تاپیک Xbox 360 داران اهواز

دوستان توی نخل کدوم یکی از مغازه ها دسته اسلیم اورجینال دارن ؟!

کاش یکی واسه من توضیح میداد اورجینال یعنی چی؟!
یعنی ژاپنی؟!
یعنی آمریکایی؟!
یعنی دست ساز Bill Gates ؟!
دوست عزیز همه لوازم چین هست حتی خود کنسول شما!!!
میتونی به فروشگاه ما (نخلک) بیای و دسته اورجینالت رو هم همراهت بیاری و با پکیج دسته اسلیم که ما به مشتری ارائه میدیم مقایسه کنی...

کاش یکی واسه من توضیح میداد اورجینال یعنی چی؟!
یعنی ژاپنی؟!
یعنی آمریکایی؟!
یعنی دست ساز Bill Gates ؟!
دوست عزیز همه لوازم چین هست حتی خود کنسول شما!!!
میتونی به فروشگاه ما (نخلک) بیای و دسته اورجینالت رو هم همراهت بیاری و با پکیج دسته اسلیم که ما به مشتری ارائه میدیم مقایسه کنی...
دوست عزیز من عصری میخوام بیام فروشگاه شما . فامیل شریفتون چیه ؟! اخه پسر عمم چند روز پیش اوومد ازتون اکس باکس و کینکت و دسته گرفت بعد بهش گفتید دسته های اسلیم اصلی نیستن ! بعد سفید بهش دادین ! نمیدونم خودتون بودید یا کسی دیگه !

نه خیر کسی حاضر نیست که جلوی مشتری کنسولش را آپدیت کنند آخه اینا ترس اینو دارند که مشتری کار اونا را یاد بگیره و خودش آپدیت کنه بعد اینا چه جوری نون در بیارند.
نماینده نخلک بازی پچ شده deus exرا دارید؟

نه خیر کسی حاضر نیست که جلوی مشتری کنسولش را آپدیت کنند آخه اینا ترس اینو دارند که مشتری کار اونا را یاد بگیره و خودش آپدیت کنه بعد اینا چه جوری نون در بیارند.
نماینده نخلک بازی پچ شده deus exرا دارید؟

متاسفانه ندارم اما میتونیم تا اول هفته آینده در اختیارتون بذارم...
در مورد مبحث آپدیت کردن در حضور مشتری این رو باور بفرمایید که دوستانی که برای آپدیت تشریف میارند حساسیتهای خاصی روی دستگاهشون دارند و این حساسیت به تعمیرکار کاملا استرس وارد میکنه وگرنه خیالتون راحت باشه که هیچ مشتری نیست که بتونه کار رو در یک بار و ... یاد بگیره چون کار ابزار داره و انجامش مستلزم وجود ابزارش هست...

خوب دوستان ما هم رفتیم اکس باکسمون رو پیش Iccenter کپی خور کردیم . اقا چی بگم :d هر چی بگم کم گفتم ! مودب- کار بلد - سریع - هزینه مناسب و موارد دیگر :d دستگاه رو هم در عرض 20 دقیقه تحویل داد . تمام این کارو هارو هم جلوی چشم خودم انجام داد >:d< پس نتیجه میگریم Iccenter شدیدا توصیه میشه ;)

متاسفانه ندارم اما میتونیم تا اول هفته آینده در اختیارتون بذارم...
در مورد مبحث آپدیت کردن در حضور مشتری این رو باور بفرمایید که دوستانی که برای آپدیت تشریف میارند حساسیتهای خاصی روی دستگاهشون دارند و این حساسیت به تعمیرکار کاملا استرس وارد میکنه وگرنه خیالتون راحت باشه که هیچ مشتری نیست که بتونه کار رو در یک بار و ... یاد بگیره چون کار ابزار داره و انجامش مستلزم وجود ابزارش هست...
واقعیتش از موقعی که PS2 رو بردم واسه کپی خور کردن (چند ساله پیش) و بعداز چند روز کاری انجام ندادن و بعدشم فهمیدم لنزش رو عوض کردن خاضرم کنسولم رو با پست تا تهران بفرستم ولی ایتجا تعمیرش نکنن!
خوب دوستان ما هم رفتیم اکس باکسمون رو پیش Iccenter کپی خور کردیم . اقا چی بگم :d هر چی بگم کم گفتم ! مودب- کار بلد - سریع - هزینه مناسب و موارد دیگر :d دستگاه رو هم در عرض 20 دقیقه تحویل داد . تمام این کارو هارو هم جلوی چشم خودم انجام داد >:d< پس نتیجه میگریم Iccenter شدیدا توصیه میشه ;)
ممنون دوست عزیز
یه سوال دارم کتسول من کپی خور هست ولی بازیهای چدید رو اجرا نمیکنه یعنی باید دوباره کپی خور بشه یا با یه آپدیت معمولی قضیه حل میشه؟

واقعیتش از موقعی که PS2 رو بردم واسه کپی خور کردن (چند ساله پیش) و بعداز چند روز کاری انجام ندادن و بعدشم فهمیدم لنزش رو عوض کردن خاضرم کنسولم رو با پست تا تهران بفرستم ولی ایتجا تعمیرش نکنن!

ممنون دوست عزیز
یه سوال دارم کتسول من کپی خور هست ولی بازیهای چدید رو اجرا نمیکنه یعنی باید دوباره کپی خور بشه یا با یه آپدیت معمولی قضیه حل میشه؟

بله شما نیاز به آپدیت سخت افزاری و نرم افزاری دارید.
هر چند وقت یکبار ماکروسافت برای جلوگیری از هک شدن دستگاه بازی های جدید خود را با سیستم های قوی تر ایمن می کنه که جلو هک شدن رو بگیره اما هکر ها همیشه خدا رو شکر موفق بودن و قفل ها رو شکستن

برای همین هر چند وقت یکبار نیاز به انجام آپدیت هست

دوستان اهوازی یه ایکس باکس 7 الی 8 ساعت کارده نمیخوان بخرن
اگه خواستید بخرید بگید

مدلشم اسلیم 9504 هست
بیار سالم و تمیز و بدون یک خط

آقا من دنبال یک مانیتور خوب می گردم که هم بشه PC رو بهش وصل کرد و هم XBOX رو . یعنی هم ورودی معمولی کارت گرافیگ PC رو داشته باشه و هم ورودی HDMI برای XBOX . همچین چیزی هست ؟؟؟ اگر هست نام مدل و قیمتش رو لطف کنید ممنون میشم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or