تاپیک Xbox 360 داران اهواز

E3I

کاربر سایت
Jun 6, 2010
3
راستی بچه ها من دیروز ایکس باکس آرکید 2010 خریدم دستگاش خیی زود بازی رو لود می کنه فروشنده میگه ورژنش جدیده به اونای که می خوان بخرن یا عوض کنن کنسولشون رو پیشنهاد مکنم که بخرن راستی از فروشگاه نخلک تو پاساژ نخل خریدم از منصور نبهانی هم منصفه هم خیلی خوش برخورده

iranian_ boy

کاربر سایت
Nov 24, 2008
212
نام
مهزیار
راستی بچه ها من دیروز ایکس باکس آرکید 2010 خریدم دستگاش خیی زود بازی رو لود می کنه فروشنده میگه ورژنش جدیده به اونای که می خوان بخرن یا عوض کنن کنسولشون رو پیشنهاد مکنم که بخرن راستی از فروشگاه نخلک تو پاساژ نخل خریدم از منصور نبهانی هم منصفه هم خیلی خوش برخورده
سلام دوست عزیز ...مبارک باشه....دیدم چی نوشتی گفتم علت رو بگم همه بدونن آخه تو اهواز متاسفانه حتی فروشنده ها چیز زیادی از این کنسول ها و خبرهای مربوطه نمیدونن.....
کلا ایکس باکس های 2009 و 2010 یا به عبارتی با اومدن بردهای جاسپر ولتاژ مصرفی کم شده (12 A) . و همچنین cpu و gpu از 90 نانومتری به 65 نانومتری تغییر کرده که هر دوی این مورد باعث مصرف کمتر برق و پردازش سریعتر میشود... پس با توجه به این دو مورد میگم خدمت دوستان که شما هر xbox که در این بازه زمانی بخرید و حتی بعدش (تا زمانی که ms برد جدیدی به که اونوقت همه جا پخش میشه) هیچ تفاوتی نمیکنه... و متاسفانه و متاسفانه این موضوع شده یک جور کارو کاسبی که بعضی فروشنده ها مخصوصا تو اهواز( چون تو تهران و اصفهان کسی جرات نداره این دروغ ها رو به مشتری بگه ) راه انداختن و هر ماه که xbox تولید میشه به اسم جدیدتر بودن و اینکه بهتره یا سریعتر ،دارن پول بیشتر میگیرن... مثلا xbox برج 3 رو گرونتر برج 2 میدن و الکی میگن سخت افزاری بهتر...
نمیدونم چرا دارن تو اهواز این کار رو میکننن اما میخوام بگم که با این کارها هیچ راهی پیش نمیبرن جز اینکه هر روز داریم میبینیم که دوستان میان اینجاا و هی از این مغازه یا اون مغازه مینالن....خوش بحال مغازه ای که انصاف داشته باشه...
به هر حال دوست دارم که شما دوستان همشهری من نسبت به همه این چیزها آگاه باشید... این سایت جای خوبیه برای اطلاعات گرفتن پس استفاده کنید .. من هم در خدمتم اگر سوالی داشتید....
موفق باشید...

iranian_ boy

کاربر سایت
Nov 24, 2008
212
نام
مهزیار
نمیدونم جاش اینجاست یا تو تاپیک راهنمایی برای خریدد!!!؟؟؟... ولی چون دنبال فروشگاه تو اهوازی فکر کنم جاش اینجا باشه>>>>>..
1. توی اهواز بازی هایی که من میبینم بیشتر دیسک ها t-gate ... ورباتیم کم دیدم... راه تشخیص انصاف فروشندست... (شاید راه دیگه ای باشه) .. نگران کیفیت دیسک تو اهواز نباش چون کیفیت خوبه فقط نگران stealth بودن بازی ها باش که اگر خواستی live بازی کنی باید بازی هات stealth باشه... که تو اهواز همه غیر stealth ... اگر stealth خواستی به فروشنده بگو برای بازی تو live میخوام...
2.بله برادر... copy خور شده...
3. آره... کلا تو اهواز ی پاساژ نخل است واسه خریدن... قیمت ها هم مناسب نیست نسبت به تهران (همیشه ی 20 تا 30 ت اختلاف است) ولی خوب میارزه چون از تهران که بگیری تا بفرستن واست همین میشه.....من طبق تجربه ی 4 ساله خودم تو کنسول و شناختن همه فروشنده ها بهت پیشنهاد میکنم از فروشگاه شباهنگ بگیر... حالا کار ندارم چی به چیه فقط نظر خودم رو میگم... حالا اگر خواستی از یکی دیگه بگیر برادر....:smile: برای قیمت هم دقیق نمیدونم چون بالا پاییم میشه... اما خودت یک سر بزن و بپرس..
تو خریدن دقت کن اگر دسته دوم خریدی دسته تقلبی ندن بت... بعضی ها الکی یاد گرفتن جلو مشتری از تو xbox یک دسته در میارن میدن بت فکر میکنی اصلیه....نه .. دسته دوم رو از اینها که پک دارن (بسته بندی) بگیر... بیشتر 50 تومن هم بت ندن هر چند که گرون است به نطر من باید 40 ت بدن ولی خوب اینجا اهواز است...ولی پیش فروشگاه خوب بری جنس خوب گیرت میاد....
موفق باشی ...

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
دوستان از کجا میشه کنفرانس های E3 رو زنده دید ؟
پاساژ نخل! برادر من اینجا که جاش نیست میپرسی! هزار تا تاپیک توی بخش اخبار هست.

mzr-game

کاربر سایت
Mar 16, 2009
39
نام
مازیار
سلام دوستان به نظز شما از چه فروشگاهی xbox360 الایت بخرم آخرین قیمتای که دارم از 320 بود تا 375 دلیل این تفاوت قیمت چیه؟
ممنون میشم سریع جواب بدین

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
از هرکی می خوای بگیری فقط حواست باشه پلمپ شده نباشه
هیچ عبارتی هم روی دستگاه چاپ یا نچسبیده باشه مثل (New 2010,...)
اگه دسته اضافی هم میخوای بخری بهش بگو پک دار میخوام نه اینکه از توی کارتون دستگاه در بیاره بت بده :-o
اینارو گفتم که یدفه جنس تقلبی یا دست دوم بت ندن ;)

mzr-game

کاربر سایت
Mar 16, 2009
39
نام
مازیار
از هرکی می خوای بگیری فقط حواست باشه پلمپ شده نباشه
هیچ عبارتی هم روی دستگاه چاپ یا نچسبیده باشه مثل (New 2010,...)
اگه دسته اضافی هم میخوای بخری بهش بگو پک دار میخوام نه اینکه از توی کارتون دستگاه در بیاره بت بده :-o
اینارو گفتم که یدفه جنس تقلبی یا دست دوم بت ندن ;)
مرسی داداش فقط منظورت از این که پلمپ نباشه چیه

• Like
Reactions: <hako>

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
یعنی پلاستیک پیچ شده یا هلگرام برجسته روش نباشه چون اینا کار خوده فروشندس دستشو عوض میکنه یا یدونه ایکسباکس 2008 میزاره تو جلد 2009 بعد با برچسب و هلگرام میشه 2010 و بت میگه اینا از آمریکا پلپ شده میاد،خود مایکروسافت کپی خور کرده )x

• Like
Reactions: <hako>

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
یعنی پلاستیک پیچ شده یا هلگرام برجسته روش نباشه چون اینا کار خوده فروشندس دستشو عوض میکنه یا یدونه ایکسباکس 2008 میزاره تو جلد 2009 بعد با برچسب و هلگرام میشه 2010 و بت میگه اینا از آمریکا پلپ شده میاد،خود مایکروسافت کپی خور کرده )x
این احتمالا کنسول جدید و محصول مشترک شرکت نبهانیون و کمپانی معتبر امتحانیون هستش!

شماره مغازه کاسب.06112211686

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر