تاپیک مشکلات سخت افزار و نرم افزار

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
یه پارتیشن داره :biggrin1: یعنی مرخص هست ؟ :biggrin1:
یه فرمت و بعدش هم ویندوز نصب کن ببین چی میشه اگه باز همینجوری بود یحتمل مرخصه !
اسپیکر با جک 3.5 وصله
اینو من از یکی از دوستان گرفتم که گفته مشکلی نداره خودمم سیستم دیگه ای نداره تست کنم
البته این مشکل همیشگی نیست اما بعضی وقتا با روشن کرد و بعضی وقتا با خاموش کردن اسپیکر سیستم ارور میده صفحه ابی ویندوز 8 میاد و ریست میشه
اسپیکر قبلیم اصلا همچین مشکلی نداشت
حالا بنظرتون به سیستم اسیب میرسونه؟
مرسی
اگه اتصالی داشته باشه میتونه به مین هم صدمه بزنه ، البته ممکنه باگ درایور صدا هم باشه که رو ویندوز 8 خودشو نشون میده برای همین گفتم بهتره رو یه ویندوز دیگه مثل 7 تست کنی ببینی چی میشه !

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
یه فرمت و بعدش هم ویندوز نصب کن ببین چی میشه اگه باز همینجوری بود یحتمل مرخصه !

اگه اتصالی داشته باشه میتونه به مین هم صدمه بزنه ، البته ممکنه باگ درایور صدا هم باشه که رو ویندوز 8 خودشو نشون میده برای همین گفتم بهتره رو یه ویندوز دیگه مثل 7 تست کنی ببینی چی میشه !

اخه فرمتش fat32 هست و فقط با fat32 فرمت میشه اومدم با ntfc فرمت کنم ارور داد ویندوز نمیتونه فرمت کنه :D

hacker_bala

کاربر سایت
Nov 8, 2012
51
از زمان Vista به اینور دیگه از Game port یا DA-15 پشتیبانی نمیشه البته یه مدلایی هم از این دسته ها هست که بصورت 2 گانه از USB و هم از Game port پشتیبانی میکنه که خوب مشکلی پیش نمیاد ولی اگه فقط Game port باشه نه !
این مشکل نیست DA-15 یه پورت منسوخ شده س (خیلی وقته) و با وجود USB دیگه شرکت یا تولید کننده ای نمیره سمتش که بخواد درایوری برای OSهای بروز مثل 7 یا 8 براش در نظر گرفته بشه !
ممنون از پاسخ کاملت
آیا امکانش هست که این پورت رو دستی به USB تبدیل کرد؟نقشه ای چیزی براش نیست
یا تبدیل این پورت بهUSB نداره؟
ممنون
یا علی

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
اخه فرمتش fat32 هست و فقط با fat32 فرمت میشه اومدم با ntfc فرمت کنم ارور داد ویندوز نمیتونه فرمت کنه :biggrin1:
فرمتش مهم نیست مگه نمیگی یدونه پارتیشن بیشتر نیست ، خوب وقتی رو این پارتیشن ویندوز نصبه چجوری میخوای فورمتش کنه ؟!
باید مراحل نصب ویندوز جدید رو طی کنی تا برسی به بخش انتخاب پارتیشن همونجا گزینه ی فرمت رو انتخاب کن !
ممنون از پاسخ کاملت
آیا امکانش هست که این پورت رو دستی به USB تبدیل کرد؟نقشه ای چیزی براش نیست
یا تبدیل این پورت بهUSB نداره؟
ممنون
یا علی
خواهش
تبدیل DA-15 به USB هست ولی بعید میدونم اینجا پیدا کنی در اکثر موارد هم مشکل شناسایی از طرف ویندوز داره !
ویندوز نصب نیست روش اکسترنال هست
biggrin1.gif
خوب پس هیچی مرخص شده بدون چون میگی فرمت نمیشه !

آخرین ویرایش:

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
فرمتش مهم نیست مگه نمیگی یدونه پارتیشن بیشتر نیست ، خوب وقتی رو این پارتیشن ویندوز نصبه چجوری میخوای فورمتش کنه ؟!
باید مراحل نصب ویندوز جدید رو طی کنی تا برسی به بخش انتخاب پارتیشن همونجا گزینه ی فرمت رو انتخاب کن !

خواهش
تبدیل DA-15 به USB هست ولی بعید میدونم اینجا پیدا کنی در اکثر موارد هم مشکل شناسایی از طرف ویندوز داره !

ویندوز نصب نیست روش اکسترنال هست :D

hacker_bala

کاربر سایت
Nov 8, 2012
51
خواهش
اینجا منظورت کجاست؟

---------- نوشته در 01:37 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:33 AM ارسال شده بود ----------

اینا رو دیدیم ببین خودشو
بعد اینکه چطور گیر یبارم؟
usblarge.jpg

console1.jpg
ممنون
یاعلی

Last edited by a moderator:

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
اینجا منظورت کجاست؟

---------- نوشته در 01:37 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:33 AM ارسال شده بود ----------

اینا رو دیدیم ببین خودشو
بعد اینکه چطور گیر یبارم؟
usblarge.jpg

console1.jpg
ممنون
یاعلی
اینجا یعنی ایران ، البته اگه ایرانی !
گفتم که تو بازار ایران بعید میدونم گیر بیاد در اکثر موارد هم مشکل شناسایی داره !
خواهش

hacker_bala

کاربر سایت
Nov 8, 2012
51
اینجا یعنی ایران ، البته اگه ایرانی !
گفتم که تو بازار ایران بعید میدونم گیر بیاد در اکثر موارد هم مشکل شناسایی داره !
خواهش

نمیدانم توی مدارات و تبدیل و اینو سر رشته داری یا نه ولی به نظرت میشه دستی تبدیلش کرد
یعنی ایون پرتهایی که گیم داره مثلا زمین و برق 3 و فلان و اینا رو به Usb پیوند کنیم؟ بنظرت شدنیه؟

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
نمیدانم توی مدارات و تبدیل و اینو سر رشته داری یا نه ولی به نظرت میشه دستی تبدیلش کرد
یعنی ایون پرتهایی که گیم داره مثلا زمین و برق 3 و فلان و اینا رو به Usb پیوند کنیم؟ بنظرت شدنیه؟
خوب این چیزی که شما میگی حالت آزمون و خطا داره در نهایت اگر هم بشه با سر به سر کردن سیم بصورت USB درش آورد بعید میدونم ویندوز بتونه شناسایی کنه !

hacker_bala

کاربر سایت
Nov 8, 2012
51
خوب این چیزی که شما میگی حالت آزمون و خطا داره در نهایت اگر هم بشه با سر به سر کردن سیم بصورت USB درش آورد بعید میدونم ویندوز بتونه شناسایی کنه !

سوپرا جان یه سر به اینجا بزن #4741
ببین میتانی کمکمان کنی
ممنون
یاعلی

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
سوپرا جان یه سر به اینجا بزن #4741
ببین میتانی کمکمان کنی
ممنون
یاعلی
با توجه به توضیحات به نظر میاد این بازی با Win XP مشکل داره حالا باگ ، مشکلات درایور گرافیک تو XP برای این بازی و... چون میگی تو 7 هیچ مشکلی نیست !
تو XP فقط رو این بازی اینجوری میشه درسته ؟
من وقتی کیس ـم تکون میخوره Restart میشه!
این مشکل از وقتی پیش اومده که پاور رو عوض کردم
اتصالات پاور تا مین و قطعات دیگه رو بررسی کن و در آخر با یه سیم از بدنه ی کیس (قسمت فلزی و بدون رنگ) به شوفاژ یا هر چیز دیگه ای که جریان رو از کیس خارج کنه متصل کن البته اگه کیست عایق نیست !

hacker_bala

کاربر سایت
Nov 8, 2012
51
با توجه به توضیحات به نظر میاد این بازی با Win XP مشکل داره حالا باگ ، مشکلات درایور گرافیک تو XP برای این بازی و... چون میگی تو 7 هیچ مشکلی نیست !
تو XP فقط رو این بازی اینجوری میشه درسته ؟
آره
یکی از دوستان توی فروم همیسابه میگه سرویس پک 3 ای که من به صورت پج از مایکرو سافت دانلود کردم باگ و داره و بهتره یه ویندوز سرویس پک سه جدا نصب کنی مشکلت حل میشه
آخه من سوریس پک 2 رو به 3 آپدیت کردم
به نظرت اینطوری درست میشه؟ آخه مشخصات بازی هم Sp3 ایکس پی رو شامل میشه
خودم نظرم اینه که یه سرویس پک 3 بگیرم و روی ویندوز قبلی آپدیتش کنم
نظرت چیه؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
رامین جان
من طبق راهنمایی شما گذاشتم برنامه ActiveSMART چند روز فعالیت هارد رو بررسی کنه

یه سری پیغام ها و گزارش هایی میده که من ازش سر در نمیارم
برات میذارم ، ممنون میشم راهنماییم کنی که آیا مشکلی هست یا نه

از لطف و راهنماییت ممنونم

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
آره
یکی از دوستان توی فروم همیسابه میگه سرویس پک 3 ای که من به صورت پج از مایکرو سافت دانلود کردم باگ و داره و بهتره یه ویندوز سرویس پک سه جدا نصب کنی مشکلت حل میشه
آخه من سوریس پک 2 رو به 3 آپدیت کردم
به نظرت اینطوری درست میشه؟ آخه مشخصات بازی هم Sp3 ایکس پی رو شامل میشه
خودم نظرم اینه که یه سرویس پک 3 بگیرم و روی ویندوز قبلی آپدیتش کنم
نظرت چیه؟
والا چون با XP مشکل داره فقط میشه با آزمون و خطا به نتیجه رسید حالا تست رو نسخه های مختلف از XP یا سرویس پک های مختلف و...
حالا این سوال پیش میاد که چرا 7 نصب نمیکنی ؟
رامین جان
من طبق راهنمایی شما گذاشتم برنامه ActiveSMART چند روز فعالیت هارد رو بررسی کنه

یه سری پیغام ها و گزارش هایی میده که من ازش سر در نمیارم
برات میذارم ، ممنون میشم راهنماییم کنی که آیا مشکلی هست یا نه

از لطف و راهنماییت ممنونم
نه کاملا طبیعیه تو همون پنجره ای که باز شده گفته اون عدد در حالت طبیعی باید تو چه رنجی باشه و حداقل مقدار و حداکثرش رو هم مشخص کرده در کل مشکلی نیست !
خواهش میکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر