تاپیک Xbox 360 داران اهواز

سلام آقا ممنون از زحماتتون , من میخوام از شهرستان بیام اونجا , چقدر طول میکشه که ایکس باکس واسم با LT 2.0 فلش کنید ؟ چون باید زود برگردم , ممنون میشم جواب بدین .

sgسلام به دوستان گل اهوازی
اقا ic centerواقعا بچه های گلی هستن...امروز دستگاه رو برمو آ پ کردم دستشون درد نکنه ولی انگار ال تی 2 امده امیدوارم اقا زیایه عزیز هوامونو داشته باشه.....چون گفته بودن حالا حالا ها نمیاد...:)

با تشکر از شما
خوشحالم که خدمات ما مورد رضایت شما بوده

امروز LT 2 برای سری قدیمی که فت میشه آماده شده

فقط همشهرییان عزیز هنوز برای اسلیم منتشر نشده.

چیزی که تو شهر همیشه با معرفت و دوست داشتنی اهواز از یاده همه رفته همین معرفته که متاسفانه بخاطر پووووووووول که من هم نمیگم بده ولی کلا از بین رفته
من از اهوازی ها میخوام با IC CENTERسری هم بزنند بازی رو از نخل بگیرید یا از خودم:dفرقی نمیکنه ولی وقتی ادم وسیلشو میخواد جایی بده باید مطمئن باشه بحثش جداست امیدوارم که اقا زیا و همکارانشون همیشه و همچنان موفق باقی بمونند...(اقا زیا قیمتارو زبالا نبریاااااااااا):>

یه سوال دارم
معمولا برای اپدیت کردن چه قدر پول میگیرن ؟
من اسلیم 9504 دارم مثل اینکه هنوز براش LT 2 نیومده ؟ اره ؟

9504 دو دسته هستن یکی winbond که بعد از آپدیت 13599 داریو لاک میشه و هزینه یکم بالایی داره برای آنلاک کردن
البته احتمال خیلی پایین هست که winbond باشه.

دسته دیگر MXIC هستند که برای آنلاک کردن با مقاومت و اتصال کوتاه به راحتی میشه انلاک کرد. هزینش بالا نیست.

در کل هزینه اسلیم از سری آرکد کمی بیشتر است. البته به انصاف و تمیزی کار فروشنده خیلی ربط داره

---------- نوشته در 12:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:59 AM ارسال شده بود ----------

چیزی که تو شهر همیشه با معرفت و دوست داشتنی اهواز از یاده همه رفته همین معرفته که متاسفانه بخاطر پووووووووول که من هم نمیگم بده ولی کلا از بین رفته
من از اهوازی ها میخوام با IC CENTERسری هم بزنند بازی رو از نخل بگیرید یا از خودم:dفرقی نمیکنه ولی وقتی ادم وسیلشو میخواد جایی بده باید مطمئن باشه بحثش جداست امیدوارم که اقا زیا و همکارانشون همیشه و همچنان موفق باقی بمونند...(اقا زیا قیمتارو زبالا نبریاااااااااا):>

با تشکر دوباره از شما دوست عزیز
خدا رو شکر از همان ابتدای کار با نرخ استاندارد و بر طبق لیست قیمت که مدام بروز میشود اقدام می کنیم.
که شامل اضافه شدن خدمات جدیدتر و بهتر با حداقل قیمت است.

دوستان جایی رو تو ماهشهر یا اهواز سراغ دارین که بازی با کیفیت خوب بفروشه؟

اهواز میتونی از فروشگاه شباهنگ بگیری آقای کاسب.من خودم ازش چند سال هست میگیرم.

ماهشهر بازی ها رو از کامبیز میخرن تو پاساژ نخل.

من خودم دانشجو ماهشهر هستم.طبقه بالا پاساژ نفت تو ناحیه بد نیست

دوستان من چه طور بفهمم که ایس باکسم واسه آپدیت آماده هست یانه؟
فقط میدونم درایورش لایت-آنه .

آپدیت چیزی به اسم آمادگی نداره دوست عزیز...
در صورتی که نتونید بازی های جدید رو اجرا کنید یحتمل نیاز به آپدیت دارید.
موفق باشید.

خوب منم صبح دستگاهم رو بردم Iccenter برای LT 2.0 ! اصلا مگه جای حرفه ای دیگه به حز Iccenter هست برای این کار :d مثل همیشه . خوش برخورد - با شخصیت - حرفه ای و موارد دیگر . ;)

خوب منم صبح دستگاهم رو بردم Iccenter برای LT 2.0 ! اصلا مگه جای حرفه ای دیگه به حز Iccenter هست برای این کار :d مثل همیشه . خوش برخورد - با شخصیت - حرفه ای و موارد دیگر . ;)

با تشکر از همه عزیزانی که از خدمات ما رضایت دارند
خیلی خوشحالیم که توی این مدت توانستیم رضایت همه شما همشهریان عزیز رو جلب کنیم.

در مورد آمادگی که دوستمون فرمودند
برای lt 2 نیاز هست اول lt1.9 ریخته شود
که ما ابتدا خودمون چک خواهیم کرد.
این کار باعث میشود خطای صفحه سیاه روی بعضی از بازیها ازبین برود.

آپدیت چیزی به اسم آمادگی نداره دوست عزیز...
در صورتی که نتونید بازی های جدید رو اجرا کنید یحتمل نیاز به آپدیت دارید.
موفق باشید.
نه منظورم اینه که مثلا برای اسلیم ها میگن مدل 9506 مثلا حالا من میخوام بدونم فت ها هم چنین مدل هایی دارن یا نه

نه منظورم اینه که مثلا برای اسلیم ها میگن مدل 9506 مثلا حالا من میخوام بدونم فت ها هم چنین مدل هایی دارن یا نه

دوست عزيز خودت رو گيج نكن.

شما دستگاهت يا فت هست يا اسليم.

شما بده بيرون واست انجام بدن.

بعد كه انجام دادن بپرس درايو دستگاهت چي بوده. تمام شد رفت.

در ضمن به هيچ عنوان نده تو پاسا‍ نخل.

برو Ic Center

من يه فت داشتم دادم واسه كپي زد طرف قاب دستگاهو نابود كرد شكوندش.

يه اسليم هم واسه فاميلمون بود دادم.اينبار بعد كپي خور تمام پيچاي دستگاهو طرف دزديده بود.

واقعا مردم رو ... فرض كردن اين مغازه هاي پاسا‍‍‍ژ نخل.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or