تاپیک Xbox 360 داران اهواز

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
نمیخواد لقمه رو اینوری بزاری لا دهنت. جواز کسب سلمونی هم بردم جواب داد. چه برسه به سازمان!

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
دوست عزیز با کارت دانشجویی چی میشه من که جواز کسب چیزی ندارم...

ببین چیز مسخره ایی است.
از بقالی سرکوچه هم میتونی بگیری و ببری براشون.

((((( یه متن تایپ شده که یه امضاء و مهر پایینش باشه .)))))

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
سلام دوستان
من ساکن تهرانم ولی دانشجوی اهوازم
الان از نیماد وایرلس گرفتم
و می خوام 360 رو به اینترنت وصل کنم

خود وایرلس (که اسمش وایرلس هست ولی با سیم شبکه (لن) به پی سی وصل میشه ) رو به 360 وصل کردم و آی پی ها و یوزر پس رو هم زدم ولی به اینترنت وصل میشه

کسی از دوستان مستقیم تونستن که اینو وصل کنن به 360؟؟؟؟

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
سلام دوستان
من ساکن تهرانم ولی دانشجوی اهوازم
الان از نیماد وایرلس گرفتم
و می خوام 360 رو به اینترنت وصل کنم

خود وایرلس (که اسمش وایرلس هست ولی با سیم شبکه (لن) به پی سی وصل میشه ) رو به 360 وصل کردم و آی پی ها و یوزر پس رو هم زدم ولی به اینترنت وصل میشه

کسی از دوستان مستقیم تونستن که اینو وصل کنن به 360؟؟؟؟

آره من وصل کردم.

مودمت را وقتی با شبکه به کامپیوتر وصل میکنی خود به خود کامپیوترت وصل میشه به اینترنت یا باید با کانکشنی چیزی بری؟ (منظورم اینه که Bridge است یا PPOE)

اگه خودکار وصل میشه احتمال قوی مشکل از DNS است! DNS ها را تنظیم کن!

soroush7334

کاربر سایت
Sep 6, 2009
75
نام
soroush
آره من وصل کردم.

مودمت را وقتی با شبکه به کامپیوتر وصل میکنی خود به خود کامپیوترت وصل میشه به اینترنت یا باید با کانکشنی چیزی بری؟ (منظورم اینه که Bridge است یا PPOE)

ما که هیچی نفهمیدیم:biggrin1:
من بی چاره بهم گفتن به فیبر نوری adsl نمیدیم من هم مجبور شدم یک دست گاه 200 تومنی بخرم:(
درست بعد یک هفته شرکت نیماد شروع به راه اندازی ADSL روی خط فیبر نوری شد:cool:

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
آره من وصل کردم.

نه مال من با VPN یا همون PPOE وصل میشه
و توی پیسی کلی تنظیمات می کنم که تا وصل بشه

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
نه مال من با VPN یا همون PPOE وصل میشه
و توی پیسی کلی تنظیمات می کنم که تا وصل بشه
VPN پروتوکل های مختلفی مثل PPTP داره و PPOE مال DSL هست. شما به احتمال زیاد یه گیرنده بیسیم بال بوم داری که اطلاعات رو از آنتن نیماد میگیره، وقتی به VPN نیماد وصل میشه اونا اینترنت رو بت میدن. شما با همون VPN تو کامپیوترت وصل شو و بعد این Connection رو با شبکه x360 به اشتراک بزار.

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
من امروز با با شرکت صحبت کردم
گفتن نمیشه مستقیم به 360 وصل کنی
باید بزنی به پیسی و بعد از پیسی به 360 شیر کنی

ولی الان مشکلم انه که من لپتاپ دارم و یه پورت شبکه دارم
حالا باید بگردم ببینم کانکتور چیا هست برای مشکل من

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
کسی از شماها هست که از نیماد ADSL گرفته باشه و تو پاداد هم باشن یا جز مرکز آزادی حساب بشن؟
سرعت داغونه فقط 2-3ساعت صبح سرعت 50بود (که در اصل باید 70-80 باشه) از اون به بعد سرعت همش 15-20_زنگ زدم بشون مشکلو گفتم بم میگه مرکز آزادی خودش مشکل داره تا 2-3روز دیگه رفع میشه.میخوام ببینم منو پیچونده یا واقعا مشکل داره.512 هم گرفتم:smile:

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
کسی از شماها هست که از نیماد ADSL گرفته باشه و تو پاداد هم باشن یا جز مرکز آزادی حساب بشن؟
سرعت داغونه فقط 2-3ساعت صبح سرعت 50بود (که در اصل باید 70-80 باشه) از اون به بعد سرعت همش 15-20_زنگ زدم بشون مشکلو گفتم بم میگه مرکز آزادی خودش مشکل داره تا 2-3روز دیگه رفع میشه.میخوام ببینم منو پیچونده یا واقعا مشکل داره.512 هم گرفتم:smile:

منم ساکن پادادم ولی ADSL ندارم ، وایرلس دارم ، کلا این چند روزه سرعت افتضاح اومده پایین ، علتش هم همین مشکلات سیاسی و این حرفاس . ولی در کل به نظرم موقعیتی که پادادشهر واسه وایرلس داره رو از دست نده . ADSL زیاد خوب جواب نمیده . اینو از روی تجربه کار کردن با وایرلس و ADSL میگم . البته این نظر شخصی بود .
واسه 512 چقدر هزینه کردی ؟ ماهی چقدر میدی ؟ محدود یا نا محدود ؟

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
منم ساکن پادادم ولی ADSL ندارم ، وایرلس دارم ، کلا این چند روزه سرعت افتضاح اومده پایین ، علتش هم همین مشکلات سیاسی و این حرفاس . ولی در کل به نظرم موقعیتی که پادادشهر واسه وایرلس داره رو از دست نده . ADSL زیاد خوب جواب نمیده . اینو از روی تجربه کار کردن با وایرلس و ADSL میگم . البته این نظر شخصی بود .
واسه 512 چقدر هزینه کردی ؟ ماهی چقدر میدی ؟ محدود یا نا محدود ؟
که اینطور!!!!!

کلا 70تومن+هزینه 1ماه+10تومن تخفیف.

ماهی 18/900 میدم.

با محدودیت 3G. کمم میاد ولی خب.

ولی پسرخاله م که کوروش هستن داره استفاده میکنه سرعت دانلودشم 70-80 بود خیلی حال کردم در ضمن از نیماد سرویس میگیرم پسرخاله م هم همینطور ولی عجیبه این مشکل کم شدن سرعت فقط برا اونایی که جز مرکز آزادی هستن

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
که اینطور!!!!!

کلا 70تومن+هزینه 1ماه+10تومن تخفیف.

ماهی 18/900 میدم.

با محدودیت 3G. کمم میاد ولی خب.

ولی پسرخاله م که کوروش هستن داره استفاده میکنه سرعت دانلودشم 70-80 بود خیلی حال کردم در ضمن از نیماد سرویس میگیرم پسرخاله م هم همینطور ولی عجیبه این مشکل کم شدن سرعت فقط برا اونایی که جز مرکز آزادی هستن

ADSL خوبه ولی همین محدودیت هاش بد جور ضد حاله . وگرنه قیمتها خوبی داره . آره منم پسر خالم ساکن کوروش هستن ، سرعت دانلودش همین طرفها 70 80 میرسه ، مرکز دیجیتال کوروش و زیتون خیلی خوب جواب میده ولی پاداد نه ، مرکز دیجیتالش هم نفتیه .

شما میدونی دقیقا کمترین سرعت برای Live بازی کردن چنده ؟( سرعت از نظر ریت سرعت دانلود رو منظورمه )

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
ADSL خوبه ولی همین محدودیت هاش بد جور ضد حاله . وگرنه قیمتها خوبی داره . آره منم پسر خالم ساکن کوروش هستن ، سرعت دانلودش همین طرفها 70 80 میرسه ، مرکز دیجیتال کوروش و زیتون خیلی خوب جواب میده ولی پاداد نه ، مرکز دیجیتالش هم نفتیه .

شما میدونی دقیقا کمترین سرعت برای Live بازی کردن چنده ؟( سرعت از نظر ریت سرعت دانلود رو منظورمه )
Nope اصلا به Live وصل نمیشم:smile:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر