تاپیک Xbox 360 داران اهواز

tonio_m2000

کاربر سایت
Dec 12, 2007
25
منم بلاخره Xbox خريدم آركيد. رفتم همون شباهنگ قيمت هم 250 واسه مادربورد فالكون بود و جاسپر با 512 مگ مموري هم 280 خريدم، البته به نظرم جا داشت تا 270 هم بگيرم كه البته زياد چك و چونه نزدم. فروشنده هم انصافا خوش برخورد بود.
واقعا بعد از اتصال به تلويزيون متحير شدم فكر نمي كردم اينقدر بازيهاي با كيفيتي داشته باشه اخه انتظار فاجعه داشتم اما اصلا تو ذوقم نخورد و حال كردم. كيفيتشم رو تا زمان خريد ال سي دي مي شه تحمل كرد و واقعا فراتر از انتظاره!
فقط الان پشيمون شدم كه چرا صبر نكردم تا هارد دارش رو بخرم، البته مطمئن نيستم اما اگه هارد بخرم ميشه بازي رو روي هارد نصب كرد كه ديگه درايو هي كار نكنه؟ اخه دلم مي سوزه وقتي صدا درايوش رو مي شنوم. اگه بشه ديسك بازيو روي هارد كپي كرد احتمالا تا ماهه ديگه برم هارد بخرم بگذارم روش. بچه ها قيمت هارد چنده؟ اصلا مي شه هارد خريد رو آركيد وصل كرد؟

آخرین ویرایش:

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
منم بلاخره Xbox خريدم آركيد. رفتم همون شباهنگ قيمت هم 250 واسه مادربورد فالكون بود و جاسپر با 512 مگ مموري هم 280 خريدم، البته به نظرم جا داشت تا 270 هم بگيرم كه البته زياد چك و چونه نزدم. فروشنده هم انصافا خوش برخورد بود.
واقعا بعد از اتصال به تلويزيون متحير شدم فكر نمي كردم اينقدر بازيهاي با كيفيتي داشته باشه اخه انتظار فاجعه داشتم اما اصلا تو ذوقم نخورد و حال كردم. كيفيتشم رو تا زمان خريد ال سي دي مي شه تحمل كرد و واقعا فراتر از انتظاره!
فقط الان پشيمون شدم كه چرا صبر نكردم تا هارد دارش رو بخرم، البته مطمئن نيستم اما اگه هارد بخرم ميشه بازي رو روي هارد نصب كرد كه ديگه درايو هي كار نكنه؟ اخه دلم مي سوزه وقتي صدا درايوش رو مي شنوم. اگه بشه ديسك بازيو روي هارد كپي كرد احتمالا تا ماهه ديگه برم هارد بخرم بگذارم روش. بچه ها قيمت هارد چنده؟ اصلا مي شه هارد خريد رو آركيد وصل كرد؟

مبارکه
بله میشه به آرکید هم هارد وصل کنی و بازی هارو از روی هارد اجرا کنی
الان قیمت هارد 20G حدود 50-60 تومنه و 120G هم حدود 120-130
راستی تاریخ ساختش مال چه ماهیه؟

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
سلاااااام سلاااااام

میگم شماها فروشگاهی سراغ ندارین که بازیاشو رو ورباتیم بزنه حوصله ندارم بخاطر دوتا بازی برم بانک.

از کجا بفهمم که فریمور کنسولم چنده؟تاریخ ساختشم 25\07\2009 میباشد و آرکید هم هست

iranian_ boy

کاربر سایت
Nov 24, 2008
212
نام
مهزیار
میگم شماها فروشگاهی سراغ ندارین که بازیاشو رو ورباتیم بزنه حوصله ندارم بخاطر دوتا بازی برم بانک.
از فروشگاه شباهنگ بگیر ... dvd هاش یا tgate ن یا verbatim که هر تو کیفیتشون عالیه. البته جدیدا من هر چی میگیرم tgate ن.
از کجا بفهمم که فریمور کنسولم چنده؟تاریخ ساختشم 25\07\2009 میباشد و آرکید هم هست
تا اونجا که من میدونم باید read کنی منظورم اینه که از همون برنامه JungleFlasher استفاده کنی و درایو رو unlock کنی و بعدش read تا ورژن رو بت بگه. اگر بخوایم طبق تاریخ ساخت بگییم میشه بگیم 1.51 یا همون 1.6 . که البته ممکنه طرف نصب نکرده باشه... یه راه دیگه اینه که بازی با wave 4 مثل call of duty mwf 2 بزار اگر اجرا کرد (بدون دیسک active) پس 1.61 .که فکر نکنم بدون active اجرا کنی آخه تاریخ ساخت دستگات مربوط به قبل از 1.61 از طرف دیگه 1.61 الان فقط واسه درایو benque و samsung اومده که تولید درایو benque از بعد از liteon متوقف شد از طرف دیگه اکثر xbox ها الان همه درایو lite on شدن(بیشتر) پس از همه اینا میشه نتیجه گرفت:smile: که درایوت liteon و فریمورت هم باید 1.51 یا همون 1.6 باشه.

mzr-game

کاربر سایت
Mar 16, 2009
39
نام
مازیار
سلام دوستان من میخوام کنسولمو بفروشم کامبیز گفت 200 میخوامش میخواستم بدونم قیمتا داره میره بالا که کامبیز این قیمت گفته؟

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
سلام چطوری؟

میگم کسی از شماها بلد نیست فریمور آپدیت کنه که دیگه کنسول رو ندم دست فروشنده های با معرفت یا جایی سراغ ندارین که خیلی قابل اطمینان باشه و کار درست؟:smile:

iranian_ boy

کاربر سایت
Nov 24, 2008
212
نام
مهزیار
سلام چطوری؟

میگم کسی از شماها بلد نیست فریمور آپدیت کنه که دیگه کنسول رو ندم دست فروشنده های با معرفت یا جایی سراغ ندارین که خیلی قابل اطمینان باشه و کار درست؟:smile:
سلام .
چرا من هستم...:smile: ولی کاری نیست که خودت از پسش بر نیای.. همین جا تو بازی سنتر آموزش شو هست. ولی اگر حوصله شو نداری ..میتونی به فروشگاه شباهنگ بدی .. واست انجام میده. کارش خوبه. درباره قیمتشم مناسب حساب میکنه نمیدونم چنده دقیقا آخه من خودم واسه خودم انجام میدم... ولی قیمتش معمولا با تهران یکیه...
سلام دوستان من میخوام کنسولمو بفروشم کامبیز گفت 200 میخوامش میخواستم بدونم قیمتا داره میره بالا که کامبیز این قیمت گفته؟
سلام.
قیمتا که هر روز بالا پایین قربونش برم...:p:biggrin1: .. xboxet مدلش چیه؟ امکاناتش ؟؟؟ منظورم هاردو این چیزا داره؟ ولی هر چی غیر از elite باشه گفته 200 و تصمیم به فروش داری ... بفروش .چون قیمت xbox دست تو همین رنجه.. حالا اگر کسی بیشتر بفروشه واقعا باید بش بگیم بابا تو دیگه کی هستی:biggrin1::p

amin_lovely

کاربر سایت
Mar 7, 2010
13
سلام برو بچ شهرم

سلام خدمت همه همشهري هاي عزيز
ما هم هستيم...هر چند كه جاي بابا بزرگتونيم...:cheesygri
برم Battelfield : bad company 2 بخرم سه شنبه و چهار شنبه رو هم مرخصي بگيرم و بتركونم...
خوش باشيد

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
live

سلام
من به تازگی از شرکت راسد اینترنت وایرلس گرفتم
حالا می خواستم بدونم چطور با xbox به لایو وصل بشم
ممنونم

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
سلام چطوری؟

میخوام به لایو وصل شم ولی یه مشکلی که هست اینه که بن میشم. باید چکار کنم که بن نشم؟

توضیح :

1.بازی هایی که دارم همه Wave 3 هست حتی جدید ها.
2.بازیهای Wave 4 رو باید با دیسک Active اجرا کنم.

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
سلام چطوری؟

میخوام به لایو وصل شم ولی یه مشکلی که هست اینه که بن میشم. باید چکار کنم که بن نشم؟

توضیح :

1.بازی هایی که دارم همه Wave 3 هست حتی جدید ها.
2.بازیهای Wave 4 رو باید با دیسک Active اجرا کنم.

اگه رفتی بدون شک بن میشیی.

اول فریمور lt 1/1 رو بریز.

بعدش هم بازی هایی بخر که wave آنها تغییر نکرده باشه بعد وصل شو و لذت ببر

سلام دوستان
درايو كنسول من مشكل پيدا كرده ميخواستم بدم تعمير كنن اگه كسي جاي خوب سراغ داره بگه ممنون ميشم

مشکلش چیه؟ اگه دیسک خوب نمیخونه بت توصیه میکنم کلا درایور را عوض کنی.

توی اهواز نده بده به میثم قربانی توی تهران

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
سلام

ببخشید دوستان اهوازی خون گرم

ایا شما فروشگاه پردیس اقای کامبیز امتحانی رو میشناسید

چه گونه فروشگاهی است خودش وجنسش

من تبلیغش رو تو بازی رایانه دیدم

<hako>

کاربر سایت
Nov 8, 2009
351
نام
محمد
سلام

ببخشید دوستان اهوازی خون گرم

ایا شما فروشگاه پردیس اقای کامبیز امتحانی رو میشناسید

چه گونه فروشگاهی است خودش وجنسش

من تبلیغش رو تو بازی رایانه دیدم
بدک نیست من همیشه میرم پیش اون گیم وکنسول میخرم چون اخلاق بهتری نسبت به مغازه های دیگه داره کلاه مغازش چیزهای زیادی داره تخفیف هم خوب میده ولی لاف خیلی میزنه
اینم وبsسایتش
http://www.pardisshop.tkhttp://www.wix.com/pardisshop/pardis-shop

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر