ترسناكترين بازي از نظر شما؟(همراه با نظر سنجي)

ترناكترين بازي از نظر شما؟؟؟

• Doom

رای‌ها: 37 6.9%
  • Dead Space

رای‌ها: 129 24.0%
  • Fear

رای‌ها: 19 3.5%
  • Resident Evil

رای‌ها: 68 12.6%
  • Obscure

رای‌ها: 11 2.0%
  • Condemned

رای‌ها: 10 1.9%
  • Fatal Frame

رای‌ها: 40 7.4%
  • Undying

رای‌ها: 7 1.3%
  • Siren

رای‌ها: 20 3.7%
  • Silent Hill

رای‌ها: 150 27.9%
  • Alone In The Dark

رای‌ها: 8 1.5%
  • Manhunt

رای‌ها: 6 1.1%
  • The Sufering

رای‌ها: 3 0.6%
  • Rule Of Ruse

رای‌ها: 3 0.6%
  • Demons Souls

رای‌ها: 2 0.4%
  • Call Of Cthulhu

رای‌ها: 14 2.6%
  • Nosferatu

رای‌ها: 4 0.7%
  • Painkiller

رای‌ها: 1 0.2%
  • Left 4 Dead

رای‌ها: 5 0.9%
  • Jericho

رای‌ها: 1 0.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    538
سایلنت هِیل ،
جو گیرا و ترسناک،
احساس تنهایی،
بازیهای ترسناکو و باید 1 شب به بعد بازی کرد تا بری تو جو و حس و حال.

چند نفر 3 شب در حالی که توی تاریکی اتاق با پی اس پی سایلنت هیل : ریشه هارو بازی کرده؟

d-_-b

منظور شما دقیقا کدوم بازی بچه گانس؟
گفتم که ...
من اکثر این بازیا رو بازی نکردم، فقط یه چند دقیقه Left 4 Dead ، و واقعا متاسفم واسه کسایی که تو همچین بازی بچه گانه ای حتی 1 شماره ضربان قلبشون تغییر می کنه!

EAEAEA جون جاي Kuon هم خاليه !
اونم بد چيزي بود !

برعكس يكي از بازيهايي بود كه در نظر داشتم ولي خب بيست تا انتخاب بيشتر نداشتم.
ديگه اگه نظر سنجي كم و كاستي داره حلالم كنيد:d
در ضمن حالا اگه ميبود هم خيلي فرقي نداشت از همون اول ميدونستم كه رقابت بين DS و SH هست و بقيه نقش بوق رو دارن:d

• Like
Reactions: Bone Crusher
فقط و فقط Alan Wake
نمی دونم شما ترس رو چی معنا می کنین؟! ولی هر چیزی که من از ترس می دونم تو این بازی دیدم! نمی دونم چرا بعضیا ترس رو تو چیزی فراتر از واقعیتش جستجو می کنن و نمی دونن ترس باید خودش واقعیت باشه! من که از چیزی که از واقعیت فاصله داره به هیچ عنوان نمی ترسم
کاملا موافقم. چون ترس این بازی با دیگر بازیها متفاوته اکثرا اینو ترسناک نمیدونن.

فكر كنم پس اگه اين طور باشه يك دنيا دارن در مورد اين كه سايلنت هيل(البته در كنار دد اسپيس) بهترين بازي تو اين سبكه اشتباه ميكنن؟؟
ميشه خواهش كنم چند تا دليل براي ترسناك نبودن سايلنت هيل بياري؟خوشحال ميشم:)

ببین من گفتم سایلنت هیل دیگه حرفی از دد اسپیس نزدم.اقا شاید سایلنت هیل ترسناک باشه اما من از سایلنت هیل نمیترسم زور که نیست :d موجوداتش ترسناک نیستند ولی موزیک هاش چرا ترسناکه.حالا بزار این یکی رو ببینیم شاید از این بترسم :d

فقط و فقط Alan Wakeنمی دونم شما ترس رو چی معنا می کنین؟! ولی هر چیزی که من از ترس می دونم تو این بازی دیدم! نمی دونم چرا بعضیا ترس رو تو چیزی فراتر از واقعیتش جستجو می کنن و نمی دونن ترس باید خودش واقعیت باشه! من که از چیزی که از واقعیت فاصله داره به هیچ عنوان نمی ترسممن ا

میشه فاکتور های ترس تو الن ویک رو برای من بگین.الان یعنی الن ویک بازیه که ترسش به واقعیت نزدیکه آره ؟ ترس واقعی فقط تو بازی هایی هست که داستانشون جنایی است نه این بازی های تخیلی.این که تو این بازی( الن ویک ) دشمنا با نور یا فلش نابود میشن خیلی شبیه بازی تنها در تاریکی هست .من به هیچ عنوان انکار نمیکنم که بازی ترسناکی نیست اما این که ترس توش واقعی هست نه نیست.

میشه فاکتور های ترس تو الن ویک رو برای من بگین.الان یعنی الن ویک بازیه که ترسش به واقعیت نزدیکه آره ؟ ترس واقعی فقط تو بازی هایی هست که داستانشون جنایی است نه این بازی های تخیلی.این که تو این بازی( الن ویک ) دشمنا با نور یا فلش نابود میشن خیلی شبیه بازی تنها در تاریکی هست .من به هیچ عنوان انکار نمیکنم که بازی ترسناکی نیست اما این که ترس توش واقعی هست نه نیست.
دو تا نکته رو در نظر داشته باش: یکی که من گفتم این بازیای نظر سنجی رو بازی نکردم و فقط در مورد Left 4 Dead نظر دادم، پس این امکان هست که یه بازیه دیگه بهتر از الان ویک بتونه ترس رو به من القا کنه!
دوم اینکه جانب داری من از الان ویک به خاطر اینه که پتانسیل اینو توش میبینم که بین این 20 تا بازی باشه (اکثر شماها هم باید موافق باشین)
منظور من از ترس واقعی فاکتورهای لازمه واسه ترسه!
مثلا همین تاریکی مطلقش و تنها داشتن یه چراغ قوه، تموم شدن باتری و این جور مسائلش رو میگم...
من هیچوقت به اندازه ی موقعی که داری به طرف یه منبع نور میدوی در حالی که دارن دنبالت میان و نفس کم میاری و نفس نفس میزنی نترسیدم!
ترس یعنی این، نه تیکه تیکه کردن آدما و صدای هیولا و پاشیدن خون رو تصویر!
به هر حال این نظر شخصیه منه، و هر کس یه جور نظری داره، ولی امیدوارم همه ترس رو توی واقعیتش و هویتش جستجو کنن، موفق باشی ;)

ببینید دوستان ما دو نوع ترس داریم ترس حیوانی ترس انسانی
ترس حیوانی ترسی که مثلا از از موجودات غریبه بترسیم ولی ترس انسانی مثلا ترس از تنهایی
خوب ما این ترس حیوانی رو در الن ویک یا سایلنت هیل تجربه می کنیم البته ترس انسانی هم هست ولی خیلی کم همین طور ما ترس حیوانی رو در بازی مثل سایلنت هیل رو از موجوداتی داریم که نمیشناسیم ولی مثلا در بازی مثل رزیدنت ایول البته شماره های اول شما ممکن مجبور شید از دوستتون بترسید چون به زامبی تبدیل شده
البته من نمی گم رزیدنت ایول از همه ترسناک تره ولی اگر ما بخوایم ترس انسانی رو مد نظر داشته باشیم در زمان خودش بسیار موفق بوده ولی من خودم به siren رای دادم تمام بازی بر پایه این بود که شما رو بترسونه ولی نه سایلنت هیل نه الن ویک نه رزیدنت ایول به صورت تمام وکمال به این موضوع نپرداختن بیشتر به دنبال کردن داستان مد نظر بود

دو تا نکته رو در نظر داشته باش: یکی که من گفتم این بازیای نظر سنجی رو بازی نکردم و فقط در مورد Left 4 Dead نظر دادم، پس این امکان هست که یه بازیه دیگه بهتر از الان ویک بتونه ترس رو به من القا کنه!
دوم اینکه جانب داری من از الان ویک به خاطر اینه که پتانسیل اینو توش میبینم که بین این 20 تا بازی باشه (اکثر شماها هم باید موافق باشین)
مثلا همین تاریکی مطلقش و تنها داشتن یه چراغ قوه، تموم شدن باتری و این جور مسائلش رو میگم...
من هیچوقت به اندازه ی موقعی که داری به طرف یه منبع نور میدوی در حالی که دارن دنبالت میان و نفس کم میاری و نفس نفس میزنی نترسیدم!
به هر حال این نظر شخصیه منه، و هر کس یه جور نظری داره، ولی امیدوارم همه ترس رو توی واقعیتش و هویتش جستجو کنن، موفق باشی ;)
البته منم بیشتر بازیهای بالا رو بازی نکردم. AW بازی ترسناک کامل نیست ولی بعضی چیزها داره که واقعا فوق العاده ترسناکن. مثل جنگلش, مثلا وقتی توی جنگل تنهایی راه میری یهو درختان شروع به حرکت میکنند صدای وزش بد و حرکت درختان و موسیقی هایی که پخش میشن واقعا ترس رو حداقل به من القا میکردن. یا همون مثالی که KARCHECT گفتن بالا.

