تاپیک Xbox 360 داران اهواز

vahid_m

کاربر سایت
Oct 12, 2009
33
سلام دوستان من وحید هستم از اهواز بچه زیتونم هستم.امروزم یه xbox360 خریدم .
میخواستم ببینم جایی رو سراغ نداری بازی gta 5 رو بگیرم تو نخل گشتم پیدا نکردم. مرسی

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
میخواستم ببینم جایی رو سراغ نداری بازی gta 5 رو بگیرم تو نخل گشتم پیدا نکردم. مرسی

مبارکه!
بازی قدیمی سخت پیدا میشه!

من خودم به سختی از فروشگاه شباهنگ (توی پاساژ نخل) خریدم!

تو هم برو بگرد پیدا نشد بازار بزرگ را هم بگرد اگه نشد باید از تهران سفارش بدی یا اینکه یکی از همشهری ها برات رایت کنه!

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?p=794678#post794678
آرمین گم جان:smile:نمیدونستم اسم واقعیت چیه.یه سر به تاپیک بالا بزن. تست سرعت اینترنت برا لایو بازی کردن هست فک کنم مشکلت حل شه دیگه:smile:

مرسی عزیزم . محض اطلاع خواستم فقط اون کف سرعت چقدر باشه . آخه قبلنا که وقتم آزادتر بود به لایوو وصل میشدم . به هر حال ممنون از لطفت .

tonio_m2000

کاربر سایت
Dec 12, 2007
25
سلام دوستان
من قصد خريد ايكس باكس آركيد رو دارم. البته خيلي مبتدي هستم و چندان از اطلاعات فني مربوط به اون چيزي نمي دونم. آركيد مي خوام بخرم چون پولم نهايتا بههمون آركيد برسه البته از قيمتهاي جديد اطلاعي ندارم حالا مي خواستم بدونم كه :
اولا خريد آركيد به صلاح هست؟ چه قيمتي داره؟ الايت چه قيمتي داره؟
ثانيا من فعلا يه تلويزيون سامسونگ CRT دارم كه ورودي 5-6 فيشه هم داره بعدا قراره انشاا... پلاسما بگيرم اما حوصله ندارم تا اون موقع صبر كنم. بازي كردن روي تلويزيون معمولي كيفيتش قابل قبول هست ميدونم ال سي دي نمي شه اما مي خوام بدونم كيفيتش تو ذوق نمي زنه؟
ثالثا سلامتي شما دوستان خواهشا راهنمايي بفرماييد و بگيد از كي بخرم منصف تره؟ راستي من از اهوازم. بعد يه چيزه ديگه قيمت كيش با اهواز تفاوتي داره؟

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
سلام دوستان
من قصد خريد ايكس باكس آركيد رو دارم. البته خيلي مبتدي هستم و چندان از اطلاعات فني مربوط به اون چيزي نمي دونم. آركيد مي خوام بخرم چون پولم نهايتا بههمون آركيد برسه البته از قيمتهاي جديد اطلاعي ندارم حالا مي خواستم بدونم كه :
ثانيا من فعلا يه تلويزيون سامسونگ CRT دارم كه ورودي 5-6 فيشه هم داره بعدا قراره انشاا... پلاسما بگيرم اما حوصله ندارم تا اون موقع صبر كنم. بازي كردن روي تلويزيون معمولي كيفيتش قابل قبول هست ميدونم ال سي دي نمي شه اما مي خوام بدونم كيفيتش تو ذوق نمي زنه؟
ثالثا سلامتي شما دوستان خواهشا راهنمايي بفرماييد و بگيد از كي بخرم منصف تره؟ راستي من از اهوازم. بعد يه چيزه ديگه قيمت كيش با اهواز تفاوتي داره؟

سلام
با این اوصاف که مایکروسافت داره فرتو فرت همه رو بن میکنه ، دیگه هارد کنسول به هیچ دردی نمی خوره ، همون آرکید بخری بهتره ، حداقل دلت نمی سوزه بگی 300 400 تومن دادم تشکیلان آخرشم هیچی .
تا به حالا با TV 5 فیشه و معمولی کار نکردم دیگر دوستان اگه امتحان کردن بیاند نظر بدند .
نه بابا از همین اهواز بخر خیالت راحت تره ، قیمتها هم هیچ فرقی نمی کنه .
آقای کاسب فروشگاه شباهنگ ، فوق العاده آقای محترمی هستن ، هم خوش برخورد هم مطمئن .

koushaninja

کاربر سایت
Jul 22, 2009
8
سلام من یه ایکس باکس مدل ارکد خریدم و با مانستور CRT باهاش بازی میکنم مانیتورم LG مدل T710BHدر ضمن 17 اینچی هم هست ولی تصویر ایکس باکس روش سبز میاد (مثلا تو بازی modern warfare 2 مرحله 3 که برفی هستو انگار داری تو جنگل آمازون بازی میکنی:cheesygri) چیکار باید بکنم؟:confused:

Please help me

آخرین ویرایش:

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
سلام من یه ایکس باکس مدل ارکد خریدم و با مانستور زقف باهاش بازی میکنم مانیتورم LG مدل T710BHدر ضمن 17 اینچی هم هست ولی تصویر ایکس باکس روش سبز میاد (مثلا تو بازی modern warfare 2 مرحله 3 که برفی هستو انگار داری تو جنگل آمازون بازی میکنی:cheesygri) چیکار باید بکنم؟:confused:

Please help me
سلام کوشا جان (اگه اشتباه نکرده باشم)
منم که برای اولین بار 360ـم رو به مانیتور وصل کرده بودم تصویرش قرمز شده بود.
بعد از کلی ور رفتن با تنظیمات فهمیدم که کابل رو درست به کنسول وصل نکرده بودم که وقتی کامل وارد شد تصویر هم درست شد.
اگه از اتصال صحیح کابل مطمئنی به اینجا برو:
Console Settings-->Display-->Reference Levels
که اینجا سه تا گزینه هست شما هر سه امتحان کن ( تصویر من با گزینه سوم "Expanded" بهتر از دوتای دیگه هستش )
موفق باشید.

iranian_ boy

کاربر سایت
Nov 24, 2008
212
نام
مهزیار
سلام.
من بازیش رو دارم و از اونجا که کلان با gta حال نمیکنم بیا بدمش بت. منم خونمون زیتون. .. پیتزا آفتاب رو خوب بلدی که ما همون آپارتمان جفتییم. یه حئ بده تا موبایل بدم بت بزنگی. فقط اگر تا آخر هفته بجنبی خوبه چون بعدش گرفتار درس و این چیزاییم. خلاصه اینکه فکر نکن که میخوام بفروشم بت. همیطووری.. آخه من اصلا بازیش نمیکنم.چاکرم.
سلام دوستان
سلام.
قیمت آرکید اگر اشتباه نکنم الان 250 است بهترین جا هم واسه خرید خوب مسلما فروشگاه شباهنگ تو پاساژ نخل.من عمریه آقای کاسب رو میشناسم آدم منصفیه..کلا اگر بخوام از تاریخ این مغازه ها تو پاساژ نخل بگم که ی طومار میشه.... xbox رو هم مسلما از همین اهواز بگیر.
درباره ی تلوزیون crt که 100% کیفیتش مثل lcd نیست و چه بسا که تو ذوقت بخوره وقتی بازی روش اجرا میکنی. من که خودم شخصا روز اول که خریدم زدم بازی کردم داشت حالم بهم میخورد... مثلا فکر کن بازی با اون همه اوبهتش وقتی رو crt اجرا میکنی اولا نوشته ها زورکی پیداست بعدشم انگار داری ps2 بازی میکنی اصلا جزییات دقیق نمیبینی تو بازی. مثلا gears رو بزار فقط رو زمین یمشت رنگ میبینی ولی وقتی میزنی به lcd میفهمی که کلی روزنامه پاره پاره رو زمینه.. یا خیلی جزییات دیگه....
کسی توی اهواز بازی Grand Theft Auto: The Ballad of G4y Tony برا فروش نیوورده هنوز ؟
کسی خبر داره ؟
دوست عزیز شما اگر live بازی میکنی فعلا قید بازی ها wave 4 رو بزن تا اینکه این hackera یه فکری به حال این بن شدن ها بکنن. اگر که اصلا تو کاره live نیستس که هیچ برو بخر حال کن.

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
دوست عزیز شما اگر live بازی میکنی فعلا قید بازی ها wave 4 رو بزن تا اینکه این hackera یه فکری به حال این بن شدن ها بکنن. اگر که اصلا تو کاره live نیستس که هیچ برو بخر حال کن.[/QUOTE]

سلام دوست خوبم
با اجازت همون شب اول بازی رو دانلود کردم ، اجرا هم کردم ، پشت بندش هم mw2 رو گرفتم تمامش کردم ، شاهکار بعدیش این بود که بن شدم رفت پی کارش
حیف شد ، ولی هرچند به غیر از همون 1 ماهه اول که مجانی بود Live ، دیگه اصلا اهل live بازی کردن نبودم ، ولی بیشتر حیف شد که دیگه هارد کاملا بی استفاده شد ، دسترسی به media center هم قطع شد دیگه . کلی دلمو زد دیگه xbox .
میخام بزنم توو کاره ps3
حداقلش دیگه حال گیری نداره .

koushaninja

کاربر سایت
Jul 22, 2009
8
سلام کوشا جان (اگه اشتباه نکرده باشم)
منم که برای اولین بار 360ـم رو به مانیتور وصل کرده بودم تصویرش قرمز شده بود.
بعد از کلی ور رفتن با تنظیمات فهمیدم که کابل رو درست به کنسول وصل نکرده بودم که وقتی کامل وارد شد تصویر هم درست شد.
اگه از اتصال صحیح کابل مطمئنی به اینجا برو:
Console Settings-->Display-->Reference Levels
که اینجا سه تا گزینه هست شما هر سه امتحان کن ( تصویر من با گزینه سوم "Expanded" بهتر از دوتای دیگه هستش )
موفق باشید.

سلام درست گفتید اسم من کوشاست

درضمن تمام راههای که گفتین رو امتحان کردم ولی نشد کسیو نمیشناسین که همچین موردی براش پیش اومده باشه؟
آخه خیلیا میگن از مانیتورته، خیلیا هم میگن از کابل VGA ، اخه دستم نمیره دوباره 14500 پول کابل بدم که آیا درست بشه آیا نه

vahid_m

کاربر سایت
Oct 12, 2009
33
سلام.
من بازیش رو دارم و از اونجا که کلان با gta حال نمیکنم بیا بدمش بت. منم خونمون زیتون. .. پیتزا آفتاب رو خوب بلدی که ما همون آپارتمان جفتییم. یه حئ بده تا موبایل بدم بت بزنگی. فقط اگر تا آخر هفته بجنبی خوبه چون بعدش گرفتار درس و این چیزاییم. خلاصه اینکه فکر نکن که میخوام بفروشم بت. همیطووری.. آخه من اصلا بازیش نمیکنم.چاکرم.
سلام دوست عزیز
آره بلدم پیتزا آفتابو خونه ی ما همون پشت پیتزا آفتاب هستش.
قربون معرفتت .بازیرو همون موقع از بازار گرفتم امروز هم رفتم بازار این episod from liberty city رو گرفتم.
بر عکس تو من با gta خیلی حال میکنم.
بازم مرسی از لطفت.

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
سلام درست گفتید اسم من کوشاست

درضمن تمام راههای که گفتین رو امتحان کردم ولی نشد کسیو نمیشناسین که همچین موردی براش پیش اومده باشه؟
آخه خیلیا میگن از مانیتورته، خیلیا هم میگن از کابل VGA ، اخه دستم نمیره دوباره 14500 پول کابل بدم که آیا درست بشه آیا نه
نه والا
اگه ممکنه کابل رو روی یه مانیتور دیگه امتحان کنید ببینید جواب میده یا نه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر