تاپیک Xbox 360 داران اهواز

سلام به همشهری های عزیز و آتیشی..
میشه به من یکی رو معرفی کنید که بشه بهش اعتماد کرد و 360روبدیم بهش و فریمورشو آپ کنه؟؟!!!!
توجه(غیر پ نخل-طبقه اول----چون خداوکیلی هم کلاه برداره-هم میچاپه-هم دروغ میگه----جدیدا هم که همشون یه دارو دستن)البته غیر از چندتاشون که قشنگ برخورد میکنن و واقعا ادمیزادن
اگه کسی هست آپ کنه شماره ایی بذاره ممنونش میشم و مشتری هم زیاد دارم براش-من خودم مغازه دارم توو چهارراه امام...(قیمت یادتون نره)
داااغ فیفا هستم...:|

سلام به همشهری های عزیز و آتیشی..
میشه به من یکی رو معرفی کنید که بشه بهش اعتماد کرد و 360روبدیم بهش و فریمورشو آپ کنه؟؟!!!!
توجه(غیر پ نخل-طبقه اول----چون خداوکیلی هم کلاه برداره-هم میچاپه-هم دروغ میگه----جدیدا هم که همشون یه دارو دستن)البته غیر از چندتاشون که قشنگ برخورد میکنن و واقعا ادمیزادن
اگه کسی هست آپ کنه شماره ایی بذاره ممنونش میشم و مشتری هم زیاد دارم براش-من خودم مغازه دارم توو چهارراه امام...(قیمت یادتون نره)
داااغ فیفا هستم...:|

سلام همشهری . داداش من به جز Iccenter جای دیگه ای رو به شما توصیه نمیکنم !! من خودم دستگاهم رو بردم اونجا در عرض 20 دقیقه LT 1.91 ریخت برام . همه کارها رو هم جلوی چشم خودم انجام داد ! برخورد خیلی خیلی خوبی هم دارن :x اینم سایتشون : هم آدرس داخل سایت هست هم شماره تلفن . موفق باشید .

www.iccenter.ir

• Like
Reactions: zia
با تمام اهوازی ها هستم!
بچه ها تورو به شرفتون تا از اومدن LT+ 2.0 در اهواز با خبر شد اول بیاد اینجا بگید اسم و آدرس مغازه رو هم بگید.
تورو خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

با تمام اهوازی ها هستم!
بچه ها تورو به شرفتون تا از اومدن LT+ 2.0 در اهواز با خبر شد اول بیاد اینجا بگید اسم و آدرس مغازه رو هم بگید.
تورو خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

داداش روزی که LT 2.0 اومد شما میتونید به Iccenter مراجعه کنید . احتمال 99% همون روز عرضه فریمور اینکارو انجام میده ;) موفق باشید .

میدونم ولی من در اصل میخوام بدونم کی میاد تو اهواز...

داداش یعنی چی ؟! گفتم دیگه همون روزی که فریمور عرضه میشه میتونید برید Iccenter کارتون رو راه میندازه ! فریمور حجم زیادی نداره ! همون روز میشه دانلود کرد و انجام داد . موفق باشید :x

داداش یعنی چی ؟! گفتم دیگه همون روزی که فریمور عرضه میشه میتونید برید Iccenter کارتون رو راه میندازه ! فریمور حجم زیادی نداره ! همون روز میشه دانلود کرد و انجام داد . موفق باشید :x
همچنین شما و کل برو بچ اهوازی بازیسنتر:x

چی شده بابا...نترسین...;):dlt 2 هم میاد..به محض اینکه هم اومد میتونید انجام بدید..هرجا بردین هم مهم نیست...یک مدت نبودم اما دوباره برگشتم سرکار...ایشالا بتونم دوباره کمکتون کنم.
موفق باشید..:)

چی شده بابا...نترسین...;):dlt 2 هم میاد..به محض اینکه هم اومد میتونید انجام بدید..هرجا بردین هم مهم نیست...یک مدت نبودم اما دوباره برگشتم سرکار...ایشالا بتونم دوباره کمکتون کنم.

دوست عزیز والا من به هیچ جا جز Iccenter اعتماد ندارم ! توی نخل که همه اقا زاده ها ماشالله یه ریگی به کفششون هست ! یکی از دوستام دستگاهشو برده نخل ( اسم مغازه رو نمیخوام بگم ) برای آپدیت LT . گفته برو فردا بیا ! خوب مگه LT ریختن چقدر کار داره ؟! خوب معلموه یه کارایی میخواد با دستگاه بکنه دیگه !!!!

همیشه باشی جیگر:d.
ما هم امید واریم بتونی به ما کمک بکنی ;)

سلام دوستان

من امروز مجددا یک دستگاه اسلیم 250 گیگ گرفتم.

اینبار از IC Center گرفتم با گارانتی 1 ساله طلایی.واقعا خوشحالم که آقا ضیا این مرکز رو راه انداخته و فروش و مخصوصا خدمات حرفه ایی برای کنسول ها تو اهواز راه انداختن.

واقعا کارشون درسته. حرفه ایی و با شخصیت

اینم عکس جعبه با برچسب گارانتی.

gzhpsmogo2m7us7qqoxd.jpg

پیشنهاد میکنم برای خرید و آپدیت فقط به IC Center مراجعه کنید.

• Like
Reactions: zia
sgسلام به دوستان گل اهوازی
اقا ic centerواقعا بچه های گلی هستن...امروز دستگاه رو برمو آ پ کردم دستشون درد نکنه ولی انگار ال تی 2 امده امیدوارم اقا زیایه عزیز هوامونو داشته باشه.....چون گفته بودن حالا حالا ها نمیاد...:)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or