تاپیک Xbox 360 داران اهواز

سلام دوستان. من می خوام آخرین فریمور رو روی دستگاهم بریزم شما کجارو از همه مطمئن تر و بهتر می دونین تو اهواز که بهش مراجعه کنم؟ توی پاساژ نخل بهتره برم؟ ممنون میشم اگه یه مغازه خاص رو معرفی کنین که کارش درسته.

سلام من می خواستم یک اکانت گلد بخرم که به همه ی کشور ها بخوره چی بخرم؟ قضییه این (us) یا (uk) چیه کدومو باید بگیرم نمی دونم کشورم رو چی انتخاب کردم . تو اهواز مغازه ای هست که بفروشه (معتبر). کسی جواب نداد چی شد؟

آخرین ویرایش:
سلام دوستان. من می خوام آخرین فریمور رو روی دستگاهم بریزم شما کجارو از همه مطمئن تر و بهتر می دونین تو اهواز که بهش مراجعه کنم؟ توی پاساژ نخل بهتره برم؟ ممنون میشم اگه یه مغازه خاص رو معرفی کنین که کارش درسته.
تلفن:2221562

سلام من می خواستم یک اکانت گلد بخرم که به همه ی کشور ها بخوره چی بخرم؟ قضییه این (us) یا (uk) چیه کدومو باید بگیرم نمی دونم کشورم رو چی انتخاب کردم . تو اهواز مغازه ای هست که بفروشه (معتبر). کسی جواب نداد چی شد؟
سلام...
اکانت gold ربطی به کشور انتخابی شما ندارد ... و هر اکانتی بخرید راحت مبشه وارد کرد.... اما microsoft point باید مربوط به همان کشوری باشد که در profile خود انتخاب کردید....
بهترین جا برای خرید سایت های اینترنتی است یکی از این سایت ها که مورد اعتماد است و تقریبا همه میشناسن ... سایت www.game-ir.com هستش... شما با مراجعه به اونجا و پرداخت آنلاین وجه بلافاصه code را دریافت میکنید......
موفق باشید...

پاساژ نخل... هرجا ارزونتر بود:d.....
---------------------------------------------------
راستی slim رو خوب همه ک شنیدید copy خور شد.... اگر داشتید بیارید واستون انجام میدم....البته همونطور که میدونید درایو های 9504 lite on ....
فقط موندم کلا فکر کنم 3 نفر اینجا slim دارن:d

یه سوال دیگه هم داشتم چطور می شه اکانت گلد رو حتی برای دو سه روز مجانی به دست اورد شنیدم بعضی از سایت ها این کار رو می کنن (من 3 ماه گلد ترایل رو استفاده کردم)

سلام بر دوستان اهوازی ایا جایی هست که بشه یه ایکس باکس توپ اسلیم بدون دستکاری درایور ( منظورم تعویضشون هست ) سراغ دارید برم بخرم چون شنیدم جدیدا درایور xbox رو تعویض میکنند ؟
درضمن یه جا رو معرفی کنید که قابل اعتماد و قابل خرید باشه چون میخوام کینکت هم ازش بگیرم :-*
قربونه بچه های اهوازی ;):p

سلام یه سوال خیلی مهم که اینقدر دنبال جواب گشتم سرم درد گرفت اما پیدا نکردم کشور من تو لایو چیه و چه شهری رو انتخاب کردم برای رجیون میگم چون می خوام (postal code) رو پیدا کنم. جون هرکی دوست داری جواب بدید.

سلام بر دوستان اهوازی ایا جایی هست که بشه یه ایکس باکس توپ اسلیم بدون دستکاری درایور ( منظورم تعویضشون هست ) سراغ دارید برم بخرم چون شنیدم جدیدا درایور xbox رو تعویض میکنند ؟
درضمن یه جا رو معرفی کنید که قابل اعتماد و قابل خرید باشه چون میخوام کینکت هم ازش بگیرم :-*
قربونه بچه های اهوازی ;):p

مرکزش که پاساژ نخل هست. اما خوب آدم ناجور توش تا دلت بخواد هست.

من خودم هم کنسول و هم بازی رو از آقای کاسب فروشگاه شباهنگ میگیرم و به همه هم پیشنهاد میکنم.

واسه خرید هم دیگه گذشت تعویض درایو. فریمور 9504 ریلیز شد و خودم هم دارم کپی خور کردم.

اما مسئله اصلی اینه که الان 9504 تو بازار نیست. فقط 0225 هست که میتونی بگیری و منتظر بشی تا کپی خور بشه.

کلا الان بازار xbox slim خوب نیست.

الان اسلیم 250 گیگ با درایو 9504 بعضی ها تا 600 یا 650 هم میدن تو تهران.

اهواز که گیرت نمیاد آک.

سلام یه سوال خیلی مهم که اینقدر دنبال جواب گشتم سرم درد گرفت اما پیدا نکردم کشور من تو لایو چیه و چه شهری رو انتخاب کردم برای رجیون میگم چون می خوام (postal code) رو پیدا کنم. جون هرکی دوست داری جواب بدید.

سلام

به آدرس زیر برو

اینجا

با ایمیل لایو وارد میشی.

بعد همون بالای صفحه زیر

Billing account overview

نوشته

Go to personal information

اینجا که بری تمام اطلاعات رو زده.

MK

سلام دوستان گل

کسی از عزیزان دل میدونه که Mortal Kombat 2011 توی پاساژ نخل اومده یا نه ؟ آخه فروشگاه پیناتا و همچنین سایتهای خارجی این بازی رو پریروز برای فروش و دانلود گذاشتن امروز میخواستم برم پاساژ نخل گفتم اگر دوستان بگن که بازی اومده یا نه من دیگه این همه راه نرم تا پاساژ چون کورش هستم مسیرم دوره.

یه سوال دیگه هم داشتم چطور می شه اکانت گلد رو حتی برای دو سه روز مجانی به دست اورد شنیدم بعضی از سایت ها این کار رو می کنن (من 3 ماه گلد ترایل رو استفاده کردم)
سلام...
اکانت گلد 2 روزه هم داریم....واسه خرید میتونید به سایت زیر مراجعه کنید... به محض خرید کد رو دریافت میکنید...
www.game-ir.com

کسی از عزیزان دل میدونه که Mortal Kombat 2011 توی پاساژ نخل اومده یا نه ؟ آخه فروشگاه پیناتا و همچنین سایتهای خارجی این بازی رو پریروز برای فروش و دانلود گذاشتن امروز میخواستم برم پاساژ نخل گفتم اگر دوستان بگن که بازی اومده یا نه من دیگه این همه راه نرم تا پاساژ چون کورش هستم مسیرم دوره.
آره اومده... اما مسلما جون باری هنوز رسمی release نشده ، stealth نیست و واسه live مناسب نیست....البته فکر کنم وقتی این post رو بخونی ذیگه بازی release شده باشه:d...

دوستان عزیز هم شهری خواستم بدونم که این جریان بن شدن تو محیط لایو چیه و اگه دستگاه بن بشه چی میشه و در آخر خواستم بدونم کسی از شما دوستان همشهری تجربه ی لایو رو داسته

دوستان عزیز هم شهری خواستم بدونم که این جریان بن شدن تو محیط لایو چیه و اگه دستگاه بن بشه چی میشه و در آخر خواستم بدونم کسی از شما دوستان همشهری تجربه ی لایو رو داسته
سلام...
چرا کسی تجربه نداشته باشه...;)خیلی از بچه ها اهواز بازی میکنن....
واسه اطلاع از بن شدن به تاپیک زیر مراجعه کن...پست اول رو بخون...:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=4367

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or