تاپیک Xbox 360 داران اهواز

پاساژ مرو چه ربطی به دنیای کنسول داره؟

مرو یکی از قدیمی ترین پاساژهای اهواز هست و فکر کنم اولین پاساژ باشه چطور نمی دونی کجاست

کیانپارس خ 23 میشه بازار مرو

سلام
یعنی واقعا هیچ جا بازی پچ شده واسه LT 1.9 تو اهواز پیدا نمیشه
خودم امکانات و حوصله پچ رو ندارم
شرمنده اینو میگم ولی کلا گیمرهای اهوازی دنبال بازی های پچ شده و امن نیستند نمی دونم چرا . هر موقع میرم پاساژ نخل فروشنده میگه شما تنها کسی هستی که بیشتر به پ بازی ها اهمیت می دی . شاید به خاطر اینکه دوستان اهوازی لایو باز نیستند و یا ضریب امنیت بازی ها براشون مهم نیست . به هرحال من هم خوشحال میشم که در اهواز جایی پیدا بشه که بازی های پچ شده و امن در محیط لایو بفروشند.من هم حوصله اینکه خودم پچ کنم را ندارم چون گرفتاری هام به اندازه کافی زیاد هست.

دوستان عزیز کسی تو پاساژنخل یا یه جای اهواز سراغ نداره که بازی های امن د رمحیط لایو بفروشه؟ امن از هر نظر نه اینکه الکی بگه این بازی پچ شده است و امنه و در حالی که داره خالی می بنده. ممنون میشم معرفی کنین.

دوستان آرشیو کامل بازیهای Patch شده رو میتونید از فروشگاه نخلک تهیه کنید ...
اینو نوشتم چون حدود 30 بازی رو خودم واسه 1.9 حدود 10 روز پیش Patch کردم...

بچه ها

کپی خور اسلیم در مرکز ای سی سنتر در اهواز انجام میشهwww.ICcenter.ir

الان دارم اساسنیگ میزنم واقعا کپی خور بودن نعمت هست.

سلام به همه دوستان اهوازی

Ic Center واقعا کارش درسته.من دستگاهمو که اسلیم 9504 بود و با آپدیت داشبورد به 0272 تبدیل شد و کپی خورش پرید دادم 1 ساعته واسم کپی خورش کرد آقا پویا گل.

واقعا از دست مغازه های پاساژ نخل راحت شدیم.

به همه پیشنهاد میکنم از این به بعد برید سمت Ic Center

برخورد خوب و همچنین داشتن اطلاعات به روز و تخصصی دیگه جای هیچ شکی رو نمیزاره.

من خودم و دوستام از این به بعد میرم Ic Center.

موفق باشید.

دوستان عزیز و همشهری کسی آمار بازی کاترینا را تو پاساژنخل داره . اومده یا نه ؟ ممنون میشم اگه کسی این بازی را ببینه بگه تا بریم بخریمش.
مرسی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or