تاپیک Xbox 360 داران اهواز

آقا من دنبال یک مانیتور خوب می گردم که هم بشه PC رو بهش وصل کرد و هم XBOX رو . یعنی هم ورودی معمولی کارت گرافیگ PC رو داشته باشه و هم ورودی HDMI برای XBOX . همچین چیزی هست ؟؟؟ اگر هست نام مدل و قیمتش رو لطف کنید ممنون میشم.

سلام

مانیتور سامسونگ مدل p2770 بگیر.

27 اینچ هست.هم hdmi و هم dvi برای کامپیوتر

قیمت 440 تومان بازار بزرگ نمایندگی سامسونگ طبقه همکف داره.

من خودم پارسال 360 تومان گرفتم.

آخر کارایی هست بازی فیلم کار اینترنت.

http://rayansaba.com/index.php?productID=5380

سلام بروبچ منم در خدمتم زیتونم مدرسه ش.ابراهیمی.کسی هست بگه.دوم راهنماییم میرم سوم.
درباره با اون سوال raiden باید بگم که برای ایکس باکس سیمی هست که دارای یک کابل vga است .خوشنویس توی زیتون میده 25 و یکی از بچه ها از کامبیز گرفته 17 تومن فعلاً بای.

آخرین ویرایش:
بروبچ بیاین کمک

سلام به همهی برو بچ خون داغ اهواز:d
من یه مشکلی دارم که توی هرچی سایت بوووووق و بووووق و بازیسنتر گشتم نیافتم جوابم را.
من اردیبهشت کینکت خریدم و همراه با اون ایکس باکسممو یه آپدیتی کردم (رفتم پیش اونکه توی مرکز خرید زیتونه با آپ شد 245 تومن.).بعد هم بازی های کینکت و اون 6 تا بازیو اجرا میکرد.بعد من یه غلطی کردم رفتم لایو.بعد بن شدم بردم پیش خوشنویس توی زیتون به شاگرداش گفتم بن شدم خندیدند گفتن :چی بنگ شدی؟=))=)) )x اون موقع میخواستم بزنم توی چشماشون که کور بشن.بردم پیش خودش گفتم: رفتم لایو حالا ایکس باکسم خرابه.45000 تومن گرفت ایکس باکسمو درست کرد:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o
الان بازیای کینکت رو اجرا میکنه.ولی اون 6تا رو اجرا نمی کنه.حالا من باید چیکار کنم lt+ 1.9 بریزم یا 1.91 یا 1.92؟تورو خدا کمک کنید قیمتم بدید.:)

سلام به همهی برو بچ خون داغ اهواز:d
من یه مشکلی دارم که توی هرچی سایت بوووووق و بووووق و بازیسنتر گشتم نیافتم جوابم را.
من اردیبهشت کینکت خریدم و همراه با اون ایکس باکسممو یه آپدیتی کردم (رفتم پیش اونکه توی مرکز خرید زیتونه با آپ شد 245 تومن.).بعد هم بازی های کینکت و اون 6 تا بازیو اجرا میکرد.بعد من یه غلطی کردم رفتم لایو.بعد بن شدم بردم پیش خوشنویس توی زیتون به شاگرداش گفتم بن شدم خندیدند گفتن :چی بنگ شدی؟=))=)) )x اون موقع میخواستم بزنم توی چشماشون که کور بشن.بردم پیش خودش گفتم: رفتم لایو حالا ایکس باکسم خرابه.45000 تومن گرفت ایکس باکسمو درست کرد:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o
الان بازیای کینکت رو اجرا میکنه.ولی اون 6تا رو اجرا نمی کنه.حالا من باید چیکار کنم lt+ 1.9 بریزم یا 1.91 یا 1.92؟تورو خدا کمک کنید قیمتم بدید.:)

واقعا برای بعضی از کاسب کار ها متاسفم که اینجوری سر مردم رو کلاه میگذارن.

شما بعد از رفتن به لایو و آپدیت داشبورد فایموار کنسولتون اورجینال یه عامیانه خام شده و دیگر DVD های کپی را اجرا نمی کند که با آپدیت مجدد که هزینه 15 تومانی داره مشکل حل میشد.

برای اجرای اون 6 بازی شما نیاز به آپدیت LT1.91 دارید + آخرین ورژن داشبورد + خرید بازی های پچ شده برای این 6 عنوان

واقعا برای بعضی از کاسب کار ها متاسفم که اینجوری سر مردم رو کلاه میگذارن.

شما بعد از رفتن به لایو و آپدیت داشبورد فایموار کنسولتون اورجینال یه عامیانه خام شده و دیگر DVD های کپی را اجرا نمی کند که با آپدیت مجدد که هزینه 15 تومانی داره مشکل حل میشد.

برای اجرای اون 6 بازی شما نیاز به آپدیت LT1.91 دارید + آخرین ورژن داشبورد + خرید بازی های پچ شده برای این 6 عنوان
ممنون ببرم پیش کی؟آخرین ورژن داشبرد چیه؟

برو بچ قیمت بدید...
راستی اگه صبر کنم تا lt+ 2 بیاد به صرفه تر نیست؟

---------- نوشته در 11:36 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:27 AM ارسال شده بود ----------

بچه های خون گرم اهوازی چرا تاپیک روی کار نیس؟:(:((
یه موضوع جدید../:)نظرتون راجبه سبک jrpg چیه؟:-/

بچه ها بازی اورجینال گیرز 3 در پاساژنخل کی می فروشه ؟ قیمت عادلانه .چون می دونم بعضیا الان تیغشون را تیز کردند که ما بدبختارو تیغ بزنند.

الان موج بن شدن جديد راه افتاده مخصوصا براي ساپورت كردن بازيهايي كه با قفل جديد ارائه شدند . من رفتم پيش دوستم كه واسم آپديت كنه گفت بهتره صبر كني تا ورژن 2 بياد كه مطمئن باشي .

من خيلي از استيل گرافيكي اين سبك (JRPG) خوشم مياد و چند تا بازي هم گرفتم اما اصلا نتونستم باشون ارتباط برقرار كنم . خيلي هم سعي كردم . خيلي سخت هستن و پيچيده . من بيشتر با بازيهايي مثل LA Noir و بازيهايي كه داستان خفن دارن حال مي كنم .

سبك مورد علاقه من هم adventure هست . در ضمن پيشنهاد مي كنم حتما brutal legend رو بازي كن . مخصوصا اگر مثل من آهنگ متال گوش مي كني . خيلي خنده اس ...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or