تاپیک مشکلات سخت افزار و نرم افزار

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,468
نام
نیما
سلام دوستان.من یکی از دوستام تازگی وقتی خاموش میکنه ۲-۳ ثانیه بعد دوباره روشن میشه!یعنی مجبوره باتری رو بکشه.ویندوز رو هم ریکاوری کرد فایده نداشت.مشکلش چیه؟ممنون.

---------- نوشته در 10:51 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:47 AM ارسال شده بود ----------

شاید درایوتون unallocated شده.روی my computer کلیک راست کنید برید به manage بعد disc management رو بزنید.اونجا درایو رو بسازید.میتونید از یه پارتیشن منیجر هم استفاده کنید.

ممنون رفتم اونجا!چه جوری از unallocated درش بیارم؟

آخرین ویرایش:

S I N A

کاربر سایت
Feb 4, 2012
45
نام
SINA
شاید درایوتون unallocated شده.روی my computer کلیک راست کنید برید به manage بعد disc management رو بزنید.اونجا درایو رو بسازید.میتونید از یه پارتیشن منیجر هم استفاده کنید.

jack988

کاربر سایت
May 11, 2010
343
همونطور که دوستمون گفتن دمای قطعات درگیر در زمان بازی مثل کارت گرافیک و CPU مشکوک هستن. با یه برنامه مثل EVEREST دمای قطعات رو چک کنید و اینجا اعلام کنید. تابستون هم مشکلات داغی بیشتر هست.

سلام
این دمای قطعات سیستمم هست وختی که تو بازی نیستم
http://picture.rupai.net/pic/0a665a28efd9.png
همه بازی ها رو از رو هارد پاک کردم چون نمیشد بازی کرد این دما ها خوبن یا زیادن ؟
الان یه بازی نصبیدم دمای گرافیکم رفت بالای 100 درجه !!! زیاده درسته ؟
برای پایین اومدن این دما چه باید کرد ؟

راستی وختی سیستم رو روشن میکنم سه سری بوق دو تایی میزنه
یعنی بیب بیب ، بیب بیب ، بیب بیب
این نشانه ی چیزی هست ؟؟؟؟؟؟؟

Last edited by a moderator:

Mohsen_NFSU2

کاربر سایت
Jun 19, 2007
122
نام
محسن
سلام دوستان کسی میدونه این بر چسبایی که روی چیپ و ای سی میزنن (اسمشون هم ترجمه فارسیش پد حرارتی هست )کجا میفروشن من امروز کل پاساز شیرازی زیرو رو کردم پیدا نکردم اگر هرکی به من بگه لطف بزرگی به من کرده

ali6803

کاربر سایت
Mar 8, 2008
19
اساتید عزیز سیستم جدید رو اماده کردم فقط رم 4 گیگ باس 1600 با مارک CORSAIR رو وقتی در تنظیمات و setup مادربرد چک میکنم نوشته باس 1333 !!! چرا نکنه الکی رو نوشتن 1600؟ یعنی ممکنه سرم کلاه رفته باشه یا جریان چیز دیگه ایه؟

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
اساتید عزیز سیستم جدید رو اماده کردم فقط رم 4 گیگ باس 1600 با مارک CORSAIR رو وقتی در تنظیمات و setup مادربرد چک میکنم نوشته باس 1333 !!! چرا نکنه الکی رو نوشتن 1600؟ یعنی ممکنه سرم کلاه رفته باشه یا جریان چیز دیگه ایه؟

سرتون کلاه نرفته - مادربردتون تو حالت نرمال بیشتر از 1333 ساپورت نمیکنه . که معمولا با کمی تغییرات در ست آپ مادربرد اونم حله . ولی تو حالت نرمال استفاده کنی عمر قطعه هات بیشتر میشه .

ali6803

کاربر سایت
Mar 8, 2008
19
سرتون کلاه نرفته - مادربردتون تو حالت نرمال بیشتر از 1333 ساپورت نمیکنه . که معمولا با کمی تغییرات در ست آپ مادربرد اونم حله . ولی تو حالت نرمال استفاده کنی عمر قطعه هات بیشتر میشه .

