تاپیک Xbox 360 داران اهواز

salam bacheha .manam mikham xbox bekharam mishe rahnamim konid . az namayandegish bekharam khialam rahat tare .
akhe consolehaye game tu iran kheyli hasasan bayad kheyli havasemun jam bashe
namayandegi motabaresh kodum maghazast?
سلام دوست عزیز
منم عضویتتون رو تبریک میگم و از شما تقاضا دارم با توجه به قوانین سایت مطالبتون رو فارسی تایپ کنید.
در مورد سوالتون هم باید بگم که با توجه به تحریم ها و مسائل 30یا30 و وضعیت کپی رایت هیچ نمایندگی در ایران برای پلی استیشن و ایکس باکس وجود نداره.
ولی پیش نهاد من اینه که از یه فروشگاه معتبر و با سابقه در این زمینه خرید کنید.
در این صورت هم از خریدتون مطمئن هستید هم میتونید از خدمات پس از فروشی که به شما میدن بهره مند بشید.
در حال حاظر بهترین جا برای خرید این سه تا فروشگاه هستن
فروشگاه پردیس،محسن و دنیای بازی

فريمور جديد +lt رو كي نصب مي كنه روي xbox اگه كسي جايي سراغ داره ممنون ميشم آدرس بديد.
سلام...
درصورتی که lt رو به فروشگاه شباهنگ سپرده بودین.. الان برای LT+ دستگاه خود رو به فروشگاه تحویل بدید واستون انجام میدن.... چون key درایو شما را فروشگاه نزد خود نگه داشته (واسه همچین روزی:)).

سلام...
درصورتی که lt رو به فروشگاه شباهنگ سپرده بودین.. الان برای LT+ دستگاه خود رو به فروشگاه تحویل بدید واستون انجام میدن.... چون key درایو شما را فروشگاه نزد خود نگه داشته (واسه همچین روزی:)).

من xbox رو از دزفول خریدم نمی دونم فریمور قبلیم چی هست. مغازه ای هم که ازش xbox خریدم چیزی درباره +lt نمی دونه.
حالا من چی کار کنم؟!:|:(:((

سلام...

آقا ایشا لاه تا چند روز دیگه مزاحمتون میشیم...:d

من xbox رو از دزفول خریدم نمی دونم فریمور قبلیم چی هست. مغازه ای هم که ازش xbox خریدم چیزی درباره +lt نمی دونه.
حالا من چی کار کنم؟!:|:(:((
کی خریدی؟ برا اجرا بازی ها از دیسک active استفاده میکنی؟اگر ixtrimee 1.X باشه که مشکلی نیست ... راحت میشه LT plus ریخت....بیار تحویل مغازه بده :
www.shabahang-store.com
کلا 3 حالت وجود دارد:
1 Lt بر روی درایو شما نصب است... که نیاز به داشتن key دارید اگر ندارید باید به روش MRA یا روش های دیگر Key را بدست آورد و سپس LT plus نصب کرد.که همونطور که گفتم من فعلا انجام نمیدم انشالا تا چند روز آینده..
2. درایو شما دارای Ixtrime 1. x است که در این صورت نیازی به روش MRA برای استخراج Key نیست ...شما میتونید دستگاه رو به مغازه تحویل بدید تا انجام بدن .. بدم;)
3.اگر قبلا برای نصب LT دستگاه خود را به ما داده اید باز هم میتوانید دستگاه را به مغازه تحویل بدید تا واستون LT plus را نصب کنیم..

آقا ایشا لاه تا چند روز دیگه مزاحمتون میشیم...:d
خواهش میکنم...
یچیزی رو بگم در رابطه با LT plus... همونطور که میدونید برای نصبش نیاز به key درایو است... متاسفانه یا خوشبختانه من تو کارم زیاد اهل ریسک نیستم چون اینکه این کار رو دارم فقط بخاطر بچه ها خوزستان انجام میدم( ما چاکریم) واسه همین فعلا دست به دستگاه هایی که key آنها رو ندارم نمیزنم.... تا چند روز آینده اشالا یک راه ساده تر واسه dump بدست میارم(بدست که نه منظورم اینه که dی سری کیت های خوبی بدستم میرسه واسه dump) اونوقت واسه همه انجام میدم....
یک نکته هم بگم.. این نیست که فقط LT plus بریزی... مهم درست ریختنش است ... حالا یعنی چی؟؟
من الان میتونم بدون اینکه key درایو شما رو داشته باشم واسه شما LT plus بریزم اما چطوری؟؟؟؟ خوب دیگه همون spooofing... یعنی از key یک درایوو دیگه استفاده کنم و راحت واسه شما LT plus بریزم.... اما خوب نتیجش معلومه...100% بن... پس دقت کنید هرجا تحویل دادی از فروشنده بخواید که key درایو شما رو بتون بدهد.
و اینکه:
از دوستان عذرخواهی میکنم اگر دیر دارم اینکار رو انجام میدم واسه اونایی که key ندارن.... باور کنید همین الان هم میتونم با روش MRA راحت واستون انجام بدم... واسه خودم انجام دادم و key رو بدست اووردم اما این روش زمان بره و دقت زیاد میخواد... منم که گیر درسا دانشگاه هستم نمیرسم... واسه همین منتظرم تا وسیله مورد نیاز بدستم برسه... اونوقت میشه سریعتر و با کیفیت بهتر تحویل داد....

آخرین ویرایش:
شماiranian_ boy فروشگاهي چيزي داريد؟ اگه داريد آدرسشو بذار بيام سمتت تا كارهاي ايكس باسمو به تو بسپارم. به نظر قابل اعتماد مياي.
ممنون ميشم.

شماiranian_ boy فروشگاهي چيزي داريد؟ اگه داريد آدرسشو بذار بيام سمتت تا كارهاي ايكس باسمو به تو بسپارم. به نظر قابل اعتماد مياي.
ممنون ميشم.
خواهش میکنم
من تعمیرات xbox فروشگاه شباهنگ رو انجام میدم..... اگر هم احساس میکنید میونه ی خوبی با هیچکدوم از پاساژ نخلی ها ندارید;):d با من هماهنگ کنید تا آدرس بدم تحویل بدید...(پخ).

خواهش میکنم
من تعمیرات xbox فروشگاه شباهنگ رو انجام میدم..... اگر هم احساس میکنید میونه ی خوبی با هیچکدوم از پاساژ نخلی ها ندارید;):d با من هماهنگ کنید تا آدرس بدم تحویل بدید...(پخ).
اي برادر حالا شناختمت و فهميدم كي هستي اتفاقا چند بار هم با هم صحبت كرديم يادته بهت گفتم من از پيناتا گيم اين دو بازي را خريدم.اتفاقا ديروز يه ساعت پيش كاسب بودم تا دستگامو آپديت كنه. بابا خيلي چاكريم
ايكس باكسمو قبلا دادم بهروز امتحاني آپ كرد اون موقع زياد با جو اونجا آشنا نبودم. دفعه ديگه ببينمت انشالله خودمو معرفي كنم .
راستي ال تي پلاس را آورديد؟ چنده؟كاسب گفت 15 تومنه.

من الان میتونم بدون اینکه key درایو شما رو داشته باشم واسه شما LT plus بریزم اما چطوری؟؟؟؟ خوب دیگه همون spooofing... یعنی از key یک درایوو دیگه استفاده کنم و راحت واسه شما LT plus بریزم.
چطور ممکنه key درایوی رو که مختص خود بوردش هست بجای یک درایور دیگه استفاده کنی.چون با این کار هم key درایو خودتو میپرونی هم اینکه یه key اون درایویرو که میخواید ازش بگیرید همخونی نداره.اگر منظور شما رو متوجه نشدم بیشتر توضیح بدید.

من همین الان براتون انجام میدم.برای درایوهای لایتون کار 1ساعته بخاطر اینکه باید سخت افزاری key رو بگیرم.برای درایهای بنکیو هم نیم ساعت طول میکشه.هزینه اپدیت هم 10تومانه.من سمت کمپلو میشینم.هر سوالی هم داشتین در خدمتم;)

چطور ممکنه key درایوی رو که مختص خود بوردش هست بجای یک درایور دیگه استفاده کنی.چون با این کار هم key درایو خودتو میپرونی هم اینکه یه key اون درایویرو که میخواید ازش بگیرید همخونی نداره.اگر منظور شما رو متوجه نشدم بیشتر توضیح بدید.
سلام ...
منظورم من همون عمل spoofing هستش.... الان اگر بخوام کامل spoofing رو توضیح بدم باید ی تاپیک جدا بزنم....;).... ولی شما تو فروم سرچ کنی پیدا میکنی.....

آفای iranian_boy

من xbox ام رو برج 3 امسال خریدم .
نه دیسک اکتیو استفاده نمی کنم. تو دزفول بعضی از xbox ها با بازی pes 2011 و call of duty7 مشکل داشتند ولی مال من نداشت. فروشنده می گفت که اونها باید فریمورشون آپدیت بشه ولی مال من نیاز نداره.
اگه آدرس بدید من از دزفول بیام و مزاحمتون بشم برای آپدیت xbox ام

سلام
آقای iranian_ boy لطفا به محظ اینکه اون کیت مخصوص به دستتون رسید یه ندا بدید چون اون موقعی که من دستگاهمو دادم برام lt ریختن ازشون key رو نگرفتم (اونموقع از این جنگولک بازیها خبر نداشتم) و دوست ندارم بن بشم.
ممنونم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or