تاپیک Xbox 360 داران اهواز

سلام مهزيار جان
كجايي بابا؟ نيستي كه مارو از سر در گمي در بياري
اين قضيه لايو خيلي داره برام حياتي ميشه:d به داد برس
سلام...
مشکل واسه چی؟...هنوز مشکل LT plus داری؟
پیغام خصوصیت رو باز کن تا بت بگم چی کنی......
در اهواز كجا مي تونم بازي اورجينال ايكس باكس بگيرم؟
بازی اورجینال فکر نکنم اینجا گیرت بیاد مگر از اینایی که تو خود bandle های xbox است.... چون با وجود کپی خور بودن کسی نمیاره... همون تهرانشم همینطوره.... ولی بد نیست اگر بپرسی...یا مثلا عنوان بدی تا واست بیارن...
اصلا تو اهواز كه هيچ تو ايران هم بازي اصل و اورجينال گير هم نمياد.نمي دونم تو اين كشور گل و بلبل مون چي گير مياد؟
مهزيار جان من چه كار كنم ؟تا يه هفته ديگه مي خوام به لايو وصل شم. نرفته بن يا فلگ نشم. بيارمش آپديت فريمورش كني يا نه ؟
كجا ميشه بازي هاي استيلث گير بيارم؟آدرسي يا سايتي ؟
همينجا بگو چه كار كنم؟
برای فلگ شدن که قبلا توضیح دادم...اگر بازی های AP2.5 که فعلا assasin Bh...NFS hP....fable 3 هستند رو بدون LT plus اجرا کنید اونوقت دستگاتون فلگ میشه و بعدش چ LT plus بریزید چ نریزید بازم ممکن بن شید....
اگر هم با اون روش نرم افزاری بازی ها رو اجرا کردید که معلوم نیست فلگ شده باشید یا نه چون هنوز خبری نشده درواقع هنوز خبری از فلگ شدن کسی نبوده...ولی انجام ندید بهتره...کلا اونایی که میخوان live وصل شن بهتر که بازی های AP.25 رو فقط با LT plus اجرا کنند.
اگر هم فعلا نیازی به انجام بازی های AP2.5 ندارید..با همون LT راحت میتونید به Live وصل شید و بازی کنید... هیچ خطری هم نداره .

آخرین ویرایش:
قربون شكل ماهت بشم پس اون موقعي كه من آپديت نرم افزاري را برام ميريختي اينو بهم مي گفتي نه الان:((خوب من هم اين دوبازي لعنتي را با آپديت نرم افزاري كه فروشگاه شباهنگ برام ريخته اجراكردم و از شباهنگ شنيدم كه ديگه هيچ خطري شمارا تهديد نمي كنه از نظر فلگ و بن شدن.
آخه ترا خدا اطلاعات كافي و مفيد به مشتريانتون بديد.:-o

قربون شكل ماهت بشم پس اون موقعي كه من آپديت نرم افزاري را برام ميريختي اينو بهم مي گفتي نه الان:((خوب من هم اين دوبازي لعنتي را با آپديت نرم افزاري كه فروشگاه شباهنگ برام ريخته اجراكردم و از شباهنگ شنيدم كه ديگه هيچ خطري شمارا تهديد نمي كنه از نظر فلگ و بن شدن.
آخه ترا خدا اطلاعات كافي و مفيد به مشتريانتون بديد.:-o
سلام...
حالا من ی چیز بگم....
من امکان نداره که آبدیت نرم افزاری رو بدون اطلاع دادن بریزم واسه کسی..... حتی اون بچه 2 ساله هم که نمیدونه live چیه به اونم میگم که جریان چیه.... آبدیت رو مغازه ریختن نه من وگرنه من به شما میگفتم...بارها هم خواستم از فروشگاه که به مردم بگن اما حالا یا یادشون میره بگن یا اصلا یادشون میره که من چی گفتم....خدا میدونه....
من تا بیام تو این اهواز لعنتی جا بندازم که آقا بزارین مردم بدونن،،، پیر شدم.... اگر خودم مغازه باشم همچیز ok پیش میره چون هرکسی بپرسه اونجا من کمکش میکنم اما وقتی من نیستم امکانش است اطلاعات غلط منتقل شه چون فروشگاه درست متوجه نشده که من چی گفتم بشون .. بعضی وقت ها بطرف میگن که با من تماس بگیره...
حالا من پیشنهاد میکنم اگر اطلاعی ندارید از چیزی، قبل از اقدام ، اینجا مطرح کنید تا راهنمایی کننن دوستان .. یا تاپیک های دیگه بازی سنتر رو مطالعه کنید...
من حتی دیدم طرف اومده Lt ریخته داره همینطوری بازی میکنه با هر نوع بازی ی بعدش میاد میگه بازی فلا ن رو میخوام ...بش میگم live بازی میکنی میگه آره .. میگم میدونستی این بازی هنوز release نشده؟؟؟ میگه نه...من که همیشه همینطوری بازی میکنم....
خوب مسلم همچین آدمی چه بلایی سرش میاد ...بن 100%...
واسه همین میگم قبل از هر کاری بپرسید.....
من حق میدم به مغازه که ندونه چون کسی رو ندارن پیگیر اخبار باشه واسه همین اطلاعات چندانی ندارن .
از طرفی حق میدم به شما چون همونطور که میدونید حق با مشتری بید..:d
اینجا خوبیی که داره اینه که من راحت تر دسترسی دارم در نتیجه بهتر خدمتیم:)
من هر کمکی از دستم بر بیاد انجام میدم...
الان هم شما نگران نباش فعلا با این روش کسی بن نشده.... 50 50 ست....
اینقدر هم دل دل نکن...:d بیا لایو دیگه... بازی stealth هم یادتون نره......

• Like
Reactions: pro gamer89
مهزيار جان امروز شنبه بعداز ظهر مغازه تشريف داري؟مي خوام با كنسولم بيام تا راست و ريسش كني.بيشتر دل نگراني من از بن شدن هست.كيت كه هنوز هم دستتون نرسيده

بازي هايي كه من از آقاي كاسب خريدم استيلث بودند يا نه؟يه چند نمونه شون را بيارم مي توني برام تست كني كه تو محيط لايو امن هستند يا خير؟ يا اينكه ريسك نكنم و يه سايتي معرفي كن كه بازي هاش قابل اطمينان باشه. ازش خريد كنم. مهزيارجان تو خودت به لايو وصل هستي؟
آخه چرا آقاي كاسب بازيه اي استيلث نمياره؟
ممنونم دوست عزيز خيلي زحمتت ميدم.

آخرین ویرایش:
بازی stealth چون تقاضا زیاد نیست واسه همین نمی ارزه مگر اینکه سفارش بدی که عنوان واست بزنه..بزنم:d.اما پیشنهاد من فعلا خرید اینترنتی...ی چند عنوان stealth مغزاه داره مثل bc 2 و cod bo اما میگم اگر عنوانا جدید رو میخواین بهترین کار خرید اینترنتیه.... سایت خوب هم تو این زمینه http://www.360shop.ir/
آره به live وصلم gamertag ام هم تو profile ام است...
درباره بازی هایی هم که قبلا گرفتی من نمیدونم stealth بودن یا نه اما به نظر من ازهمین سایتی که بت گفتم بخر واسه اطمینان بیشتر....
..............
موفق باشید

مرسي مهزيار جان ديگه هميشه از اين سايت خريداري مي كنم.از اين به بعد امنيت بازيها در لايو برام مهم خواهد شد.چون نمي خوام سريع بن شم.
راستي زير نام كاربريت قبلا پرميوم بودي چي شد؟
راستي فروشگاه شباهنگ كارت هاي لايو داره يا نه ؟

آخرین ویرایش:
مرسي مهزيار جان ديگه هميشه از اين سايت خريداري مي كنم.از اين به بعد امنيت بازيها در لايو برام مهم خواهد شد.چون نمي خوام سريع بن شم.
راستي زير نام كاربريت قبلا پرميوم بودي چي شد؟
راستي فروشگاه شباهنگ كارت هاي لايو داره يا نه ؟
آره پریمیومم باید تمدیدش کنم!!!!! وقت ندارم حتی برم آبربانک پول بریزم حساب.... کشت من رو این امتحانات دانشگاه....
اکانت لایو آره خودم دارم هم point هم gold هم واسه PSN و... اگر خواستی پخ بده تا واست بفرستم.... قیمت هم همون جا بت میگم....

سلام مهزيارجان
يه پ خ بهت دادم بهم جواب ندادي خوب من فكر مي كنم دستت نرسيده يا وقت نكردي بخونيش.
دوست عزيز چند روز پيش اومدم شباهنگ گفتم كارت لايو داريد؟گفتند كه دست شماست.حالا من به كارت پوينت آمريكتا نياز داشتم اگه ميشه قيمتت را بهم بده يا ايميل كن تا ازت بخرم.ظاهرا سايت بازيسنتر كارت لايو نداره.
ممنون ميشم
به اميد ديدار
ايميلم:
profgamer2011@yahoo.com
gamer1360@gmail.com

سلام مهزيارجان
يه پ خ بهت دادم بهم جواب ندادي خوب من فكر مي كنم دستت نرسيده يا وقت نكردي بخونيش.
دوست عزيز چند روز پيش اومدم شباهنگ گفتم كارت لايو داريد؟گفتند كه دست شماست.حالا من به كارت پوينت آمريكتا نياز داشتم اگه ميشه قيمتت را بهم بده يا ايميل كن تا ازت بخرم.ظاهرا سايت بازيسنتر كارت لايو نداره.
ممنون ميشم
به اميد ديدار
سلام.... قیمت ها رو واست فرستادم.... بابت تاخیر شرمنده ...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or