والله مادربرد نوشته تا 2100 هم ساپورت میکنه....................حالا چطور میشه بیشترش کرد از ستاپ؟

farid95

کاربر سایت
Jul 18, 2011
45
نام
فرید
سلام.کیس من infinity. اون بردی که روش دوتا usb ها و جک های 3.5mm قرار میگیرند (اون برد کوچیک بالای کیس) خراب شده. میشه درستش کرد؟ تعویض میشه؟ اگه کسی یا مغازه ای اون برد رو داره ادرسش رو برام پ.خ کنید
به نمایندگی گرین زنگ زدم میگن ما قطعات کیس رو نداریم!!!

hitman45_a

کاربر سایت
May 17, 2011
38
سلام دوستان
من داشتم فیلم میدیدم یه دفعه صفحه مانیتورم بزرگ شد و از دو طرف هم به سمت داخل حلال پیدا کرد هرچی هم توی تنظیمات مانیتورم دست کاری میکنم هیچ تغیری نمیکنه یعنی میتونم ساز صفحه رو از بالا و پایین کم زیاد کنم اما نمیتونم عرضش رو کم کنم الان شکل مانیتورم اینطوری شده
http://s3.picofile.com/file/7446536983/Untitled.png
دوستان هیچ فکری به ذهنشون نمیرسه؟ راهی نداره که تنظیمات مانیتورم رو ریست کنم؟
مرگ من یکی هلپ بده:OMG

آخرین ویرایش:

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
دوستان دو تا سوال داشتم:
1-من مادربوردم giaga ma770ud3p هستش ولی وقتی کارت dvb sky star 2 رو بهش وصل میکنم تصویر مانیتور اصلا نمیاد وقتی هم تو سوکتای دیگه میزنم تصویر میاد ولی ویندوز بالا نمیاد خلاصه اینکه انگار با هم ناسازگاری دارن.واسه این مشکل راهی هست
2-cpu من مدلش amd phenom 2 x4 955 هستش ولی صدای فنش وقتی با کامپیوتر کارای سنگین میکنم خیلی زیاده.راهی واسه کم کردن صداش هست؟؟؟میشه فنشو عوض کرد؟؟؟

nejireza

کاربر سایت
Jun 3, 2009
123
نام
رضا
چجوری بین گرافیک AMD RADEON 7450M و INTEL HD 3000 سویچ کنم برای بازی باید سویچ کنم درسته؟
بر روی دسکتاپ کلیک راست کنید گزینه configure switchable graphics رو انتخاب کنید گزینه high performance GPU یا Power saving GPU رو انتخاب کنید

---------- نوشته در 01:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:55 PM ارسال شده بود ----------

cpu هم اینه : AMD FX 6200
مادربرد و سی پی یو شما هردو 1600 رو ساپورت میکنن و از این لحاظ نباید مشکلی باشه
پیشنهاد من اینه اگه دو تا رم دارین یکی رو بردارین و دوباره بایوس رو چک کنین بعضی وقتها پیش میاد بعضی مادربردها در dual channel فرکانس کمتری برای رم ساپورت میکنن
اگه رم ها روی اسلات A1 و B1 هست اسلاتشونو به A2 و B2 تغییر بدین

سلام.کیس من infinity. اون بردی که روش دوتا usb ها و جک های 3.5mm قرار میگیرند (اون برد کوچیک بالای کیس) خراب شده. میشه درستش کرد؟ تعویض میشه؟ اگه کسی یا مغازه ای اون برد رو داره ادرسش رو برام پ.خ کنید
به نمایندگی گرین زنگ زدم میگن ما قطعات کیس رو نداریم!!!
به دفترشون تو خیابان سمیه زنگ زدین؟

Last edited by a moderator:

farid95

کاربر سایت
Jul 18, 2011
45
نام
فرید
به دفترشون تو خیابان سمیه زنگ زدین؟

من به یکیشون زنگ زدم, نمیدونم کدوم بود, شمارشو از نمایندگی توی اهواز گرفتم.مگه اینا چندتا نمایندگی توی تهران دارن؟
اگه میشه شمارشونو برام پخ کن. ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر