تاپیک Xbox 360 داران اهواز

دوستان 360 ی عزیز.

وسایل جانبی ایکس باکس رو کجا میشه گیر آورد؟؟؟

من فقط یکجا رو سراغ دارم که فقط وسایل جانبی پلی 3 کار میکنه. از ایکس باکس هم فقط بازیهاش و داره متاسفانه.

مرکز خرید زیتون هستش فروشگاه سونی.

لطفآ یه آدرس بهم بدید واسه تهیه لوازم جانبی 360 . مخصوصآ فرمانش و پک گیتار هیرو.

(بجز پاساژ نخل باشه)

سلام دوستان امروز من هاواکس2 و اسپایدرمن گرفتم.

مرحله دوم هاواکس موندم هرکاری میکنم مرحله تمام نمیشه کسی این بازی رو انجام داده؟

دوست عزیز pro gamer89 من مدتی هستش بازیها رو از مرکز خرید زیتون میگیرم. 3000 تومان میده.
ولی روی دیسک تی گت هستش چاپ رو دیسک هم عالیه. تازه میگه اگه مشکل داشت هم بیارش عوضش میکنم.. کاری که پاساژ نخل هیچ وقت نمیکنه و مجبورت میکنه یکی دیگه بخری.

تازه این زیتونی ه فکر کنم زودتر از همه عنواین جدید رو میاره

سلام لطفا قیمت کنید

رفقا من اهل مسجدسلیمانم :db-)

میخوام یه PS3 SLIM 120 GIG PAL بخرم اگه لطفا اگه رفتین شباهنگ برام قیمت کنین

اگه میتونین این بازی ها رو هم قیمت کنین
GOD OF WAR 3
KILLZONE 2

اگه جای ارزون تر مطمن تری هم برا خرید کنسول هست معرفی کنید>:d<

ممنون میشم اگه قیمت کنین:x

بچه ها این بازی هیلو که در پاساژ یافت می شود قابل اعتماد هست ؟یعنی این که رو ایکستون اجرا شده یا نه؟
بازی سالم است اما stealth نیست ..پس به live وصل نشید تا بازی بطور رسمی عرضه شه و stealth شه و بازی کنید....
دوست عزیز pro gamer89 من مدتی هستش بازیها رو از مرکز خرید زیتون میگیرم. 3000 تومان میده.
ولی روی دیسک تی گت هستش چاپ رو دیسک هم عالیه. تازه میگه اگه مشکل داشت هم بیارش عوضش میکنم.. کاری که پاساژ نخل هیچ وقت نمیکنه و مجبورت میکنه یکی دیگه بخری.
تمام بازی ها ی نخل (حداقل اونایی که من تو شباهنگ میبینم ) همگی tgate هستش.... کیفیت چاپ هم که خوب.....اگر هم بازی مشکل داشته باشه تعویض میکنه... حداقل من یاد ندارم که همچین اتفاقی افتاده باشه که عوض نکنیم....
شرمنده که بجای pro gamer 09 جواب دادم....:">

میخوام یه PS3 SLIM 120 GIG PAL بخرم اگه لطفا اگه رفتین شباهنگ برام قیمت کنین

اگه میتونین این بازی ها رو هم قیمت کنین
GOD OF WAR 3
KILLZONE 2
ps3 dlim 120 gig قیمت : 360 هزار
god of war3 قیمت : 60 هزار
killzone 2 : مجانی :d شوخی کردم ولی 25 فکر کنم...
این قیمت ها پایین داره اما بالا نداره....

موفق باشید............

آخرین ویرایش:
سلام برادرای اهوازی.
من وقتی بازی h.a.w.x 2 رو توی دستگاه میزارم ، بجای play game مینویسه play dvd .بعد از یه سال و اندی برای اولین بار این مشکل پیش اومده.
فکر کنم این سوال پیش پا افتاده و قدیمیه ولی چه کنیم #:-s

فروشنده گفت که باید دراو دستگاه رو آپدیت کنم ، فکر کنم منظورش iXtreme بود.
درضمن ایکس باکس من بن شده.
یه راهنمایی کنید.

سلام برادرای اهوازی.
من وقتی بازی h.a.w.x 2 رو توی دستگاه میزارم ، بجای play game مینویسه play dvd .بعد از یه سال و اندی برای اولین بار این مشکل پیش اومده.
فکر کنم این سوال پیش پا افتاده و قدیمیه ولی چه کنیم #:-s

فروشنده گفت که باید دراو دستگاه رو آپدیت کنم ، فکر کنم منظورش iXtreme بود.
درضمن ایکس باکس من بن شده.
یه راهنمایی کنید.

سلام برا منم همین مشکلو داشت دادم فروشگاه شباهنگ برام frimware رو آپدیت کرد lt نصب کرد درست شد..

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or