تاپیک Xbox 360 داران اهواز

باز شروع شد...
دیگه داره حالم به هم میخوره از این تاپیک...)x
اخه مرد مومن اون موقع که کاسب نمی دونست Lt+ چیه همه داشتن Lt+ نصب میکردن واسه مشتریاشون
اون موقع که کاسب نمی دونست brotherhood چیه همه پچ شدشو داشتن
اولین بار هم پچ شدشو خودم اوردم واسه بچه های پاساژ
بعضی ها هم فقط بلدن از کاسب بازی مفتی بگیرن بعد بیان اینجا به به و چه چه کنن
اقای ناظم انجمن بی زحمت یه دستی به سر و روی تاپیک بکشی بد نیست
سلام دوست عزیز
خب مگه من از کاسب تعریف کردم؟با اینکه دو سه بار بهش تاکید کردم که بازی پچ شدش یا نه اما باز هم بازی خراب بهم داد.من در کل سه عدد بازی بیشتر از ایشون نگرفتم و دوتای اونها خراب بود.

مشکل نداره این بازی دارای Anti piricy 2.5 هستش یا همون ap2.5 که برای اجرا نیاز به firmware LT plus هستش....البته راه دیگری هم است که با ریختن چنتا آبدیت نرم افزاری امکان اجرای این بازی ها رو رو کنسول فراهم میکنن... البته این روش برای اونایی که به live وصل میشن اصلا توصیه نمیشه....و خود من به هیچکس توصیه نمیکنم...مگر اینکه طرف واقعا نخواد به live وصل شه........
برادر جان يعني سر من كلاه رفت؟
حتي اگه آپديت firmware LT plus را هم انجام بدم ديگه نمي تونم وارد لايو بشم؟
كاش اينو قبلا بهم مي گفتي؟

سلام

از برو بچه های اهواز کسی پلی 3نمیفروشه
قیمت دست اول اون جا چند داست

کامبیز امتحانی چند میده ویا شباهنگ

ممنون

مدل هم هم اسلیم وهم فت

فت 60-40

اسلیم هم 120

برادر جان يعني سر من كلاه رفت؟
حتي اگه آپديت firmware LT plus را هم انجام بدم ديگه نمي تونم وارد لايو بشم؟
كاش اينو قبلا بهم مي گفتي؟
سلام...
نه نه ... اگر این روش نرم افزاری رو قبلا انجام دادی و حالا Lt plus ریخته باشی مشکلی نیست میتونی به لایو وصل شی البته قبلش آبدیت اصلی رو میگیری و نصب میکنی... که معمولا من روی همه ی دستگاه ها قبل اینکه Lt plus رو بریزم آبدیت نرم افزاری اصلی رو میریزم طبق گفته خود team c4eva...
اون روش نرم افزاری که گفتم هنوز مشخص نشده که آیا باعث flag شدن میشه یا نه!!!! برای همین پیشنهاد میکننن که کسی که میخواد live بازی کنه LT plus بریزه و اون کار رو انجام نده....در مورد شما قضیه ترکیبی شده;) ولی با توجه به نکات پایین که میگم میشه فهمید که خطری برای بن نیست البته اگر به این امیدوار باشیم که روش نرم افزاری باعث flag شدن نمیشه...چون بنظر میرسه شما قبل از lt plus روش نرم افزاری رو انجام دادید....
چنتا نکته رو هم بگم:
1. اگر بدون اون روش نرم افزاری و LT plus بازی های ap.25 رو اجرا کنی این کار باعث flag شدن دستگاه شما میشه و مطمئنن بن میشید. حتی اگر بعدش هم LT plus بریزید.
2. اگر با اون روش نرم افزاری بازی های ap.25 رو اجرا کنید ..هنوز معلوم نیست که دستگاه شما flag میشه یا نه....پس به live بازها پیشنهاد میشه اون روش رو انجام ندن.
در رابطه با گفتن هم ...مهندس نپرسیدی خوب:)...من از کجا میدونستم که تو قبلا روش نرم افزاری رو انجام دادی:-/....!!!! هر چند نگرانش نباش....

آخرین ویرایش:
سلام دوست عزیز
خب مگه من از کاسب تعریف کردم؟با اینکه دو سه بار بهش تاکید کردم که بازی پچ شدش یا نه اما باز هم بازی خراب بهم داد.من در کل سه عدد بازی بیشتر از ایشون نگرفتم و دوتای اونها خراب بود.
خوب منم همینو میگم دیگه بعد این همه مدت هنوز شباهنگ اساسین پچ شده نیورده در صورتی که الان همه مغازه ها پچ شده میارن (کلا از دنیا عقبه این بشر)

سلام

از برو بچه های اهواز کسی پلی 3نمیفروشه
قیمت دست اول اون جا چند داست

کامبیز امتحانی چند میده ویا شباهنگ

ممنون

مدل هم هم اسلیم وهم فت

فت 60-40

اسلیم هم 120

اگه تو تاپیک خودش سوالتو مطرح میکردی بهتر بود
PS3 داران اهواز
به نظر من اگه فت نگیری بهتره
یه سری فت 40 وارد بازار شده که جعبه ندارن و احتمالا دست دوم یا بازسازی شدن
اسلیم 120 هم حول و حوش 330 تومان

دوستان ببخشید میپرم وسط. شرمنده....فقط یه سوال داشتم::-/
من ایکس باکسم رو مرداد امسال گرفتم . آیا برای اجرای AC:B و بقیه بازی های جدید احتیاج به آپدیت داره؟
اگه داره آیا احتیاج به آپدیت فرمویر هم داره؟
ممنون

دوستان ببخشید میپرم وسط. شرمنده....فقط یه سوال داشتم::-/
من ایکس باکسم رو مرداد امسال گرفتم . آیا برای اجرای AC:B و بقیه بازی های جدید احتیاج به آپدیت داره؟
اگه داره آیا احتیاج به آپدیت فرمویر هم داره؟
ممنون

بله دوست عزیز..

مهزيار جان بالاخره كيت آپديت را آوردين يا نه؟خيلي وقته منتظريم آ.اگه خدا قبول كنه مي خوام برم لايو
نه متاسفانه ...ناامید شدم نسبت به قضیه....شیتون میگه بگیر MRa بزن ...جهنم....از چی میترسی..:d
جعبه پیام خصوصیت بسته است ...چرا؟ خواستم پخ بدم که چ کنی......

سلام
دیروز وقت کردم برم نخل تا یه Assassin's creed بگیرم.دقیقا نمیدونم چند تا مغازه تو نخل هست اما حدود 90 درصدشون کاملا از دنیای گیم بی خبر و اصلا نمی دونستن Lt plus یا firmwaersچیه.وقتی به چنتاشون میگفتم یه assassin پچ شده برا lt plus میخوام کاملا هنگ میکردن و حتی یکیشون گفت که هنوز بازی اجرا نمیشه!!فقط مغازه ی شباهنگ بود که فهمید چی گفتم اما بم گفت xbox ستو کجا آپدیت کردی وقتی گفتم خودم کاملا تعجب کرد و تازه گفت مگه بلد بودی!!(به احتمال زیاد فکر میکنن که آپدیت firmwaers مثل موشک پرتاب کردنه که فقط از عهده ی این دوستان گرامی بر میاد!!)در آخر هم بازی که از شباهنگ گرفتم پچ نشده بود و مجبور شدم یه dvd9 حروم کنم تا بازی رو fix کنم(فکر کنم هنوز یه assassin سالم وارد اهواز نشده!!)
من خودم هم دوتا بازی fable 3 و as:brotherhood از شباهنگ گرفتم پچ نبود.ولی مغازه جفتیش همون کامبیز بازی need for speed رو گرفتم دیدم پچ شدس

آقا من یه سوال داشتم؟
اگه شباهنگ بازی اصلی میده 2000 تومان دیگه چرا اینهمه دردسر بکشیم؟؟؟؟!؟
چرا کپی خور کنیم دستگاه؟؟؟؟!
چرا lT+ نصب کنیم؟
واقعاٌ چرا D:?

آقا من یه سوال داشتم؟
اگه شباهنگ بازی اصلی میده 2000 تومان دیگه چرا اینهمه دردسر بکشیم؟؟؟؟!؟
چرا کپی خور کنیم دستگاه؟؟؟؟!
چرا lT+ نصب کنیم؟
واقعاٌ چرا D:?

دوست عزیز اگه بازی اصلی 2000 تومنه یه ده بیستا هم برا من بگیر...:-o
بازی اصلی کجا بود همه کپین...

دوست عزیز اگه بازی اصلی 2000 تومنه یه ده بیستا هم برا من بگیر...:-o
بازی اصلی کجا بود همه کپین...

من چه بدونم والا
تو نمیدونم صفحه 11 یا 20 نمی دونم دقیقاٌ صفحه چند بود ولی یکی گفت شباهنگ داره بازی اصلی رو 2000 تومان می ده بعد یکی از بچه ها نقل کرد که خیلی وقته 2000 تومان حتی بعضی از جاها 1500 تومان هم میدن:-؟؟

بازی اصلی میده 2هزار تومان!!!
چیپست گرافیکی ps3 تعمیر میکنه با کمترین هزینه(50 هزار تومان واسه سوئچ کردن تصویر از HD به A\V):-o:-o:-o
فروش الن ویک کپی به جای اصلی به قیمت 20 هزار تومان!!!!
پیش فروش جعبه خالی بازی ها!!!
تازه جدیدا بازی پچ نشده هم میده جای پچ شده...
کلا شباهنگ کار خیر زیاد انجام میده شما جدی نگیر ;)

اصلا تو اهواز كه هيچ تو ايران هم بازي اصل و اورجينال گير هم نمياد.نمي دونم تو اين كشور گل و بلبل مون چي گير مياد؟
مهزيار جان من چه كار كنم ؟تا يه هفته ديگه مي خوام به لايو وصل شم. نرفته بن يا فلگ نشم. بيارمش آپديت فريمورش كني يا نه ؟
كجا ميشه بازي هاي استيلث گير بيارم؟آدرسي يا سايتي ؟
همينجا بگو چه كار كنم؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or