.
به نظر من زنی که ماسک کلاغی داره باید جیل باشه.
نکته بعدی هم این‌که اگه دقت کنید وسکر در کنار اکسلا به یه نفر میگه "آخرین باری که همدیگه رو دیدیم تو عمارت اسپنسر بود، درسته؟" خب مگه این‌که یه چیزی عجیب پیش بیاد (مثلا کریس و وسکر در محل اختفای اسپنسر با هم روبرو شده باشن بعد از ماجرای 1998) وگرنه کریس و وسکر آخرین بار در جزیره راکفورت همدیگه رو دیدند. پس یا یه اتفاقی افتاده، یا وسکر اینو داره به یه نفر دیگه میگه... جیل ؟

اون موجودی که کریس و شوا باهاش روبرو شدن فکر کنم همون هیولای غول‌پیکر بود که تو آزمایشگاه باهاش روبرو شدند.
نکته بعدی هم این‌که اگه دقت کنید وسکر در کنار اکسلا به یه نفر میگه "آخرین باری که همدیگه رو دیدیم تو عمارت اسپنسر بود، درسته؟" خب مگه این‌که یه چیزی عجیب پیش بیاد (مثلا کریس و وسکر در محل اختفای اسپنسر با هم روبرو شده باشن بعد از ماجرای 1998) وگرنه کریس و وسکر آخرین بار در جزیره راکفورت همدیگه رو دیدند. پس یا یه اتفاقی افتاده، یا وسکر اینو داره به یه نفر دیگه میگه... جیل ؟

وایییی:love:
من عاشق جیلم
جیل جونم :love: هورااا

با سلام
شما میدونی اون زنی که اخر اون تریلر اولیه نشون داد که انگار تو اب بود کیه؟:confused:
چون یه خورده مشکوکه...
اگه حرف شما در جواب پست من نیست که هیچی:smile: ,ولی اگه هست منظور من اونجایی نبود که با هیولائه روبرو شدن.چند ثانیه قبلش که در محفظه باز شد و اب سرازیر شدو کریس ...
من تریلر رو از همونجایی که شما اول صفحه گذاشتین دانلود کردم ولی تو اون تریلر یه همچین چیزیو ندیدم.میشه بگید این صحنه تو کدوم تریلر بود که اگه ندیدم ,ببینم.:smile:
شایدم چون کیفیت صداش خوب نبود نشنیدم:biggrin1:

من تریلر اول رو گفتم که وسکر برای اولین بار دیده میشه و شما تریلر Play God رو میگی. شما تریلر TGS رو دانلود کن. من میدونم شما کجا رو میگی ولی در همون تریلر به نظر من اون موجودی که وقتی در باز شد کریس و شوا باهاش روبرو شدند دیده میشد.

بابت توضیحات ممنون:love:
اگه بشه و لطف کنین لینک مستقیم دانلود همون تریلری که میگین رو بذارین کمک بزرگی کردین,چون الان من گیج شدم.
ولی اخر نگفتی معلوم شد اون زنه که تو اولین تریلر رزیدنت که حدود 6 ماه پیش اومد و اخر نشونش داد(فهمیدین کدومو میگم؟:smile:)کی بود؟

کیا زیاد خوشحال نشو . چون اگه باشه یعنی مرگ :biggrin1:
دوستان مگه داستان سال 2008 اتفاق نمیفته :-" دقیق نمیدونم شاید بد حساب کردم پس اگه جیل باشه که روی سنگ قبر زرده 2006 .
اگه جیل باشه یعنی از اول ماجرا منفی بوده فکر نکنم . چرا اصلا اون باید جیل باشه .
من میگم احتمال زیاد شری باشه چون حول محور داستان بخاطر اون شروع میشه :confused:
فقط دعا کنید شوا نمیره که داستان میشه مرگ تو مرگ :laughing:

ویرایش : به دلیل حواس پرتی شری را شرل نوشتم :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or