ببینید دوستان ما دو نوع ترس داریم ترس حیوانی ترس انسانی
ترس حیوانی ترسی که مثلا از از موجودات غریبه بترسیم ولی ترس انسانی مثلا ترس از تنهایی
خوب ما این ترس حیوانی رو در الن ویک یا سایلنت هیل تجربه می کنیم البته ترس انسانی هم هست ولی خیلی کم همین طور ما ترس حیوانی رو در بازی مثل سایلنت هیل رو از موجوداتی داریم که نمیشناسیم ولی مثلا در بازی مثل رزیدنت ایول البته شماره های اول شما ممکن مجبور شید از دوستتون بترسید چون به زامبی تبدیل شده
البته من نمی گم رزیدنت ایول از همه ترسناک تره ولی اگر ما بخوایم ترس انسانی رو مد نظر داشته باشیم در زمان خودش بسیار موفق بوده ولی من خودم به siren رای دادم تمام بازی بر پایه این بود که شما رو بترسونه ولی نه سایلنت هیل نه الن ویک نه رزیدنت ایول به صورت تمام وکمال به این موضوع نپرداختن بیشتر به دنبال کردن داستان مد نظر بود

ببخشید ... شوخیتون گرفته!!!؟؟؟
عزیز من این موجودات حیوانی کجای الان ویک بودن؟! اینا همش توهمات و تصورات بودن، توی الان ویک ترس از تنهایی کمه!!؟؟
وقتی که دروغی به اسم "تبدیل دوستت به زامبی" میشه واقعیت یا نرس انسانی!!! من دیگه حرفی واسه گفتن ندارم!

ببخشید ... شوخیتون گرفته!!!؟؟؟
عزیز من این موجودات حیوانی کجای الان ویک بودن؟! اینا همش توهمات و تصورات بودن، توی الان ویک ترس از تنهایی کمه!!؟؟
وقتی که دروغی به اسم "تبدیل دوستت به زامبی" میشه واقعیت یا نرس انسانی!!! من دیگه حرفی واسه گفتن ندارم!
اولا کی حال داره با تو شوخی کنه
دوما آقا چرا سفسطه می کنی؟
سوما جای اینکه بالا پایین بپری برو پست منو درست بخون من کجا گفتم موجودات الن ویک حیوانی ! آخه من الان به تو چی بگم
شما الان به یه سگ lsd بده ببین چی کارت میکنه؟
شما میتونی بری از کسی که رو ژنوم بدن انان تحقیق می کنه سوال کنی بگی تعریف زامبی تو ژنتیک چیه بعدا بیای حرف یزنی چون از اولشم حرف برای گفتن نداشتی
اقدر هم سر الن ویک زور نزن قبول دارم بازی قشنگی ترسناک هم هست ولی الان بحث سر ترسناک ترین بودن که هیچ کدوم به siren که یه افسانه ژاپنی و چند صد سال قدمت داره نمی رسه

بالاخره هر کی از یه نوع ترس میترسه. سوسک موجود ترسناکی نیست ولی بعضی ها ازش میترسن :d من خودم الن ویک رو بازی نکردم ولی میدونم یه کپی از بازی تنها در تاریکی هست.;)

اولا کی حال داره با تو شوخی کنه
دوما آقا چرا سفسطه می کنی؟
سوما جای اینکه بالا پایین بپری برو پست منو درست بخون من کجا گفتم موجودات الن ویک حیوانی ! آخه من الان به تو چی بگم
شما الان به یه سگ lsd بده ببین چی کارت میکنه؟
شما میتونی بری از کسی که رو ژنوم بدن انان تحقیق می کنه سوال کنی بگی تعریف زامبی تو ژنتیک چیه بعدا بیای حرف یزنی چون از اولشم حرف برای گفتن نداشتی
اقدر هم سر الن ویک زور نزن قبول دارم بازی قشنگی ترسناک هم هست ولی الان بحث سر ترسناک ترین بودن که هیچ کدوم به siren که یه افسانه ژاپنی و چند صد سال قدمت داره نمی رسه

لطفا از واژه هایی استفاده کنین که عقل کوچیک ما بهش برسه!
خوب ما این ترس حیوانی رو در الن ویک یا سایلنت هیل تجربه می کنیم
میشه بپرسم معنی این چی میشه؟ من حواسم نبود نوشتم موجودات حیوانی، ولی دیگه شما نباید همچین نظری بدین و اونو شبیه SH بدونین!
من در مورد زامبی چیزی نمی دونم و علاقه ای هم ندارم که بدونم! ولی واقعیت توهم بیشتر از زامبیه!

بالاخره هر کی از یه نوع ترس میترسه. سوسک موجود ترسناکی نیست ولی بعضی ها ازش میترسن :d من خودم الن ویک رو بازی نکردم ولی میدونم یه کپی از بازی تنها در تاریکی هست.;)
LOL
کپی از alone in the dark?!!!
همونطوری که خودت گفتی برو اول بازی کن بعد بیا نظر بده.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or