تریلر بخش داستانی بازی Halo Infinite منتشر شد

WonderMahdi

کاربر سایت
Mar 21, 2020
609
نام
مهدی قربان‌زاده
در یک تریلر جدید با نام Campaign Overview، استودیو 343 بعد از مدت‌ها گیم پلی بخش داستانی بازی Halo Infinite را به نمایش گذاشت.

Halo infinite

در این تریلر نگاه دقیقی به گیم‌ پلی و داستان بخش کمپین انداختیم و با برخی از کاراکترهای جدید آشنا شدیم. استودیو 343 بیشتر بر روی ویژگی‌های دنیای Halo Infinite تمرکز کرد که تلاش می‌کند تا یک تجربه غیر خطی و متنوع را به بازیکنان ارائه دهد. برخی از این ویژگی‌ها عبارتند از: چرخه شبانه‌‌روزی، گشت دشمنان و مراحل فرعی که شامل نجات سربازان، باس‌فایت‌های فرعی و تخلیه پایگاه‌های دشمن می‌شود. همچنین شما می‌توانید با گشت و گذار در Zeta Halo و یافتن هسته‌های زره اسپارتان، تجهیزات مسترچیف را ارتقا دهید.

استودیو 343 در قسمت دیگری از تریلر درباره داستان Halo Infinite صحبت کرد. یکی از مهمترین قسمت‌های داستان بازی به سرنوشت کورتانا پس از بازی Halo 5: Guardians خواهد پرداخت. علاوه بر آن، شاهد Escharum، رهبر گروه Banished و یک الیت قاتل اسپارتان‌ها با نام Jega 'Rdomnai بودیم. همچنین برای اولین بار The Harbinger را در حال مبارزه با مسترچیف دیدیم. او معتقد است که "دروغ‌های فوررانرها به پایان رسیده است".

بازی Halo Infinite در تاریخ بیست و چهارم آبان ماه بر روی کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سریز اس، ایکس باکس سریز اکس، رایانه‌های شخصی و سرویس Xbox Game Pass عرضه خواهد شد. لازم به ذکر است که بخش چندنفره بازی به صورت کاملا رایگان منتشر خواهد شد.

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
چه ربطی داره ؟؟؟؟
مگه کم مسخره کردین این دو تا بازی رو
شخصا هیچ کدوم رو مسخره نکردم ، چون هر دو بازی خوبی هستن به خصوص که دث لوپ سازنده اش رو هم دوست دارم
این بحث ترول و مسخره کردن تو هر دو طرف وجود داره ، مثلا کم لست 2 رو کوبیدن یا حتی گوست او سوشیما رو تا حد کپی درجه چندم اساسین پایین آوردن

من خودم شخصا از هیلو خوشم نمیاد و اصلا نتونستم باهاش ارتباط بگیرم ولی نمیام بگم بازی داغونی هستش ولی انتقاد به یک چیز مشخص که با چشم هم کاملا معلوم هستش رو ربطش بدین به اینکه شما چون فن سری نیستی پس درکش نمیکنی خیلی جالب نیستش

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
کسی که سونی فن هست و تو عمرش هیلو بازی نکرده و بازی هم نمیکنه و صرفا میاد اینجا بگه خب تریلر رو دیدم خوشم نیومد و گرافیکش پایینه...واقعا مهم نیست راضی باشه یا نباشه
اونی که قراره بازی کنه از گیم پلی و گرافیک راضیه
یعنی کلا دو حالت داره یا اگر میخوای بازی کنی باید راضی باشی یا اگر انتقاد کردی فن رقیب و از مرطدین؟احسنتتتت

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,164
نام
سبحان
یعنی کلا دو حالت داره یا اگر میخوای بازی کنی باید راضی باشی یا اگر انتقاد کردی فن رقیب و از مرطدین؟احسنتتتت
عکس پروفایل شما گویای همه چیز هست
بله دقیقا همینه،یادمه یه زمانی هم بقیه به یک سری المان های داستانی و شخصیت پردازی که مهمتر از گرافیک هم هست اشاره میکردن و میگفتن مشکل داره ولی بقیه میگفتن که نه شما رفتی یوتیوب دیدی حق نداری نظر بدی
البته یه تفاوت عمده داشت اون جریان با این جریان
اون بازی رو همه واقعا تجربه کرده بودن ولی این هیلو رو شما قرار نیست تجربه کنید پس بهتره نظرتون رو واسه خودتون نگه دارید و تو دلتون از بازی متنفر باشید

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
مشخص شد که همه منتقدا سونی فن بودن تریلر رو هم تا حالا نگاه نکردن و از عکسهایی که معلوم نیس از کجا آوردن دارن بحث الکی میکنن
والا تریلر رو هم دیدیم ، چه بخواید چه نخواید ، چه متهممون کنید به درک نکردن هیلو ، بازی تو زمینه گرافیک میلنگه

GGK

کاربر سایت
Sep 21, 2020
467
نام
وحید
والا تریلر رو هم دیدیم ، چه بخواید چه نخواید ، چه متهممون کنید به درک نکردن هیلو ، بازی تو زمینه گرافیک میلنگه
منم باور کردم من فکر میکردی آدم منطقی هستی و اومدی بحث منطقی کنی ولی کامنت ها و لایک هایی که کردی معلوم شد که اشتباه میکردم 😂😂😂

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
به طور خلاصه Just Cause 4 با مود اول شخص و گرافیک پایینتر. (Just Kidding). :D
ولیبرای منی که قرار اولین نسخه Halo باشه که در زمان عرضه تهیه می‌کنمش، به خصوص از نظر گرافیکی، درسته نسبت به قبل بهتر بود، ولی هنوزم فک بر انداز نیست. با توجه به بودجه هم به نظر خیلی جای دفاع نداره، دیگه تنها بازی جهان باز حال حاضر که نیست. در کل احتمال زیاد GOTY امسال یا این میشه یا FH5 ولی 2021 نسبتا خشک سالی بود، 2022 اگر عرضه میشد شانسش به مراتب پایینتر بود.

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
عکس پروفایل شما گویای همه چیز هست
بله دقیقا همینه،یادمه یه زمانی هم بقیه به یک سری المان های داستانی و شخصیت پردازی که مهمتر از گرافیک هم هست اشاره میکردن و میگفتن مشکل داره ولی بقیه میگفتن که نه شما رفتی یوتیوب دیدی حق نداری نظر بدی
البته یه تفاوت عمده داشت اون جریان با این جریان
اون بازی رو همه واقعا تجربه کرده بودن ولی این هیلو رو شما قرار نیست تجربه کنید پس بهتره نظرتون رو واسه خودتون نگه دارید و تو دلتون از بازی متنفر باشید
در مورد داستان و شخصیت پردازی بحث سلیقه هست که یک سری شاید خوششون نیاد یک سری هم شاید هم دوست داشته باشند. اما بحث گرافیک چیزی هست که با چشم قابل دیدن و تشخیصه و اینکه گرافیک هیلو اصلااا در حد نامی که یدک میکشه نیست خیلی واضح تر از اونیه که شما بخوای انکار کنی یا من بخوام اثباتش کنم.
در ضمن از کجا میدونی من قرار نیست تجربش کنم؟یعنی مایکروسافت (ع) ممکنه من رو مورد غضب خودش قرار بده و نزاره بازی کنم؟یا شما چون جزو مقربین هستی از اسرار پشت پرده اگاهی؟:-SS

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,164
نام
سبحان
در مورد داستان و شخصیت پردازی بحث سلیقه هست که یک سری شاید خوششون نیاد یک سری هم شاید هم دوست داشته باشند. اما بحث گرافیک چیزی هست که با چشم قابل دیدن و تشخیصه و اینکه گرافیک هیلو اصلااا در حد نامی که یدک میکشه نیست خیلی واضح تر از اونیه که شما بخوای انکار کنی یا من بخوام اثباتش کنم.
در ضمن از کجا میدونی من قرار نیست تجربش کنم؟یعنی مایکروسافت (ع) ممکنه من رو مورد غضب خودش قرار بده و نزاره بازی کنم؟یا شما چون جزو مقربین هستی از اسرار پشت پرده اگاهی؟:-SS
خوبه فکت های جالبی میدین
شخصیت پردازی مزخرف میشه سلیقه ولی گرافیک ارتقا پیدا کرده میشه آشغال غیر قابل قبول

شما تجربش نمیکنی چون سونی فنی و توی ناخودآگاهت تنفر از مایکروسافت و عناوینش وجود داره
تهش تجربش هم کنی هر ثانیه دنبال ایراد و مشکل میگردی توی بازی و هی میگی عجب آشغالیه،بعدش هم میای اینجا سم افشانی و میخوای مثلا منطقی و بی طرفانه نظرت رو راجع به بازی بگی

• Smile
  • Like
Reactions: kamyy and GGK

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
آقا هر کسی میتونه بخاطر گرافیکی که باب میلش نیست، بازی نکنه. اجبار نیست.
برا اینم یا باید pc بگیرید که بقول خودتون خیلی گرونه یا ایکس باکس که کنسول رقیبه و کار نابخشودنیه، چون بازیاش بدرد نمیخورن.
و نکته اینه، اگه صرف گرافیک میخواین، هیلو بازی کنید. حتی گرافیک هیلو بهترین باشه ، بدردتون نمیخوره. چون گیم پلی هیلو متفاوته با شوترهایی مثل کالاف
و نیاز هم داره نسخه های قبلو بازی کنید، و گر نه بهتون حال نمیده.
داستانهای نسخه های بعدی به علل پیدایش فلودها و فوررانرها و مشکلات پیش اومده و کاوننت ها و دلایل پیدایششون ربط داره. عمق داستان اینجاست، طرف میگه عمق داستان ، فقط هیلو 1
هیلو 1 سطح داستانو معرفی میکنه. جدا تفاوت عمق و سطح رو نمیدونید، بعد تحلیل میکنید.البته وقتی که دنبال درخت هلو و شلیل باشی تو هیلو، یه همچین نظراتی هم عجیب نیست.
و معلومه چقدر داستان هیلو رو میدونید و چقدر نظرات کارشناسی ارائه میدید. خط داستانی هیلو، تو نسخه دوم و بعدش مشخص میشه که کتابدار و بقیه ماجرا رو تعریف میکنن و از جنگ فوررانر و پیش سازها با خبر میشوید و بعد میفهمید که فوررانرها چیکار کردن
تازه با سان شیومها آشنا میشید و اینکه چرا کاوننت رو تشکیل دادن و بعدها با دیداکت آشنا میشید.

آخرین ویرایش:

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
خوبه فکت های جالبی میدین
شخصیت پردازی مزخرف میشه سلیقه ولی گرافیک ارتقا پیدا کرده میشه آشغال غیر قابل قبول

شما تجربش نمیکنی چون سونی فنی و توی ناخودآگاهت تنفر از مایکروسافت و عناوینش وجود داره
تهش تجربش هم کنی هر ثانیه دنبال ایراد و مشکل میگردی توی بازی و هی میگی عجب آشغالیه،بعدش هم میای اینجا سم افشانی و میخوای مثلا منطقی و بی طرفانه نظرت رو راجع به بازی بگی
شخصیت پردازی مضخرف که کاملا نظر شخصی شماست جوایز اخر سال به خصوص در بحث بهترین داستان خیلی با نظر شما موافق نیستن.
گرافیک هیلو صد در صد ارتقا پیدا کرده من کجا گفتم اشغال غیر قابل بازیافت؟بحث اینه به عنوان یکی از بزرگترین و شاید بزرگترین ip مایکروسافت نباید گرافیک هیلو بلنگه که تازه شما یا دوستاتون بخوای ازش دفاع کنی.
من نه هیتر مایکروسافت هستم نه چیزی فقط چشم دارم و میبینم گرافیک بازی رو
با این استدلال شما هم لطف کن بازی های سونی رو بازی نکن چون تهش تجربش هم کنی هر ثانیه دنبال ایراد و مشکل میگردی توی بازی و هی میگی عجب آشغالیه،بعدش هم میای اینجا سم افشانی و میخوای مثلا منطقی و بی طرفانه نظرت رو راجع به بازی بگی

GGK

کاربر سایت
Sep 21, 2020
467
نام
وحید
شخصیت پردازی مضخرف که کاملا نظر شخصی شماست جوایز اخر سال به خصوص در بحث بهترین داستان خیلی با نظر شما موافق نیستن.
گرافیک هیلو صد در صد ارتقا پیدا کرده من کجا گفتم اشغال غیر قابل بازیافت؟بحث اینه به عنوان یکی از بزرگترین و شاید بزرگترین ip مایکروسافت نباید گرافیک هیلو بلنگه که تازه شما یا دوستاتون بخوای ازش دفاع کنی.
من نه هیتر مایکروسافت هستم نه چیزی فقط چشم دارم و میبینم گرافیک بازی رو
با این استدلال شما هم لطف کن بازی های سونی رو بازی نکن چون تهش تجربش هم کنی هر ثانیه دنبال ایراد و مشکل میگردی توی بازی و هی میگی عجب آشغالیه،بعدش هم میای اینجا سم افشانی و میخوای مثلا منطقی و بی طرفانه نظرت رو راجع به بازی بگی
شما اصلا تریلر رو ندیدی که از گرافیک بازی خبر داشته باشی تهش همون چهار تا عکسی که گذاشتن اینجا رو دیدی

• Smile
Reactions: kamyy

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
شما اصلا تریلر رو ندیدی که از گرافیک بازی خبر داشته باشی تهش همون چهار تا عکسی که گذاشتن اینجا رو دیدی
این دیگه چی بود:|:|. شاید باورت نشه ولی الان همه به اینترنت دسترسی دارن. 6 دقیقه و 21ثانیه هم وقت اضافه دارن که بشینن یه تریلر رو ببین...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر