ترسناكترين بازي از نظر شما؟(همراه با نظر سنجي)

ترناكترين بازي از نظر شما؟؟؟

• Doom

رای‌ها: 37 6.9%
  • Dead Space

رای‌ها: 129 24.0%
  • Fear

رای‌ها: 19 3.5%
  • Resident Evil

رای‌ها: 68 12.6%
  • Obscure

رای‌ها: 11 2.0%
  • Condemned

رای‌ها: 10 1.9%
  • Fatal Frame

رای‌ها: 40 7.4%
  • Undying

رای‌ها: 7 1.3%
  • Siren

رای‌ها: 20 3.7%
  • Silent Hill

رای‌ها: 150 27.9%
  • Alone In The Dark

رای‌ها: 8 1.5%
  • Manhunt

رای‌ها: 6 1.1%
  • The Sufering

رای‌ها: 3 0.6%
  • Rule Of Ruse

رای‌ها: 3 0.6%
  • Demons Souls

رای‌ها: 2 0.4%
  • Call Of Cthulhu

رای‌ها: 14 2.6%
  • Nosferatu

رای‌ها: 4 0.7%
  • Painkiller

رای‌ها: 1 0.2%
  • Left 4 Dead

رای‌ها: 5 0.9%
  • Jericho

رای‌ها: 1 0.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    538

Bone Crusher

کاربر سایت
Dec 27, 2008
3,872
نام
امیرحسین
من موندم این سایلت هیل کجاش ترسناکه/:)
نمیگم بازی بدی هست ولی خیلی ترس بچگانه ای داره
مثلا فکر میکنن با گذاشتن 4تا جونور ی که اصلا معلوم نیست سرش کجاست تهش کجاست آدمو بترسونن.
ترس باید مثه فاتال فریم یا dead space آدمو از جا بکنه:(:(
شاید باورتون نشه ولی من dead space رو به خاطره اینکه خیلی ترسناکه نتونستم بازیش کنم چون واقعا اعصابمو تحریک میکنه (به قول عامیانه پشم آدم میریزه)

دوست عزیز شما شماره چند سایلنت هیل رو بازی کردی؟

سایلنت هیل جو ترسناک، عقاید ترسناک، آیین های ترسناک و بهترین موسیقی ها رو داره!

بهت پیشنهاد میکنم آهنگ Room of Angel نسخه چهار رو دانلود کنی و گوش کنی! خود این آهنگ چنان تاثیری داره که حتی 10 ساعت صحبت کردن هم مطابق آن نمی شود.

در مورد شکل و ظاهر موجودات هم باید خدمتتون عرض کنم که فرم عجیب و غریب آنها علت خاص خودش رو داره! یه بحث فلسفی داره که اینجا جاش نیست مطرحش کنم. ایشالله وقتی تاریخچش رو تموم کردم و روی سایت گذاشتم، حتما یکبار به دقت بخونش.

در مورد Dead Space هم باید عرض کنم سبک ترساندن متفاوتی نسبت به سایلنت هیل داره.
این بازی بیشتر با صحنه های غیر منتظره باعث شوکه شدن شما و بالارفتن آدرنالین میشه ولی سایلنت هیل آهسته آهسته به ذهن و روحتون رسوخ پیدا می کنه و آنجاست که منحصر به فرد بودن آن به راحتی از دیگر عناوین این سبک تمیز داده می شود. من همیشه آثار شرقی این سبک را به نوع غربیش ترجیح دادم. چه در زمینه فیلم و چه بازی که در مورد دوم به غیر از سایلنت هیل، سایرن و فیتل فریم و همچنین 3 شماره اول رزیدنت اویل را عناوینی درخور و شایسته میدونم. در مورد سبک غربیش هم به نظرم Doom , Condemned , Call Of Cthulhu عالی بودن.

• Like
Reactions: VahiD_ST

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من به Dead Space رای دادم.
راستی جای خالی بازی The Suffering بشدت احساس میشه. این بازی یک عنوان واقعا ترسناک بود که که اگه تو نظر سنجی بود می تونست براحتی با Silent Hill رقابت کنه.

Bone Crusher

کاربر سایت
Dec 27, 2008
3,872
نام
امیرحسین
راستی جای خالی بازی The Suffering بشدت احساس میشه. این بازی یک عنوان واقعا ترسناک بود که که اگه تو نظر سنجی بود می تونست براحتی با Silent Hill رقابت کنه.

این بازی تو نظر سنجی هست. تا الان یدونه رای هم نیاورده!

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر

بيشتر دقت كن وحيد:|ولي فكر كنم يه f واسش كم گذاشتم:d
در ضمن هيچ موقع هيچ بازي رو با سايلنت هيل از لحاظ وحشت و ترس و داستان و.................مقايسه نكنيد.چون به نظر من در برابر اين بازي مثل يه شوخي ان!!!.البته خودم به DS راي دادم كه يك استثناست و ميتونه از لحاظ وحشت البته از بعضي جهات مثلا دلهوره و هيجان SH رو شكست بده ولي هيچ زمان داستانش به گرده پاي SH هم نميرسه

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,996
نام
فرهاد
به نظرم Silent hill .البته بازیهای الان دیگه زیاد horror نیستند ولی خوب باز هم konami خوب تونسته اتمسفر بازی ترسناک رو در قالب یک بازی Adventure در بیاره مثل همیشه نسبت به بقیه بازیهای هم سبکش سنت شکنی نکرده و بیراه نزده

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,531
نام
میلاد
این همه بچه ها میان میگن Fatal Frame ترسناک بوده و فلان پس چرا 2 تا رای آورده!یکیشم که الان من دادم بهش!
میاید فقط تعریف میکنین!؟خوب رای بدید دیگه!:d

mahdi_mafia

کاربر سایت
May 9, 2010
602
بین dead spce و silent hill دو به شک موندم.
اگه بخوایم به دیده کلی بگم سایلنت هیل ترسناک تره. .ولی این طور که بوش داره میاد dead spce 2 خیلی باید ترسناک باشه.:-s

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
Manhant رو نمیگم ترسناک ولی مور مور کننده ترین بازی بود که رفتم چون هیولاهاش در واقع آدم های معمولی بودن که psychopath بودن و این tense روانیش بود که آدمو درگیر میکرد. اون فضا های بدون آهنگ (فقط صدای اتمسفریک) و مشمئز کنندش هم ضربان قلب منو میبرد تا آخر.
البته من به dead space رای دادم که اصلا افتضاح بود :d

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
من تو بازی های ترسناک فقط رزیدنت اویل و دد اسپسی رو قبول دارم.سایلنت هیل هم موزیک هاش واقعا ترسناکه ولی بازیش اصلا.الن ویک و سیرن هم بازی نکرئم به نظر من بهترین بازی ترسناک Resident Evil : Remake هست.

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
Silent Hill و البته Martian Gothic
دومی به خاطر جو مخوفی که داشت و به آدم حس عجیب غریبی می داد عین بازی های روسی.
دوستان هیچکدومتون این رو بازی رو انجام ندادید؟=((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر