تاپیک Xbox 360 داران اهواز

منظورت اینه که بازی هایی که میده فول استیلث 100% هستند؟ چون امنیت بازیها در لایو خیلی برام مهمه. و نمی خام یکی به خاطر سوءاستفاده خالی ببنده که بگه آره بازی های من امن هستند. خلاصه مطمئن باشه .

مث اینکه آقایون فروشنده نخل اینجا میان تبلیغ بازی ها و ... می کنند . نمی دونم شاید هم نباشند . ولی چیزی که برای من مهمه آقای نخلک اینه که من دنبال بلزی فول استیلث هستم . و برام مهم نیست که کی داره فقط می خوام بازی ها در لایو امن باشند . قبلا از سایت ... می خریدم ولی با توجه به بالا رفتن هزینه های پست که از خود بازی بیشتره دیگه برام نمی صرفه سفارش بدم . البته اگه بفهمم اهواز از این جور بازی ها نداره مجبورم دوباره این کارو بکنم

گفته های شما قبول ولی یه بازی پچ شده را چه طور می توان شناسایی کرد؟یعنی از کجا بفهمیم این بازی فول استیلث هست یا نه ؟بالاخره فروشنده ایی که می گه بازی من پچ شده است باید ثابت کنه و به مشتریش اطمینان بدهد. در ضمن قیمت بازی ها که 1500 ت هست هم برام مهم نیست من حاظرم چند برابر این پولو بدم ولی فروشنده با من صادق باشه .

گفته های شما قبول ولی یه بازی پچ شده را چه طور می توان شناسایی کرد؟یعنی از کجا بفهمیم این بازی فول استیلث هست یا نه ؟بالاخره فروشنده ایی که می گه بازی من پچ شده است باید ثابت کنه و به مشتریش اطمینان بدهد. در ضمن قیمت بازی ها که 1500 ت هست هم برام مهم نیست من حاظرم چند برابر این پولو بدم ولی فروشنده با من صادق باشه .

دوست عزیز بازیهای Patch رو که من به کرات عنوان کردم که فروشگاه نخلک داره ولی اگر مایل باشی لیست مورد نیازت رو به من بده و من بازیها رو به تاریخ جدید واست ردیف میکنم یا اینکه آموزش رو میتونم واست ایمیل کنم که از هر گونه پرداخت هزینه اضافی جلوگیری بشه ...

سلام دوستان
من خیلی وقته سراغ ایکس باکسم نرفتم پنجشنبه چندتا بازی جدید گرفتم اما هیچکدومش رو اجرا نکرد:( تا الان مشکلی نداشتم یعنی بازیهایی مثل دانته و فورزا 3 رو اجرا میکنه بازیهایی که گرفتم فیر 3 و دوک و ویرچوال تنیس هستش همشون پیغام آپدیت میدن میترسم با سی دی آپدیت کنم یه مشکلی بوجود بیاد کسی از شما میتونه راهنمایی کنه؟

سلام دوستان
من خیلی وقته سراغ ایکس باکسم نرفتم پنجشنبه چندتا بازی جدید گرفتم اما هیچکدومش رو اجرا نکرد:( تا الان مشکلی نداشتم یعنی بازیهایی مثل دانته و فورزا 3 رو اجرا میکنه بازیهایی که گرفتم فیر 3 و دوک و ویرچوال تنیس هستش همشون پیغام آپدیت میدن میترسم با سی دی آپدیت کنم یه مشکلی بوجود بیاد کسی از شما میتونه راهنمایی کنه؟

ورژن داشبورد رو نگاه کنید اگر زیر 13146 بود آپدیت نکن

سلام بچه ها
من الایت دارم 6 ماه پیش خریدم . الان قصد فروش دارم . دستگاه هنوز آک آکه حتی برچسب روی درایو هم کنده نشده . می خواستم با دو دسته و تعدادی بازی بفروشمش . به نظر شما چند بدم خوبه ؟
تو پاساژ نخل کی میخره ؟

آخرین ویرایش:
سلام بچه ها
من الایت دارم 6 ماه پیش خریدم . الان قصد فروش دارم . دستگاه هنوز آک آکه حتی برچسب روی درایو هم کنده نشده . می خواستم با دو دسته و تعدادی بازی بفروشمش . به نظر شما چند بدم خوبه ؟
تو پاساژ نخل کی میخره ؟

به نظر من توی بازار نفروش چون الان اسلیم کپی خور شده و کاملا قیمت سری الایت, آرکید و ... شکسته شده.
اگر بتونی بیرون بفروشی حدود 250 قیمت مناسب هست.

سلام
راستش من هم یه بار سه چراغه شدم.:">
در مورد خرید بازی باید بگم از نظر من بازی های سرزمین رایانه بهتر هسن اما خب بعضی وقتا بینشون بازی خراب هم پیدا میشه به همین دلیل بهتره بازی رو از فروشنده ای که میشناسید تهیه کنید تا اگر بازی مشکل داشت اونو براتون عوض کنه.l-)

alligator_skinned_mod.jpg

---------- نوشته در 03:31 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:26 AM ارسال شده بود -----

درایو این کنسول ابتدا باید به اورجینال فریمور برگرده و آخرین آپدیت داشبورد رو انجام بدی و بعد از اون درایو رو به فریمور LT 1.91 جدید آپدیت کنی...

ممنون دوست عزیز هزینه اینکار چند میشه؟ شما خودتون انجام میدی؟
با اینکار سیو بازیها پاک نمیشه؟

ممنون دوست عزیز هزینه اینکار چند میشه؟ شما خودتون انجام میدی؟
با اینکار سیو بازیها پاک نمیشه؟

کار سختی نیست خود شما هم میتونی به راحتی و طبق آموزشهای فارومها انجام بدی این کار رو البته یه کوچولو ابزار, اطلاعات و تجربه هم نیاز داره (البته اگر میدونی ممکن هست به هر دلیل در کارت به مشکل بر بخوری ریسک نکن چون از این کنسولها زیاد میاد پیش من که قبلا خودشون سعی به آپدیت کردن و متاسفانه DVDKey رو از دست دادن)...

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or