تاپیک Xbox 360 داران اهواز

vahid_m

کاربر سایت
Oct 12, 2009
33
اگه میشه آدرس شباهنگ رو بنویس(همون که کنار مغازه کامبیز امتحانیه).
از راهنمایت ممنونم.
والا من مغازه کامبیزو بلد نیستم ولی وقتی میری تو پاساژ همون طبقه همکف اون آخره راهرو از راست دومین مغازه تابلو زده بالاش مشخصه...

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
779
نام
حسین
دوستان عزیز من دیشب از شباهنگ دو تا بازی جدید فرمول 1 و کوانتوم را گرفتم که متاسفانه وقتی بازی فرمول یک را گذاشتم تو درایو اجرا نشد و play dvdرا نشان داد می دونم که نیاز به آپدیت داره ولی کوانتوم را راحت اجرا کرد.خواستم بدونم که آقای کاسب بازی فرمول یک را ازم پس می گیره و با بازی دیگه عوض می کنه یا اینکه بهم می گه مشکل خودته .البته با شناختی که از آقای کاسب در یه سال مشتری ازش دارم فک نکنم بخواد مشتری های دائمش را ناراحت کنه.در ضمن فعلا پول آپدیت را ندارم وگرنه بهش می دادم آپدیتش کنه.فقط خواستم بدونم که چه کار کنم ؟

vahid_m

کاربر سایت
Oct 12, 2009
33
دوستان عزیز من دیشب از شباهنگ دو تا بازی جدید فرمول 1 و کوانتوم را گرفتم که متاسفانه وقتی بازی فرمول یک را گذاشتم تو درایو اجرا نشد و play dvdرا نشان داد می دونم که نیاز به آپدیت داره ولی کوانتوم را راحت اجرا کرد.خواستم بدونم که آقای کاسب بازی فرمول یک را ازم پس می گیره و با بازی دیگه عوض می کنه یا اینکه بهم می گه مشکل خودته .البته با شناختی که از آقای کاسب در یه سال مشتری ازش دارم فک نکنم بخواد مشتری های دائمش را ناراحت کنه.در ضمن فعلا پول آپدیت را ندارم وگرنه بهش می دادم آپدیتش کنه.فقط خواستم بدونم که چه کار کنم ؟

منم وقتی این مشکل برام پیش اومد رفتم گفت که میتونی بازی رو عوض کنی یه بازی قدیمی تر ببری ولی خودم حرف از پس دادن بازی نزدم...

vahid_m

کاربر سایت
Oct 12, 2009
33
سلام
تو فروشگاه نخل بهترین کسی که میتونم ازش یه xbox بگیرم کدوم مغازه هستش
ممنون میشم جواب منو بدین

تو تاپیک که بچه ها فراون نوشتن. بیشتر بچه های اینجا از فروشگاه شباهنگ آقای کاسب خرید میکنن. من که خودم الان 1 ساله xbox خریدم جایی به غیر از اونجا نرفتم.

arsenal club

کاربر سایت
Apr 20, 2010
49
نام
ALI
بلاخره امروز یه XBOX 360 از آقای کاسب گرفتم
من هم به جمع شما پیوستم . لطفا خوش آمد بگین :d
چنتا سوال . دستگاه رو به صورت افقی بزارم یا عمودی ؟
یه شارژر سیمی براش بگیرم یا با همین باتری های قلمی جواب میده ؟

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,613
نام
حسین
بلاخره امروز یه XBOX 360 از آقای کاسب گرفتم
من هم به جمع شما پیوستم . لطفا خوش آمد بگین :d
چنتا سوال . دستگاه رو به صورت افقی بزارم یا عمودی ؟
یه شارژر سیمی براش بگیرم یا با همین باتری های قلمی جواب میده ؟

خوش اومدی دادا

هیچ فرقی نداره تو کفش نرو منم اول برام مهم بود بعد عادی شد ولی من یه کتاب بزرگ افقی xbox گذاشتم روش کلا زیاد مهم نیست پیشو نگیر فرقی نداره

اگه حوصله و پول داری هی باطری بخر اگه نه به نظر من به جای شارژر سیمی یه دسته سیمی بخر من یه شارژر داشتم زود پکید یه دسته خریدم مثل خر داره کار میکنه

اما توصیه برادرانه و مهم : به نظر من از الان داداش پول جم کن واسه ps3الان گرمی شاید نفهمی (مثل اوایل خودم:d)ولی بعد که عادی شد و اختصاصی هاشو بازی کردی می ری تو کف ps3من تا چند روز دیگه میخرم پیشنهاد میکنم از الان پولو کم کم کنار بزار

ببخشید زیاد حرف زدم برا خودت بود

درزم بازی gears of war 2 رو حتما بازی کن:x

arsenal club

کاربر سایت
Apr 20, 2010
49
نام
ALI
خوش اومدی دادا

هیچ فرقی نداره تو کفش نرو منم اول برام مهم بود بعد عادی شد ولی من یه کتاب بزرگ افقی xbox گذاشتم روش کلا زیاد مهم نیست پیشو نگیر فرقی نداره

اگه حوصله و پول داری هی باطری بخر اگه نه به نظر من به جای شارژر سیمی یه دسته سیمی بخر من یه شارژر داشتم زود پکید یه دسته خریدم مثل خر داره کار میکنه

اما توصیه برادرانه و مهم : به نظر من از الان داداش پول جم کن واسه ps3الان گرمی شاید نفهمی (مثل اوایل خودم:d)ولی بعد که عادی شد و اختصاصی هاشو بازی کردی می ری تو کف ps3من تا چند روز دیگه میخرم پیشنهاد میکنم از الان پولو کم کم کنار بزار

ببخشید زیاد حرف زدم برا خودت بود

درزم بازی gears of war 2 رو حتما بازی کن:x

ممنون دوست عزیز از راهنمایتون . مگه باتری هاش چه قیمته ؟ :d
خوب من هم قصد خرید ps3 داشتم حتی usb دانگلشو هم دارم ولی گفتم منتظر بمونم بهتره .
تا کاملا هک بشه ، حتی اگه هک نشد به امید خدا تابستون یکی میگیرم .
اتفاقا دارم GOW 2 رو بازی میکنم .

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,613
نام
حسین
ممنون دوست عزیز از راهنمایتون . مگه باتری هاش چه قیمته ؟ :d
خوب من هم قصد خرید ps3 داشتم حتی usb دانگلشو هم دارم ولی گفتم منتظر بمونم بهتره .
تا کاملا هک بشه ، حتی اگه هک نشد به امید خدا تابستون یکی میگیرم .
اتفاقا دارم GOW 2 رو بازی میکنم .

خواهش میکنم داداش

والا پولش زیاد نیست (البته برا من بد بخت بیچاره زیاده:(:(()ولی هر دقیقه باید بپری بیرون باطری بخری

تابستون حتما PS3بخر این دو تا کنسول کنار هم خوبن

بازیMAFIA 2 هم یادت نره بازی کنیOK

arsenal club

کاربر سایت
Apr 20, 2010
49
نام
ALI
سلام به بر و بچ :d
آقا یه سوال این دوستمون یه 360 داره که ریجنش جی هست هستش .
میگه میتونم بازی هایی با ریجن پال رو بازی کنم .
آخه الان اکثرا فری شدن درسته ؟

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
سلام به بر و بچ :d
آقا یه سوال این دوستمون یه 360 داره که ریجنش جی هست هستش .
میگه میتونم بازی هایی با ریجن پال رو بازی کنم .
آخه الان اکثرا فری شدن درسته ؟
یا باید فری باشه یا جی که بتونه بازی کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر