تریلر بخش داستانی بازی Halo Infinite منتشر شد

WonderMahdi

کاربر سایت
Mar 21, 2020
610
نام
مهدی قربان‌زاده
در یک تریلر جدید با نام Campaign Overview، استودیو 343 بعد از مدت‌ها گیم پلی بخش داستانی بازی Halo Infinite را به نمایش گذاشت.

Halo infinite

در این تریلر نگاه دقیقی به گیم‌ پلی و داستان بخش کمپین انداختیم و با برخی از کاراکترهای جدید آشنا شدیم. استودیو 343 بیشتر بر روی ویژگی‌های دنیای Halo Infinite تمرکز کرد که تلاش می‌کند تا یک تجربه غیر خطی و متنوع را به بازیکنان ارائه دهد. برخی از این ویژگی‌ها عبارتند از: چرخه شبانه‌‌روزی، گشت دشمنان و مراحل فرعی که شامل نجات سربازان، باس‌فایت‌های فرعی و تخلیه پایگاه‌های دشمن می‌شود. همچنین شما می‌توانید با گشت و گذار در Zeta Halo و یافتن هسته‌های زره اسپارتان، تجهیزات مسترچیف را ارتقا دهید.

استودیو 343 در قسمت دیگری از تریلر درباره داستان Halo Infinite صحبت کرد. یکی از مهمترین قسمت‌های داستان بازی به سرنوشت کورتانا پس از بازی Halo 5: Guardians خواهد پرداخت. علاوه بر آن، شاهد Escharum، رهبر گروه Banished و یک الیت قاتل اسپارتان‌ها با نام Jega 'Rdomnai بودیم. همچنین برای اولین بار The Harbinger را در حال مبارزه با مسترچیف دیدیم. او معتقد است که "دروغ‌های فوررانرها به پایان رسیده است".

بازی Halo Infinite در تاریخ بیست و چهارم آبان ماه بر روی کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سریز اس، ایکس باکس سریز اکس، رایانه‌های شخصی و سرویس Xbox Game Pass عرضه خواهد شد. لازم به ذکر است که بخش چندنفره بازی به صورت کاملا رایگان منتشر خواهد شد.

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
واقعا خوشم نمیاد به شخصی مثل شما پاسخ بدم اما باید به شمایی که مجاهد در راه سونی و استودیوهاش هستی پاره ای از موارد رو ذکر کنم(هرچند مشخصه بازهم از این لاطائلات خواهی گفت :D)
1-طبیعتا مطمئنم خودت حتی یکبار هم هیلو نزدی. حتی مطمئنم نمی دونی فلاد کجای CE معرفی میشه. کسی خودشو گول نزده. این شمایی که چشمات رو بستی. اگه قرار به فن بازیه من می پرسم رزیستنس کجاست؟ کیلزون کجاست؟ اینه اهمیت دادن سونی و "احترام قائل"بودنش به مخاطب؟ :D
2-گرپل هوک چیزی نیست که منحصر به هیلو یا جاست کاز بوده باشه. مدتها قبل تر از اینا همین گرپل هوک توی زلدا هم بوده که باهاش میشد دشمن ها رو ابتدایی زد و از پوینت هایی جابجا شد. پس با حساب شما هیچی به زلدا نمیرسه و همه بازیای هوک دار کپی زلدا هستند :D
من نمی دونم مشکلت چیه که این بازی به فرض مثال شما المان های بازی های موفق دیگه رو برداره؟نکنه گناهه؟ خیلی مثلا لست یا آنچارتد و همین گاد او وار کم المان از بازیای دیگه برنداشتن!
3-هیلو جهان باز نیست. هیلو همیشه سندباکس بوده و هست. چون مپ بازی بزرگتر شده به معنی این نیست که بازی الان اپن ورلدی در سطح ویچره! یک اینچ این بازی به بازیای یوبی شباهت نداره! طبیعتا لاطائلات گفتن هیچی از شما و ما جز وقت مبارکمون کم نمیکنه!
4-بله صرفا مدل ماشین و فیزیک ماشین و آسفالت ماشین و تغییرات آب و هوا و دما و صد تا چیز دیگه توی یه ریسینگ پیستیه :D دیگه ریسینگ آرکیدی مثل فورزا هورایزن هم بماند(فکر نکنم هنوز به اون حد رسیده باشی که بری فورزا رو بکوبی :D)
5-فارکرای فرمول خودشو داره چه توی روایت چه گیم پلی چه موسیقی. هیچ چیزش شبیه هیلو نیست. بازم میگم یکبار بازی کرده بودی هیلو و حتی فارکرای رو همچین چیزی رو نمی گفتی.
6-اکثر بازیا همون نقطه ABCD رو دارن. همین لست که انقد سنگش رو به سینه میزنی(تو تاپیک های دیگه) در نهایت رفتن به نقطه A برای فلان اکشن و نقطه B برای فلان کات سینه. همه بازی ها همینن! الان با این حساب شما باید گیمو ببوسی کنار و بازیایی مثل تمپل ران بازی کنی که هیچ تمومی ندارن :D
7-اگه سونی مالک این IP بود مدتها پیش همونطور که رزیستنس و کیلزون رو گذاشت کنار هیلو رو هم میذاشت کنار.343 استودیو خوبیه و به فن ها گوش میده. الان مدتهاست ملت سونیو دارن التماس میکنن که کیلزون رو بده بیرون. حتی یه شایعه هم ازش نیست!
گیمر بتا و آلفا تستر بودن؟ منظورت همین مولتی هایی هست که دراومد و ملت کف و خون قاطی کردن؟ بعد سونی احترام قائله؟ دوست من هر شرکتی برای جیبت احترام قائله نه چشم و روی ماه مبارکت :D
8-بله بازی امسال لانچ میشه و کوآپ نداره و بعدا میاد(دلایل توسعه دهندگان منطقی هست با توجه به تغییرات بزرگ بازی از نظر گیم دیزاین) بخش فورج جای کار داره و ری تریسینگ بعدا میاد. ولی هسته اصلی بازی که داستان و البته مولتی هست همین ماه آینده میاد بیرون. حالا شما فغان کن که هیچی نمیدن و هیچی کامل نیست و...
9-خدایی بعد از این هم جوابت رو نمیدم.چون بیشتر از این فقط وقت تلف کردنه دوست عزیز. مدیران و ناظمان محترم انجمن هرجا نیازی به تغییر در متن بود خوشحال میشم تغییر بدین و یا اطلاع بدین اصلاح کنم.
شب شما خوش باد.
عجب عالی نوشتی درود بر شما بحث گرپل هوک بسیار مسخره است . تمام بازی بزرگ کپی برداری میکنن . گاد ۲۰۱۸هل هایمش از روی پرتال های بایونتا الهام گرفته شده خیلی از ویژگی هاش از دارک سایدر مخصوصا یک و دو بوده و توم ریدر . باید بگیم اشتباهه ؟نه استفاده بجا شده و اشکالی نداره هم اون بازی هم بازی که الهام دادن بازی های خوب و بزرگی هستند. این منطق خیلی بده .
اقا دوست من دیگه نمیشه کاریش کرد نمیدونه هالو CE از همون اول سندباکس بود ‌‌و حالا یکم کوچک تر بدلیل ram کمتر کنسول پلتفرم . فقط اسم HALO رو شنیدن و هنوز با فلاد رو برو نشدن تا بدون شوتر جذاب یعنی چی.

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,932
نام
malek
دوست من این بازی میان نسلی است قراره روی ایکس باکس وان 14 سال پیش هم اجرا بشه - گرافیک بازی اصلا ضعغی نداره پیشرفت خوبی هم داشته سبک بصری halo کاملا حفظ شده
نمیخام اون جمله تکراری رو بکار ببرم ولی خداییش سرعت نور هم اینقدر گسستگی فضا زمان ایجاد نمیکنه :)

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
بنظرم نباید این شکلی باشه ولی نظر دوستان که میگن عالی بود هم محترمه

View attachment 229337
متاسفانه‌ الان متوجه شدم تمام‌کسانی که امشب هجوم‌بردن هیچ‌ کدوم هیلو‌بازی نکردن چون نمیدونن وقتی وارتاگ چپ میشه فیزیکش چطوریه‌. متاسفانه‌ بد جماعت فن بویی بوجود امده دشمنی رو بدون دلیل به نمایش میزاره ،🤯.

آخرین ویرایش:

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
نمیخام اون جمله تکراری رو بکار ببرم ولی خداییش سرعت نور هم اینقدر گسستگی فضا زمان ایجاد نمیکنه :)
میخواستم بگم سال ۲۰۱۳ ۲۰۱۴اشتباه شد .بله‌میدونم چرا میشه با ورم‌هول سفر کرد و‌فضا رو دور زد.استاد فیزیک من از شما پوزش میخوام

آخرین ویرایش:
  • Like
  • Smile
Reactions: Hodor and kamyy

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,385
واقعا خوشم نمیاد به شخصی مثل شما پاسخ بدم اما باید به شمایی که مجاهد در راه سونی و استودیوهاش هستی پاره ای از موارد رو ذکر کنم(هرچند مشخصه بازهم از این لاطائلات خواهی گفت :D)
1-طبیعتا مطمئنم خودت حتی یکبار هم هیلو نزدی. حتی مطمئنم نمی دونی فلاد کجای CE معرفی میشه. کسی خودشو گول نزده. این شمایی که چشمات رو بستی. اگه قرار به فن بازیه من می پرسم رزیستنس کجاست؟ کیلزون کجاست؟ اینه اهمیت دادن سونی و "احترام قائل"بودنش به مخاطب؟ :D
2-گرپل هوک چیزی نیست که منحصر به هیلو یا جاست کاز بوده باشه. مدتها قبل تر از اینا همین گرپل هوک توی زلدا هم بوده که باهاش میشد دشمن ها رو ابتدایی زد و از پوینت هایی جابجا شد. پس با حساب شما هیچی به زلدا نمیرسه و همه بازیای هوک دار کپی زلدا هستند :D
من نمی دونم مشکلت چیه که این بازی به فرض مثال شما المان های بازی های موفق دیگه رو برداره؟نکنه گناهه؟ خیلی مثلا لست یا آنچارتد و همین گاد او وار کم المان از بازیای دیگه برنداشتن!
3-هیلو جهان باز نیست. هیلو همیشه سندباکس بوده و هست. چون مپ بازی بزرگتر شده به معنی این نیست که بازی الان اپن ورلدی در سطح ویچره! یک اینچ این بازی به بازیای یوبی شباهت نداره! طبیعتا لاطائلات گفتن هیچی از شما و ما جز وقت مبارکمون کم نمیکنه!
4-بله صرفا مدل ماشین و فیزیک ماشین و آسفالت ماشین و تغییرات آب و هوا و دما و صد تا چیز دیگه توی یه ریسینگ پیستیه :D دیگه ریسینگ آرکیدی مثل فورزا هورایزن هم بماند(فکر نکنم هنوز به اون حد رسیده باشی که بری فورزا رو بکوبی :D)
5-فارکرای فرمول خودشو داره چه توی روایت چه گیم پلی چه موسیقی. هیچ چیزش شبیه هیلو نیست. بازم میگم یکبار بازی کرده بودی هیلو و حتی فارکرای رو همچین چیزی رو نمی گفتی.
6-اکثر بازیا همون نقطه ABCD رو دارن. همین لست که انقد سنگش رو به سینه میزنی(تو تاپیک های دیگه) در نهایت رفتن به نقطه A برای فلان اکشن و نقطه B برای فلان کات سینه. همه بازی ها همینن! الان با این حساب شما باید گیمو ببوسی کنار و بازیایی مثل تمپل ران بازی کنی که هیچ تمومی ندارن :D
7-اگه سونی مالک این IP بود مدتها پیش همونطور که رزیستنس و کیلزون رو گذاشت کنار هیلو رو هم میذاشت کنار.343 استودیو خوبیه و به فن ها گوش میده. الان مدتهاست ملت سونیو دارن التماس میکنن که کیلزون رو بده بیرون. حتی یه شایعه هم ازش نیست!
گیمر بتا و آلفا تستر بودن؟ منظورت همین مولتی هایی هست که دراومد و ملت کف و خون قاطی کردن؟ بعد سونی احترام قائله؟ دوست من هر شرکتی برای جیبت احترام قائله نه چشم و روی ماه مبارکت :D
8-بله بازی امسال لانچ میشه و کوآپ نداره و بعدا میاد(دلایل توسعه دهندگان منطقی هست با توجه به تغییرات بزرگ بازی از نظر گیم دیزاین) بخش فورج جای کار داره و ری تریسینگ بعدا میاد. ولی هسته اصلی بازی که داستان و البته مولتی هست همین ماه آینده میاد بیرون. حالا شما فغان کن که هیچی نمیدن و هیچی کامل نیست و...
9-خدایی بعد از این هم جوابت رو نمیدم.چون بیشتر از این فقط وقت تلف کردنه دوست عزیز. مدیران و ناظمان محترم انجمن هرجا نیازی به تغییر در متن بود خوشحال میشم تغییر بدین و یا اطلاع بدین اصلاح کنم.
شب شما خوش باد.
1و7
CE بازی کردم،halo 3 هم تا 60 درصد بازی رفتم
مجموع فروش کل سری killzone به 15 میلیون نمی رسه
killzone 2 که یکی از بهترین شوتر های تاریخ کلا 2 میلیون نسخه فروخته
مجموع فروش کل resistance به 10 میلیون نمی رسه
امار فروش فاجعه بار
Insomniac Games Defends 'Resistance 3' Sales
بله احترام به مخاطب
مرگ یه ip صددرصد بهتر از فاجعه و ابرو ریزی
سونی کمبود استودیو داشت، استودیو های ثرد پارتی هم به سطح کیفی مد نظر سونی نمی رسیدن و بسیاری از ip ها دفن شدن
با ورود جیم رایان این مشکل حل شده و تمام ip های قدیمی سونی برمی گردن

این فن های که من دیدم اگه صرفا عکس فیل اسپنسر هم به عنوان بتا عرضه می کردن، کف و خون قاطی می کردن

2
دقت نمی کنی من نگفتم اختراع جاست کاز
grappling hook چند ماه زودتر از زلدا در Tenchu: Stealth Assassins وجود داشته
گفتم
این سبک گیم پلی grappling hook از just cause کپی شده

4
GT7 همین این ها رو داره و چند مورد بیشتر
اب و هوای داینامیک هم واقعا دینامیک
مثل forza motorsport 7 فیک نیست که به حرکت ماشین وابسته بود
6
یکی از مهم ترین ویژگی بازی های جهان باز نقشه/تنوع محیط/گرافیک / طراحی فنی و هنری جذاب که گیمری که قراره هزاران بار مسیر ABCD تکرار کنه سردرد نگیره
Halo Infinite در تمام موارد بالا تعطیل

3و5

واقعا فرمول FAR CRY نمی دونی؟
فرمول این
تقسیم نقشه به چند بخش
هر بخش یه باس فایت
نقشه پر از پایگاه های دشمن
برج
ماموریت های فرعی برای نجات دوستان
تشکیل یه ارتش از مردم منطقه برای شکست دادن ANTAGONIST
حالا برج رسما مشخص نیست اما گیم پلی Halo Infinite همین فرمول کپی کردن
گیم پلی که نمایش دادن رسما یه پاکسازی پایگاه FAR CRY بود

8
بخش کوآپ و فورج به خاطر GAAS بازی زمان لانچ عرضه نمی شه
با وجود گیم پس لانچ و گیمر های که زمان لانچ بازی تجربه می کنن اهمیتی نداره چیزی که برای مایکرو مهم عرضه DLC و محتوای دانلودی در چند ماه و سال بعد از لانچ
خود فیل اسپنسر هم رسما اعلام کرد
Xbox Boss Phil Spencer Says Halo Infinite Is Not "Make Or Break" For The IP
عجب عالی نوشتی درود بر شما بحث گرپل هوک بسیار مسخره است . تمام بازی بزرگ کپی برداری میکنن . گاد ۲۰۱۸هل هایمش از روی پرتال های بایونتا الهام گرفته شده خیلی از ویژگی هاش از دارک سایدر مخصوصا یک و دو بوده و توم ریدر . باید بگیم اشتباهه ؟نه استفاده بجا شده و اشکالی نداره هم اون بازی هم بازی که الهام دادن بازی های خوب و بزرگی هستند. این منطق خیلی بده .
اقا دوست من دیگه نمیشه کاریش کرد نمیدونه هالو CE از همون اول سندباکس بود ‌‌و حالا یکم کوچک تر بدلیل ram کمتر کنسول پلتفرم . فقط اسم HALO رو شنیدن و هنوز با فلاد رو برو نشدن تا بدون شوتر جذاب یعنی چی.
بالاتر گفتم
قطعا سال 2007 در HALO 3 با grappling hook در نقشه جهان باز ماموریت فرعی انجام می دادین
اگه گیم پلی این بوده که یه ویدیو بفرستین
اگه نبوده پس این بحث ها چیه؟

منهای اسم فرمول گیم پلی Halo Infinite چه شباهتی به CE داره؟

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
1و7
CE بازی کردم،halo 3 هم تا 60 درصد بازی رفتم
مجموع فروش کل سری killzone به 15 میلیون نمی رسه
killzone 2 که یکی از بهترین شوتر های تاریخ کلا 2 میلیون نسخه فروخته
مجموع فروش کل resistance به 10 میلیون نمی رسه
امار فروش فاجعه بار
Insomniac Games Defends 'Resistance 3' Sales
بله احترام به مخاطب
مرگ یه ip صددرصد بهتر از فاجعه و ابرو ریزی
سونی کمبود استودیو داشت، استودیو های ثرد پارتی هم به سطح کیفی مد نظر سونی نمی رسیدن و بسیاری از ip ها دفن شدن
با ورود جیم رایان این مشکل حل شده و تمام ip های قدیمی سونی برمی گردن

این فن های که من دیدم اگه صرفا عکس فیل اسپنسر هم به عنوان بتا عرضه می کردن، کف و خون قاطی می کردن

2
دقت نمی کنی من نگفتم اختراع جاست کاز
grappling hook چند ماه زودتر از زلدا در Tenchu: Stealth Assassins وجود داشته
گفتم
این سبک گیم پلی grappling hook از just cause کپی شده

4
GT7 همین این ها رو داره و چند مورد بیشتر
اب و هوای داینامیک هم واقعا دینامیک
مثل forza motorsport 7 فیک نیست که به حرکت ماشین وابسته بود
6
یکی از مهم ترین ویژگی بازی های جهان باز نقشه/تنوع محیط/گرافیک / طراحی فنی و هنری جذاب که گیمری که قراره هزاران بار مسیر ABCD تکرار کنه سردرد نگیره
Halo Infinite در تمام موارد بالا تعطیل

3و5

واقعا فرمول FAR CRY نمی دونی؟
فرمول این
تقسیم نقشه به چند بخش
هر بخش یه باس فایت
نقشه پر از پایگاه های دشمن
برج
ماموریت های فرعی برای نجات دوستان
تشکیل یه ارتش از مردم منطقه برای شکست دادن ANTAGONIST
حالا برج رسما مشخص نیست اما گیم پلی Halo Infinite همین فرمول کپی کردن
گیم پلی که نمایش دادن رسما یه پاکسازی پایگاه FAR CRY بود

8
بخش کوآپ و فورج به خاطر GAAS بازی زمان لانچ عرضه نمی شه
با وجود گیم پس لانچ و گیمر های که زمان لانچ بازی تجربه می کنن اهمیتی نداره چیزی که برای مایکرو مهم عرضه DLC و محتوای دانلودی در چند ماه و سال بعد از لانچ
خود فیل اسپنسر هم رسما اعلام کرد
Xbox Boss Phil Spencer Says Halo Infinite Is Not "Make Or Break" For The IP

بالاتر گفتم
قطعا سال 2007 در HALO 3 با grappling hook در نقشه جهان باز ماموریت فرعی انجام می دادین
اگه گیم پلی این بوده که یه ویدیو بفرستین
اگه نبوده پس این بحث ها چیه؟

منهای اسم فرمول گیم پلی Halo Infinite چه شباهتی به CE داره؟
بازی اول شخص با گرپلینگ هوک شبیه جاست کاز است ؟؟گرپل هوک doomهم همینطور؟بحث شما اینکه که فقط میخواید جاستیفای کنی خودت رو که مخالفی همین . فارکرای و هیلو هیچ ربطی به هم ندارن . هیلو از اولش سندباکس بود نمیدونید دیگه این رو . تمام بازی های نسل رفتن به سمت اپن ورلد ‌‌همه. الان هرکی میخواد بازی بسازه یک جور اپن ورلد میره . حالا شما اومدی تو تاپیک هیلو که درباره gt صحبت کنید ؟داستانهاتون تکراری برام گوشم پره .باز میگم اگر کسی چیزی براش مهم نیست خودش رو به اب و اتش نمیزنه که ثابت کنه بده .بده تو ذهن خودش کافیه چون شما هیچ وقت نمیتونی به من ثابت کنی که هیلو فارکرای یا جاست کازه یا هیلو بده!تلاش بیهوده است .
هیچ ربطی به فاراکرای نداره هیلو و از کمبات ایوالو سند باکس بود محیط هاش همین بود. فارکرای و هالو ذره ای بجز اینکه اول شخص هستن به هم شباهت ندارن .اگر کسی هیلو کار باشه میفهمه.

آخرین ویرایش:

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,148
نام
Melkor
از نظر گرافیک بد نیست؛ منتها واقعا نزدیک به نسل نه هم نیست و کیلزون شدوفال سال 2013از این خیلی بهتر به نظر میرسه.
____
امید خاصی به کمپین ندارم و اگر از کمپین هیلو ۵ بهتر باشه کافیه برام.
___
بتای مولتی پلیر رو بازی کردم و به نظرم بهترین قسمت بازی همین مولتی پلیرشه که حس هیلو های قدیم رو میده و در عین حال مدرنیزه شده.

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
داداش تو همین یک صفحه 7 تا پست ارسال کردی بعد از جماعت فن بوی ناله میکنی؟!!
پست داریم تا پست خودت میدونی منظورم چیه .

من یک هیلو باز بزرگم از روز لانچ کمبات ایوالود چه رو کنسول چه پی سی دارم بازی میکنم میخونم و مینویسم درباره این سری . بهش احترام میزارم چون سری عظیمی است شوتر کنسولی رو ریدیفاین کرد از اول تعریفش کرد . حماسی است همه چیزش. نمیام با عکس aloy در‌پروفایلم‌بدون هیچ منطق و دلیلی مسخره کنم یا الکی بگم بده .تمام دنیا دارن تحسین میکنن چه مولتی چه سینگل رو .
من باید بیام هفت تا پست بزارم که شمایی که میای میشموریشون بدونی. من باید بیام دفاع کنم از چیزی که الکی بهش حمله میشه توسط فن‌بوی. من تمام پلتفرم‌ها رو خودم بازی میکنم و کنسول های اکثر نسل ها رو داشته و دارم و بازی برام مهمه نه پلتفرم.
رفتن و مسخره کردن بازی های پلتفرم های دیگه ؟؟خود من در همین فروم‌کلی مقاله درباره God و tlousدارم میتونید سرچ کنید .من نمیرم در تاپیک لانچ تریلر بازی انحصاری پلتفرم دیگه اگر ندارمش یا بهش علاقه ای ندارم یا اصلا هنوز در حالی که بازی رو تجربه‌نکردمه ترول بشم‌ اون وسط .ایناها دلیلش است. من حق دارم بیام در تاپیک تریلر لانچ بخش تک نفره بازی که بیست سال بیشتره دوستش دارم صحبت کنم و دفاع کنم .برو در تایپک تریلر گاد رگناروگ کامنت من رو بجور ید بعد متوجه میشیدفن‌بوی‌یعنی چی و چی میگم من .

آخرین ویرایش:

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
از نظر گرافیک بد نیست؛ منتها واقعا نزدیک به نسل نه هم نیست و کیلزون شدوفال سال 2013از این خیلی بهتر به نظر میرسه.
____
امید خاصی به کمپین ندارم و اگر از کمپین هیلو ۵ بهتر باشه کافیه برام.
___
بتای مولتی پلیر رو بازی کردم و به نظرم بهترین قسمت بازی همین مولتی پلیرشه که حس هیلو های قدیم رو میده و در عین حال مدرنیزه شده.
اسکرین‌شات های جدید خیلی عالی به نظر میرسند .قرار نبود نسل ۹هم‌باشه دیگه .این بازی از قبل از وان ایکس داشته توسعه داده میشده برای همون نسل .

hi_campaign_sniper_4k_e327d439d8714ed481c5de4b1b7fcc81.0.jpeg
40D06A70-32EE-407A-B971-D5CE3A2FA846-scaled.jpeg

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,662
نام
Mehrdad
سطح جدیدی از خیال و خودشیفتگی و نیاز به برتری طلبی رو در این تاپیک شاهد هستیم... حیرت انگیزه.. از اونجایی که اصولا این رفتار ناشی از یک بحران و خود کم بینی پنهان در درون فرد هست، به نظرم بدون جواب بمونه بهتره.

من حقیقتا خیلی تریلر باز نیستم (:-") و تجربه نهایی وقتی کنترلر دستمه همیشه بهترین معیاره برام.. اینطوری خیلی بهتر میتونم وضعیت بازی رو درک کنم.
به همین دلیل صبر میکنم تا بازی رو خودم تجربه کنم ببینم چه خبره... ولی در کل با نظرات دوستان موافقم. هم عزیزانی که از استایل بازی میگند و هم دوستانی که انتظار گرافیک ایده ال تری از این سوپر بازی مایکرو دارند.

نمیخوام مقایسه کنم ولی قبل U4 هم عکس هایی از ساحل با نورپردازی خاص خودش اومده بود که ملت ناامید شده بودن از گرافیک، ولی نسخه نهایی باعث شد همه یک بار دیگه به کیفیت کار ناتی ایمان بیارند.. امیدوارم این سناریو برای 343 هم تکرار بشه.

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
سطح جدیدی از خیال و خودشیفتگی و نیاز به برتری طلبی رو در این تاپیک شاهد هستیم... حیرت انگیزه.. از اونجایی که اصولا این رفتار ناشی از یک بحران و خود کم بینی پنهان در درون فرد هست، به نظرم بدون جواب بمونه بهتره.

من حقیقتا خیلی تریلر باز نیستم (:-") و تجربه نهایی وقتی کنترلر دستمه همیشه بهترین معیاره برام.. اینطوری خیلی بهتر میتونم وضعیت بازی رو درک کنم.
به همین دلیل صبر میکنم تا بازی رو خودم تجربه کنم ببینم چه خبره... ولی در کل با نظرات دوستان موافقم. هم عزیزانی که از استایل بازی میگند و هم دوستانی که انتظار گرافیک ایده ال تری از این سوپر بازی مایکرو دارند.

نمیخوام مقایسه کنم ولی قبل U4 هم عکس هایی از ساحل با نورپردازی خاص خودش اومده بود که ملت ناامید شده بودن از گرافیک، ولی نسخه نهایی باعث شد همه یک بار دیگه به کیفیت کار ناتی ایمان بیارند.. امیدوارم این سناریو برای 343 هم تکرار بشه.
شما همین الان‌کلی به همه بی احترامی کردید و بعد میگیدبهتره بی پاسخ بمونه ؟متوجه اید اصلا ؟ خود کم بینی پنهان؟؟راست میگید یا داری شوخی میکنید؟ داریم درباره بازی مورد علاقه مون صحبت میکنیم شما نیازی نیست بیاید سایکوتروپی انجام بدید نان شب نیست .

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,662
نام
Mehrdad
شما همین الان‌کلی به همه بی احترامی کردید و بعد میگیدبهتره بی پاسخ بمونه ؟متوجه اید اصلا ؟ خود کم بینی پنهان؟؟راست میگید یا داری شوخی میکنید؟
من به شخص خاصی توهین نکردم و نظر ندادم. یک نظر کلی بود که اصولا مخاطب خاص خودش رو پیدا میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر