تاپیک مشکلات سخت افزار و نرم افزار

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
سلام،
یه چند وقتیه هر بازی که باز میکنم cpu رو 100 میمونه و باعث افت فریم میشه:(
مثلا قبلا بازی crysis با cpu 80% رون میاورد ولی الان رو 100 هست ولی گیر میکنه
مشکل چیه؟(نرم افزاریه یا سخت افزاری؟)
ممنون;)

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
سلام
منظورت چه اروریه؟!
همون cmos دیگه.
سلام،
یه چند وقتیه هر بازی که باز میکنم cpu رو 100 میمونه و باعث افت فریم میشه:(
مثلا قبلا بازی crysis با cpu 80% رون میاورد ولی الان رو 100 هست ولی گیر میکنه
مشکل چیه؟(نرم افزاریه یا سخت افزاری؟)
ممنون;)
وقتی بازی اجرا میکنی task manager رو باز کن برو تو تب processes بعد تو قسمت cpuش ببین چه عددی یا عددهایی جلوی فایل های اجرایی بالای صفر هستش (به غیر از فایل اجرایی بازی) اونجا مشخص میشه که چرا رو 100 درصد رفته البته رو اکثر سیستمها با اجرای بازی cpu usage میره رو 100 درصد.

mamali021

کاربر سایت
Dec 4, 2007
183
نام
mohammad
سلام.من كيس tuniq 2 خريدم . يه كابل داره به نام meter usb cable . نمي دونم اين كابل بايد كجاي مينم بزنم . مدل مين p5e هست . تا وقتي هم اين كابل وصل نكنم درجه ي جلوي كيس كار نمي كنه.ممنون ميشم كسي كمك كنه .

لطفا يكي كمك كنه :(

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
همون cmos دیگه.

وقتی بازی اجرا میکنی task manager رو باز کن برو تو تب processes بعد تو قسمت cpuش ببین چه عددی یا عددهایی جلوی فایل های اجرایی بالای صفر هستش (به غیر از فایل اجرایی بازی) اونجا مشخص میشه که چرا رو 100 درصد رفته البته رو اکثر سیستمها با اجرای بازی cpu usage میره رو 100 درصد.
هیچی فقط خوده بازی،
آخه قبلا با اجرای بازی رو 100 نمیرفت ولی الان هم یه بازی قدیمی مثله gta vc :cheesygri رو 100 میمونه:(

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
لطفا يكي كمك كنه :(
بهتره زنگ بزنی به یکی از نماینده های green از اونا بپرسی برو به این لینک مشخصات نمایندهاشو تو تهران زده.
http://www.green-case.com/channels/channels.php?place=tehran

هیچی فقط خوده بازی،
آخه قبلا با اجرای بازی رو 100 نمیرفت ولی الان هم یه بازی قدیمی مثله gta vc :cheesygri رو 100 میمونه:(
نمیشه گفت مشکل ببین جدیدا چی نصب کردی که اینجوری شده.

nastooh

کاربر سایت
Oct 12, 2008
3
من یک مشکل عجیب غریب دارم که خودمو کشتم تا حالا درست نشده دیوونم کرده. :(( من موقع بازی یا حتی بعضی وقتا موقع باز کردن مدیا پلیر، کامپیوترم هنگ میکنه یک صفحه آبی میاد. یک درصدی پر میشه و کامپیوتر رو ری استارت میکنه. بدبختم کرده هیچ بازی رو نمیتونم بازی کنم. هارد رو دادم گارانتی تعویش کرد، پاور رو تعویض کردم یک 600 گذاشتم بازم فایده نداشت. درایو های کامپیوترم هم همشون آپ دیت شدن. دمای cpu هم فوق العاده مناسبه و فن کاملا سالمه. واقعا در عجب موندم مشکل از کجاست!!! ویندوزم ویستاست. وقتی xp میریزم بدترم میشه! مشخصات کامپیوترم:
رم: 2 گیگابایت ddr2
هارد: 500 گیگابایت سیگیت مکستور
پاور: 600 وات کینگ ول
مادر بور: الایت گروپ
کارت گرافیگی آن بورد GForce 7050
سی پی یو: intel dual core 1.80
تازه یکی از دوستام که کامپیوترش خیلی از من بهتره هم عین این مشکل رو داره.

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
والا دلایل زیادی میتونه داشته باشه ممکنه از رم باشه یا تداخل درایور کارت با مین و قطعات دیگه باشه.
شما اگه تونستی 2gb رم گیر بیار حالا از دوستی آشنایی کسی بعد امتحان کن ببین چی میشه.
در ضمن گرافیک های آنبرد برای بازی طراحی نشدن و در اکثر موارد یا اجرا نمیکنن یا به مشکل میخورن منظورم اینه که زیاد روش حساب نکن.

saeedgoogle

کاربر سایت
Oct 13, 2008
18
سلام
شکل در اجرای رزیدنت اویل 4
وقتی میخواد بازی اجرا بشه میندازه بیرون
Cpu: intel 2:00GH DualCore e2180
ram:1GB
فقط کارت گرافیک کامپیوترم آن برد هستش که منم احتمال میدم از این باشه البته 256 هستش کارت گرافیکم تا ببینیم دوستان چی میگن عکس اطلاعات کارت گرافیک رو از لینک زیر میتونین ببینین
http://i37.tinypic.com/28wj8gg.jpg
28wj8gg.jpg

اینم ارورش
http://i36.tinypic.com/b3opxc.jpg
b3opxc.jpg

infinity

کاربر سایت
Apr 30, 2008
30
نام
علی
سلام
مشکل من اینه که ویندوز هیچ فیلم Vcdی رو نشون نمی ده ، اما فیلمهایی که روی DVD هستن رو نشون میده ، نه با powerdvd نشون میده نه با mediaplayer ویستا ، یه پیغام هم میده که : سی دی خرابه یا کثیفه ، در صورتیکه انطور نیست . تازه می خواهم هم فیلم رو هارد کپی کنم خطای Invalid MS-Dos function میده!:((
این هم بگم که یکی دو هفته پیش هاردم یکهو همچیش پاک شد یعنی هیچ پارتیشنی رو نمی شناخت ، بیچاره شدم ، بردم گارانتیش گفت اگه اطلاعات رو بخوای 100 تا 200 تومن آب میخوره(سازگار ارقام) ماهم بیخیال شدیم .:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر