تاپیک Xbox 360 داران اهواز

دوستان عزیز اهوازی تا حالا کنسول کسی از شما ها بن شده و اگر شده چه باید کرد
م
:dخداییش این پست رو که دیدم خواستم با سر برم تو دیوار...بابا حداقل آخرین پست رو بحونین بعدا سوال کنید...من جواب شما رو تو پست قبلی دادم....دوباره میگید اگر بن شیم باید چی کنیم....!!!!!1
گفتم واسه اطلاع از بن شدن به آدرس زیر برید.....
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=4367
راستی من بن شدم ی بار...راهی واسه unban نییست....کار خواسی نکردم فقط رفتم یک xbox دیگه خریدم:d

ااااااااااااااااااااااااااه#:-s. هیییییی. چی کار کنم. بن شدم. به کدوم مغازه برم. روز محشر که می گن... همینه ها... اینه .... حالا کامبیز جون هم با اون همه زبون بازی نمی تونه کاری برام بکنه. یعنی من باور نمی کنم که بتونه. حتی اگه از اون جمله های معروف بگه مثلا : بابا ما این حرفا رو با هم نداریم بیا یه ایکس باکس دیگه بهت می دم اصلا مغازه ماله خودت قابلتم نداره عصر هم بیا تا کلیدشو بهت بدم.) تو رو خدا می بینی دستی دستی مغازه رو بخشید بهم.

داداش اگه ی خوای برو فروشگاه نخلک نبهانی چندتا ز رفیقام رفتن خیلی راضی بودن از کارشون توم برو :x

هر جا ببرم اونجا نمی برم شما که باهاشون رابطه داری بهشون بگو برخوردشون خیلی خیلی بد هست فقط مونده به ادم ... بدن و خیلی هم بی ..... هستن.

armin-game جون ممنون از اینکه پیام دادی.
می تونیم از این شروع کنیم که بازیهاتون رو از کدوم مغاره میخرید
منتظر بچه های بامرام اهواز هستیم
من که از پاساژ مرو میخرم آدماش هم خیلی خوبن هم با مرام راستی دیدم یکی از دوستان گفت گیم نت منظورتون گیم نت 0و1 هست؟:)

سلام دوستان اهوازی:d:d:d ...من ایکس باکس ندارم ولی وقتی داشتم رو ps3 بازی می ریختم شنیدم کامبیز به یکی از مشتری هاش می گفت دیگه ایکس باکس تولید نمیشه=))=))=))=))=))=))باید دست دوم بگیری:d:d:d

• Like
Reactions: Politiciλn
سلام
خوب lt 1.9 ریلیز شد حالا کجا باید بریم واسمون بریزن
شباهنگیها انجام میدید بیارم پیشتون؟
مردیم از بی لایوی
راستی کی درایو هم ندارم

برو بچ لایو باز اهوازی مث اینکه هنوز امتحاناتشون تموم نشده شدیدا منتظر مهزیار هستم تا بیاد مارو راهنمایی کنه که چه کنیم چون هفتم به بعد شدیدا به لایو نیاز دارم لایو خونم رفته پایین .
بابا مهزیار کجایی دلمون برای پستها و راهنمایی هات تنگ شده .مفصل مارو روشن کن.آپدیت مایکرو را انجام بدم بعد بیام نخل آپدیت سخت افزاریش کنم یا نه برعکسه ؟ می دونی که من به لایو و این مسائل امنیتیش خیلی حساسم.
حقیقتش من هم تا 7 بدجوری درگیر این مصیبت امتحانات هستم.
مهزیار جان یه کم همشهریاتو تحویل بگیر>:d<

دوستان من دانشجو اهواز بودم و تا 20 تیر پروژم رو تموم می کنم و برمیگردم تهران
یک سال و نیمه یه مانیتور برا 360 ام گرفتم و الان که می خوام برم تهران دیگه بدردم نمی خوره
مدل P22500

من نمی دونم قیمته بازارش الان چنده و قیمت منصفانش برایه دست دوم فروختنش چند
ولی اگه کسی نیاز داشتش میتونه پی ام بده و سره قیمتش با هم کنار میایم
اینجا مشخصات مانیتور رو می تونید ببینید
http://www.yektamas.ir/مانیتور-السیدی/مانیتور-مدل-P22500
شرمنده اینجا پست دادم

بابا مهزیار جان کجایی ؟چرا نمیای تو سایت ؟ راستی وقتی که کنسولمون را دادیم آپدیت کنند از کجا بفهمیم که lt1.9 را برامون ریخته ؟خودت مهزیار جان چه کردی ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or