تاپیک Xbox 360 داران شیراز

• Thread starter Thread starter ajay17
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوسته عزيز والا من كه لوازمم رو از سيروس ميگيرم اما بايد بگم اگه مي خواي هارد يا دسته بخري ،هارد رو از دانش بگير چون اون اصلشو داره دسته هم دقت به هلوگرام كن
بازيا هم از سيروس بگير چون هم كيفيت هم امنيت بازيها خوبه ،لوازم عادي مثل باتري شارژي و چيزاي ديگرو هم سيروس داره مغازش پاساژ مهدي دست چپ كه بري تو ميبينيش،دانش هم درست ار مغازه سيروس رد شده دست راست يك پلست اونجا مغازشه
دارم یه سر میام شیراز، یه Chatpad Xbox میخوام، میخوام بدونم جایی گیر میاد یا نه !

دارم یه سر میام شیراز، یه Chatpad Xbox میخوام، میخوام بدونم جایی گیر میاد یا نه !
چون تعداد كمي هستن كه چت پد رو بخوان معمولا كسي نمياره و اول سفارش ميگيرن بعد ميارن اما خوب برو سيروس احتمال 90 گيرت مياد و برات ok ميكنه

سلام.من تا آخر همین ماه میخوام یه کینکت بخرم.به نظرتون از کدوم مغازه بخرم منصف تره؟سیروس یا یزدانی؟الان قیمتش چنده؟لطفا راهنمایی کنید که یه جنس خوب گیرم بیاد.

سلام.من تا آخر همین ماه میخوام یه کینکت بخرم.به نظرتون از کدوم مغازه بخرم منصف تره؟سیروس یا یزدانی؟الان قیمتش چنده؟لطفا راهنمایی کنید که یه جنس خوب گیرم بیاد.

دوست خوبم از هیچ کدوم اینا نگیر...کلا از پاساژ مهدی نگیر...بر تو ملا صدرا بغل کنار بانک تجارت از یه راه پله برو بالا...همونجا مغازه حسین امیری هست...اونجا کینکت بگیر...هم ارزونتر میده هم اینکه روی کالاهاش تعهد داره...!

I'm using tapatalk with Samsung I9000 Galaxy S

بچه ها من وقتي تو گيرس.اف وار ميخوام دكمه سلكت رو بزنم و لايو رو انتخاب كنم ميگه با پروفايلت نميشه بازي كني يه سري كار ميگه انجام بده که چيزي ازش سر در نياوردم كسي ميتونه راهنماييم كنه اگه شد ارور رو هم كامل مينويسم شايد كسي بتونه ترجمه كنه بفهمه چي ميخواد

دوست خوبم از هیچ کدوم اینا نگیر...کلا از پاساژ مهدی نگیر...بر تو ملا صدرا بغل کنار بانک تجارت از یه راه پله برو بالا...همونجا مغازه حسین امیری هست...اونجا کینکت بگیر...هم ارزونتر میده هم اینکه روی کالاهاش تعهد داره...!

I'm using tapatalk with Samsung I9000 Galaxy S
ببخشید بانک ملت است نه بانک تجارت اسم مغازه هم شیراز ایکس باکس هست

سلام.من یه تعداد بازی دارم که میخوام بفروشم.از مدیر انجمن هم معذرت میخوام اگه جای درستی ننوشتم چون بلد نبودم.اسم بازی ها:mw3 , deus ex human rev,fifa12.boudycount,forza3,la noire,brink,fear 3,dirt3,assassin creed brother hood,call of juarez the cartel,harry potter and dethly 2,capitan america,cars 2,duke nukem,flash point red river,pes 2011, فقط 18000 تومن.هر کس خواست پیغام بده.

سلام دوستان
میخواستم قیمت درایو ایکس بوکس اسلیم رو توی شیراز بدونم.میشه یکی بگه قیمتش چنده؟
اگر میشه هر دو مدل 0225 و 9*** رو بگید.
خیلی ممنون

هر چی اینجا گفتن دیسکای یزدانی آشغاله،گوش ندادیم.
بازی skyrim گرفتم بجاش یه بازی دیگه رایت شده بردم دیسک درستشو بده میگه نداریم یه چی دیگه ببر،میگم همینو میخوام میگه نمیشه.:|
ixuh7w0p8zce9o4ro14u.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or