تاپیک Xbox 360 داران شیراز

• Thread starter Thread starter ajay17
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
اگه آنلاین نمی زنید...خیالتون بابت فلگ راحت باشه... من اصلا نمیدونم دستگام فلگ هست یانه...ولی اگه آنلاین نمی زنید...راحت باشید و حالشو ببرید...

يه سوال در مورد دسته هاي اسليم :
الان دارن از 40 تا 65 ميفروشن . واقعاً درجه يك يا دو داره يا هركي براي خودش يك قيمت ميفروشه؟
از كجا بفهميم دسته اي كه ميخريم اصل هست؟
با تشكر

يه سوال در مورد دسته هاي اسليم :
الان دارن از 40 تا 65 ميفروشن . واقعاً درجه يك يا دو داره يا هركي براي خودش يك قيمت ميفروشه؟
از كجا بفهميم دسته اي كه ميخريم اصل هست؟
با تشكر

دسته اصلی قسمت پشت دسته بالای قسمتی که باطری نصب میشه هلوگرام داره. دوم اینکه جنس بدنه دسته مات نیست براقه. یعنی جنسش یه چیزی بین مات و براقه

دوستان بازی های 97% میتونه در حالت آفلاین هم کنسولتون رو فلگ کنه! کلا اگه لایو باز هستید فعلا صبر کنید
در حالت آفلاین امکان فلگ شدن هست برای موارد دیگه هم قبلا داشتیم مثلا اگه بازی های ap2.5 رو بدون پچ شدن توی دستگاه بذارید و اون صفحه سیاه رو مشاهده کنید 3 سوت فلگ میشید حالا میخواد آنلاین یا آفلاین باشید پس تصور نشه که اگر آفلاین باشید مشکلی نداره و اصلا فلگ نمیشید، من دستگام آفلاین بود (اینترنتم کلا قطع بود) ap2.5 پچ نشده گذاشتم و صفحه سیاه اومد disk is not supported سریع X کنسولم عوض شد!! الانم بازی های 97% یک لایه امنیتی کم دارند و داشبورد جدید ماکروسافت میتونه این مورد رو شناسایی کنه! پس مراقب باشید.
راستی چند صفحه قبل در مورد نبستن پیچ دستگاه و ... خوندم که آقا پیمان این کارو میکنه و ...
عزیزان اون پیچ ها هیچ گونه ارزش مالی نداره که کسی بخواد حجم زیادی از اونهارو جمع کنه و برای خودش بی آبرویی به ارمغان بیاره، البته نبستن اینها یه نقص محسوب میشه و این اشتباه از جانب تعمیرکار باید برطرف شه چون نبستن اون پیچ ها باعث به سرو صدا افتادن دستگاه و... میشه
آقا پیمان با اینکه آدم خوش اخلاق و مشتری مداری نیست و اصلا باهاش حال نمیکنم و قیمتهای دریافتیش بایت تعمیرات یا آپگرید خیلی بالاتر از حد معقول هست اما اینکاره نیست که بخواد پیچ برداره...
درکل من به تنها تعمیر کاری که اعتماد دارم و قبولش دارم آقا دانش هست ضمنا ایشون با بردارشون توی ملاصدرا 180 درجه فرق دارن من مشتری اون برادر هم بودم...!!!
ایشون هم قیمتهاش عادلانست هم کارش درسته هم سواد اینکارو داره چون منبع و ماخذ کاراش اینترنت هستو سایتای خارجی چیزیکه کمتر مغازه داری اینجوری کار میکنه.

خب امشبم mw3 اومد تو بازار ما هم رفتيم از وحيد خان گرفتيم.هنوز فرصت نكردم نصب و بازيش كنم ولي مطمئنم ضدحالي كه سر بتفيلد خورديم رو جبران ميكنه

دوستان کسی توی شیراز جایی رو سراغ داره که بازی های جدید رو به صورت رایت 100% داشته باشه؟ با این روش Burner Max ؟
دوستان اگه کسی میدونه لطفا اطلاع رسانی کنه
ممنون

یکی لطف میکنه آدرس فروشگاههای معتبر لوازم 360 رو بده
دوسته عزيز والا من كه لوازمم رو از سيروس ميگيرم اما بايد بگم اگه مي خواي هارد يا دسته بخري ،هارد رو از دانش بگير چون اون اصلشو داره دسته هم دقت به هلوگرام كن
بازيا هم از سيروس بگير چون هم كيفيت هم امنيت بازيها خوبه ،لوازم عادي مثل باتري شارژي و چيزاي ديگرو هم سيروس داره مغازش پاساژ مهدي دست چپ كه بري تو ميبينيش،دانش هم درست ار مغازه سيروس رد شده دست راست يك پلست اونجا مغازشه

• Like
Reactions: Karchect

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or