تاپیک Xbox 360 داران اهواز

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
سلام من به هش سفارش که دادم خیلی خوب تحویلم گرفت تو تلفن حتی با هم شوخی هم کردیم من که خوشم اومد وقیمتاش هم عالی بود در کل اهوازی های همشون خون گرم هستند که دراین شکی نیست فربانتان عارف

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
سلام دوستان
من یه دو سه سالی میشه که باهاتون بخاطر دانشگاه همشهری شدم

ازین آقای کامبیز این همه تعریف کردید من چند ماه پیش رفتم حدود 14-15 تا گیم 360 خریدم
بعد پی ای اس 2010 رو به من با زبان ایتالیایی داده بود
بعد فرداش رفتم پس بدم که انگلیسیش بگیرم
می گفت به من ربطی نداره من که تزمینی نمی دم در مورد زبان بازیمون :eek:
آقا مارو میگی

کلی جرو بحث دعوا ( نه بخاطر گیم ، بخاطر اینکه داشت حرف مفت میزد ) گیم رو عوض کردم

خلاصه اینکه آدم مذخرفی بودن
بجای اینکه کاری کنه مشتری های ثابت باشن اینجوری قد بازی در میاره :sick:
-----------

حالا یه سوالی :
من شماره فروشگاه شباهنگ رو دارم دو روزه دارم زنگ میزنم که بپرسم فیفا وردکاپ رو آورده یا نه ور نمی دارن

دوستان شماره ی مغازه ای غیر شباهنگ و کامبیز دارن که آمار بگیرم

یا اصلا خودتون می دونید که آوردن یا نه
ممنون

<hako>

کاربر سایت
Nov 8, 2009
351
نام
محمد
حالا یه سوالی :
من شماره فروشگاه شباهنگ رو دارم دو روزه دارم زنگ میزنم که بپرسم فیفا وردکاپ رو آورده یا نه ور نمی دارن

دوستان شماره ی مغازه ای غیر شباهنگ و کامبیز دارن که آمار بگیرم

یا اصلا خودتون می دونید که آوردن یا نه
ممنون
من اونجا بودم هنوز هیچکی نیاورده

amirekhm

کاربر سایت
Nov 9, 2008
190
نام
امیر ابراهیم
سلام به همشهریهای عزیز یه سوال داشتم میخواستم بدونم کسی تونسته با اینترنت شاتل که این روزها همش قطعه به xbox live وصل بشه؟ من همه مراحلشو رد میکنم ولی این ارور رو میده که شما به اینترنت وصل هستین ولی نمیتونید به xbox live متصل بشید با isp تماس بگیرید و این حرفا ممنون میشم راهنماییم کنید اینترنتم 512 kb هستش یوزر پسورد هم داخل مودم سیو شده..

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
سلام به همشهریهای عزیز یه سوال داشتم میخواستم بدونم کسی تونسته با اینترنت شاتل که این روزها همش قطعه به xbox live وصل بشه؟ من همه مراحلشو رد میکنم ولی این ارور رو میده که شما به اینترنت وصل هستین ولی نمیتونید به xbox live متصل بشید با isp تماس بگیرید و این حرفا ممنون میشم راهنماییم کنید اینترنتم 512 kb هستش یوزر پسورد هم داخل مودم سیو شده..
بخاطر اینه که سرعت اینترنت خیلی پایین اومده
برای منم بعضی وقتها اینجوری میشه، اگرم وصل بشه وحشتناک لگ داره اصلا نمیشه بازی کرد
البته اینترنت من مال پارس آنلاینه

tonio_m2000

کاربر سایت
Dec 12, 2007
25
دوستان ميشه بگيد تو اهواز بهترين مكان براي خرديد بازيxbox كجاست كه هم مرغوب باشه وهم مناسب

mer30

عمده بچه هاي اينجا از پاساژ نخل بازي مي خرن(فكر كنم جاي ديگه اي هم به اينصورت مختص كنسول تو اهواز نباشه) يك زماني سرزمين رايانه هم بازي مي اورد اما الان رو نمي دونم. كلا همون پاساژ نخل بگير كيفيتشم ديگه من اطلاعي ندارم احتمالا معمولي باشه. اما ديدم همونا هم از تهران مي خرن پستي مي فرستن براشون.

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
783
نام
حسین
بهترین جا برای خرید بازی فروشگاه شباهنگه.در ضمن من حسینم چاکرتون بچه اهوازوم.
بچه ها شبا هنگ بازی UFC2010آورده ؟کسی بازیش کرده ؟چه جوریه ارزش بازی کردن داره یا نه؟

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
بهترین جا برای خرید بازی فروشگاه شباهنگه.در ضمن من حسینم چاکرتون بچه اهوازوم.
بچه ها شبا هنگ بازی UFC2010آورده ؟کسی بازیش کرده ؟چه جوریه ارزش بازی کردن داره یا نه؟
سلام حسین جان
بله اورده من هم گرفتم.
بد نیست. گیم پلی جالبی داره، یک mode هم داره که باید هر مسابقه رو به اون صورتی که مشخص کرده، تموم کنید و بعدش یک کلیپ واقعی از ufc نشون میده.
گرافیک خیلی بالایی نداره ولی خون ریزی و اثار ضربات خیلی خوب ساخته شدن.
در کل اگر به سبک fighting علاقه دارید بازیش خالی از لطف نیست.

E3I

کاربر سایت
Jun 6, 2010
3
آقا آرمین

مرسی دوست خوبم

خودم اول به این سئوال جواب میدم ، امیدوارم که باقی دوستان اهوازی بیاند و این تاپیک رو داغتر کنند .

اوایل بازی ها رو از طریق پست از فروشگاه نکست جن تهران میخریدم ولی الان مدتی هست که از حسین ماجدی خودمون میخرم :biggrin1: سرزمین رایانه

ولی از آقایون کلاهبردار پاساژ نخل به هیچ عنوان

سری اول هر بازی رو فروشگاه سرزمین رایانه با چاپ روی دیسک و کاور خوشکل و دیسک ورباتیم میده بیرون . که خداییش از نظر من دیگه بهتر از این نمیشه !!!

منتظر نظر دیگر دوستان هستیم :smile:
وقتي شما راجب مرکز فروش کنسول بازي شهرتون اين طوري ميگي معلوم که هيچ وقت تو امر بازي پيشرفت نمي کنيم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر