تاپیک Xbox 360 داران اهواز

سلام من امروز به گفته ی شما عمل کردم و گفتم lt 1.1رو انجام دادم خود مغازه دار می گفت این اپدیت جدید با بعضی از دستگاه ها مشکل داره . هالا نمی دونم واقعی می گفت یا اصلا اپدیتی در کار بوده یا نه . حالا کار نداریم این lt 1.1 رو که برام ریخت اساسین 3 رو می خوند ولی بلاک اپس رو نمی خوند خود فروشنده می گفت چون این دیسک ها پچ جدید نیستند نمی خونه صفحه (سیاه می شد) البته فکر کنم اساسین که اجرا می شد پچ جدید بود. به نظر شما درسته که چون پچ جدید نیستند اجرا نمی شن البته من اپدیت درایو جدید 2.0.12625.0 رو انجام دادم.می گم ممکنه به جای lt 1.1 اپدیت قبلیه ltرو برام ریخته باشه که فقط اساسین 3 اجرا شد؟

سلام من امروز به گفته ی شما عمل کردم و گفتم lt 1.1رو انجام دادم خود مغازه دار می گفت این اپدیت جدید با بعضی از دستگاه ها مشکل داره . هالا نمی دونم واقعی می گفت یا اصلا اپدیتی در کار بوده یا نه . حالا کار نداریم این lt 1.1 رو که برام ریخت اساسین 3 رو می خوند ولی بلاک اپس رو نمی خوند خود فروشنده می گفت چون این دیسک ها پچ جدید نیستند نمی خونه صفحه (سیاه می شد) البته فکر کنم اساسین که اجرا می شد پچ جدید بود. به نظر شما درسته که چون پچ جدید نیستند اجرا نمی شن البته من اپدیت درایو جدید 2.0.12625.0 رو انجام دادم.می گم ممکنه به جای lt 1.1 اپدیت قبلیه ltرو برام ریخته باشه که فقط اساسین 3 اجرا شد؟
اگر واقعا lt plus v 1.1 رو. ریخته باشه ... با هیچ دستگاهی مشکلی نداره...حرف الکی زده بت.
علت اجرا نشدن بازی black ops اینه که شما آبدیت دشبردت جدید است( از live گرفتی) آخرین آبدیت قفل ap 2.5 رو تو بعضی از بازی های قدیمی فعال کرده از جمله halo reach و black ops .... شما برای اجرای این بازی های باید stealth شده ی این بازی ها رو بخری وقتی ورژن های قبلی این بازی ها رو میزاری به دلیل عدم شناسایی این قفل صفحه سیاه میشود و شما زیر 30 ثانیه( یکی از قابلیت های خوب LT plius) باید بازی رو در بیاری در غیر اینصورت دستگاه شما فلگ میشود و با اولین موج بن ...بن میشوید...

وقتی فروشنده می خواست بازی ها رو امتحان کنه بلاک اپس و اساسین رو بیشتر از سی ثانیه تو دستگاه گذاشت ولی دست گاه انلاین نبود. با این وجود من فلگ شدم؟ می خواستم ببینم که اگه بن شدم چه راه هایی وجود داره که دوباره بتونم به لایو وصل بشم.

وقتی فروشنده می خواست بازی ها رو امتحان کنه بلاک اپس و اساسین رو بیشتر از سی ثانیه تو دستگاه گذاشت ولی دست گاه انلاین نبود. با این وجود من فلگ شدم؟ می خواستم ببینم که اگه بن شدم چه راه هایی وجود داره که دوباره بتونم به لایو وصل بشم.
اگر فلگ شده باشی که دیگه راه حلی نداره که بخوای از فلگ شدن در بیای.... برای اینکه بفهمی فلگ شدی یا نه به این تاپیک ی سر بزن....
البته ی تاپیک دیگه هم بودن اون راه بهتری پیشنهاد کرده بود اگر اشتباه نکم میگفت اگر تو خط z کد 190D رو دیدی یعنی فلگ شدی... بگرد پیدا کن تاپیک رو....

اقای mk360 سر چه حسابی میگی 320 تومن )x خودتون توی مغازه 340 میدین

اولا شما از کجا انقدر مطمئن میگید 340؟
دوما برو بچه های بازی سنتر واسه ما فرق میکنن و ارادت خاصی به دوستان داریم.

پ.ن:در ضمن بحث حاشیه ای نکنید که تاپیک بشه بازار جمعه.یکی از دوستان سوال کرد بنده هم جواب دادم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or