ترسناكترين بازي از نظر شما؟(همراه با نظر سنجي)

ترناكترين بازي از نظر شما؟؟؟

• Doom

رای‌ها: 37 6.9%
  • Dead Space

رای‌ها: 129 24.0%
  • Fear

رای‌ها: 19 3.5%
  • Resident Evil

رای‌ها: 68 12.6%
  • Obscure

رای‌ها: 11 2.0%
  • Condemned

رای‌ها: 10 1.9%
  • Fatal Frame

رای‌ها: 40 7.4%
  • Undying

رای‌ها: 7 1.3%
  • Siren

رای‌ها: 20 3.7%
  • Silent Hill

رای‌ها: 150 27.9%
  • Alone In The Dark

رای‌ها: 8 1.5%
  • Manhunt

رای‌ها: 6 1.1%
  • The Sufering

رای‌ها: 3 0.6%
  • Rule Of Ruse

رای‌ها: 3 0.6%
  • Demons Souls

رای‌ها: 2 0.4%
  • Call Of Cthulhu

رای‌ها: 14 2.6%
  • Nosferatu

رای‌ها: 4 0.7%
  • Painkiller

رای‌ها: 1 0.2%
  • Left 4 Dead

رای‌ها: 5 0.9%
  • Jericho

رای‌ها: 1 0.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    538
همونطور که حدس میزدم Dead Space و سایلنت هیل رقبای اصلی این نظر سنجی هستن
فکر نمی کردم اویل انقدر کم رای بیاره
شاید دلیلش اینه که بیشتر رای دهندگان نو جوان هستن و نسخه های اول تا سوم رو بازی نکردن
این اویل های جدید بیشتر حالت هیجانی پیدا کرده و ترسی توش نیست:-?

راستی کاش Parasite eve رو هم میزاشتید
من 2 رو بازی کرده بودم قشنگ بود یادش بخیر

خب اسم يك عنوان اماتور يعني Amnesia جاش خاليه !

اما سافرينگ شماره يكي يكي دو صحنه من ترسيدم !
بازي هاي كه توي ليست هست و هميشه يك استرس تو بازي دنبال ادم هست به نظرم فاتل فريم و سايلنت هيل هست

حس ترس دد اسپيس يا دوم دائم نيست. بعضي جاها ادم احساس امنيت ميكنه :p
اما اون دوتا اوليا نه

طي اقدامي عجيب به Obscure راي دادم
احساس كردم مظلوم واقع شده

طي اقدامي عجيب به Obscure راي دادم
احساس كردم مظلوم واقع شده

اه خداي من:dزدي به خال:d
به نظر من Obscure هم واقعا فوق العاده بود.مخصوصا اين كه واسه ذخيره كردن بازي بايد دنبال سي دي ميگشتي(شماره يك) و همين باعث ميشد كه با احتياط و ترس از همه ي داشته هات استفاده كني.
همچنين موزيك بازي هم بي نظير بود.به تمام دوستان موزيكهاي اين بازي رو پيشنهاد ميكنم
ولي خب بياد به هموني كه واقعا شايسته ميدونستيش راي ميداي.اينطوري نظم نظر سنجي رو به هم ريختي:d

این همه بچه ها میان میگن Fatal Frame ترسناک بوده و فلان پس چرا 2 تا رای آورده!یکیشم که الان من دادم بهش!
میاید فقط تعریف میکنین!؟خوب رای بدید دیگه!:d
اون اولی رو هم من دادم بهش:))
من بیشتر از بازی های ترسناکی که واسه کشتن دشمنات محدود میشی رو دوس دارم
Faral frame(دوربین)
Siren(چراغ قوه)
Alone in the dark(اتش)
Alan wake(چراغ قوه)
.
.
.
تو فیلم Sillent hill با فک کنم بازی اخریش بود(Home Coming)وقتی دشمنات نور میدیدن میرفتن طرفش

همونطور که حدس میزدم Dead Space و سایلنت هیل رقبای اصلی این نظر سنجی هستن
فکر نمی کردم اویل انقدر کم رای بیاره
شاید دلیلش اینه که بیشتر رای دهندگان نو جوان هستن و نسخه های اول تا سوم رو بازی نکردن
این اویل های جدید بیشتر حالت هیجانی پیدا کرده و ترسی توش نیست:-?

راستی کاش Parasite eve رو هم میزاشتید
من 2 رو بازی کرده بودم قشنگ بود یادش بخیر

به همه توصیه میکنم یه بار رزیدنت اویل ریمیک رو بازی کنید.اگه تا حالا بازی نکردید باید بگم این نسخه مثل نسخه های دیگه ی رزیدنت اویل نیست که زامبی ها همیشه اهسته اهسته راه برن تو این نسخه بعضی از زامبی ها به سرعت میتونند بدوند و حتی شما گاهی اوقات پشت در هم در امان نیستید چون میتونند در رو بشکنن و بیان داخل همین ترس بازی رو چند برابر کرده .یادم رفت بگم آخرین نسخه ی Alone In The Dark هم خیلی ترسناک و هیجانی بود مخصوصا تو خود محوطه ی Central Park .صدا گذاری هم عالی بود و جو ترسناکی رو ایجاد کرده بود .

آخرین ویرایش:
اه خداي من:dزدي به خال:d
به نظر من Obscure هم واقعا فوق العاده بود.مخصوصا اين كه واسه ذخيره كردن بازي بايد دنبال سي دي ميگشتي(شماره يك) و همين باعث ميشد كه با احتياط و ترس از همه ي داشته هات استفاده كني.
همچنين موزيك بازي هم بي نظير بود.به تمام دوستان موزيكهاي اين بازي رو پيشنهاد ميكنم
ولي خب بياد به هموني كه واقعا شايسته ميدونستيش راي ميداي.اينطوري نظم نظر سنجي رو به هم ريختي:d

خاطراتمو زنده کردی رفیق...........;;)
شماره 2 هم جالب بود ولی شماره یکی باحالتر بود......
رو اسلحه ها چراغ قوه وصل میکردی خیلی حال میداد ، با Save کردنش هم حال میکردم....
موسیقیش هم خوب بود
Obscure 1 با Still Life تنها بازیهایی بودند که همینجوری از رو کاورشون خریدم ( بدون اطلاع قبلی ) ، از جفتشون هم راضی بودم...........>:d<

جاي suffering نسخه اول خاليه . ولي به نظر من ترسناك ترين بازي silent hill هست . مخصوصا شماره 2
. يادمه دهنم سرويس شد تا تمومش كنم . شب بازي نميكردم !!

obscure خيلي باش حال كردم و خاطره دارم . تو شماره 2 يادمه اونجا كه يه كلبه بود وسط جنگل

بعد يه يارو با اره برقي هي راه ميرفت صداي پاش ميوند . خيلي Original بود

آخرین ویرایش:
فقط و فقط Alan Wake
نمی دونم شما ترس رو چی معنا می کنین؟! ولی هر چیزی که من از ترس می دونم تو این بازی دیدم! نمی دونم چرا بعضیا ترس رو تو چیزی فراتر از واقعیتش جستجو می کنن و نمی دونن ترس باید خودش واقعیت باشه! من که از چیزی که از واقعیت فاصله داره به هیچ عنوان نمی ترسم
من اکثر این بازیا رو بازی نکردم، فقط یه چند دقیقه Left 4 Dead ، و واقعا متاسفم واسه کسایی که تو همچین بازی بچه گانه ای حتی 1 شماره ضربان قلبشون تغییر می کنه!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or