تاپیک مشکلات سخت افزار و نرم افزار

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
دوستان من یک سوالی دارم!
من کارت گرافیکم چون 5700 هست و یه HDmi داره! الان که یه مادربرد B460 گرفتم با پردازنده 10400! خواستم از خروجی تصویر مادربرد هم تصویر بگیرم! ولی اصلا گرافیک اینتل رو نمیشناسه! درایوشم میخوام نصب کنم میگه شما حداقل مورد نیاز رو ندارید! توی بایوس هم میرم بخش گرافیک اصلا گزینه ای برای گرافیک ثانویه نیست!

کسی میدونه چرا؟
ببین چیزی شبیه این داره؟
BIOS-setup-F22_step04.jpg

• Like
Reactions: saeed_sg

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
من فلت لپ تابم خراب شده و گیر هم نمیاد. کل LCD لپ تاب هارو میشه با یک ال سی دی جدید جایگزین کرد؟ اصلا امکان اینکه کمپلت یک ال سی دی رو بندازی دور و یه تازه‌ش رو نصب کنی هست؟

• Smile
Reactions: IMANOKA

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
من فلت لپ تابم خراب شده و گیر هم نمیاد. کل LCD لپ تاب هارو میشه با یک ال سی دی جدید جایگزین کرد؟ اصلا امکان اینکه کمپلت یک ال سی دی رو بندازی دور و یه تازه‌ش رو نصب کنی هست؟
بدید بیرون درستش میکنن ...بله اگه زیاد قدیمی نباشه گیر میاد نوش

• Like
Reactions: WTF?

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
کارت گرافیک gtx 1050 2 gb یه مشکل خیلی عجیبی برام پیش اومد دوستم یه سیستم با مشخصات رم 8 ddr4 سی پیو i3 7100 , گرافیک Gtx 1050 2gb داره کال اف رو رو سیستمش نصب کردیم و آخرین درایور کارت گرافیک اصلا نمیشد بازی رو انجام داد خیلی بازی سنگین شد و خیلی کند بیخیال شدیم بعد بازی دیتروید رو نصب کردیم دیدیم اونم مشکل داره سرچ زدم گفته بودن درایور کارت انودیا نسخه 446.14 رو نصب کنید مشکل رفع میشه . خلاصه درایور رو پاک کردیم همون نسخه 446.14 نصب کردیم با کمال تعجب مشکل کال اف حل شد و راحت میتونه بازی کنه همینطور مشکل دیتروید !!!!! اینطور که معلومه انویدیا اپدیت کارت گرافیکش جدیدا مشکل داره یا به عمد قدرت سیستم رو کم کرده تو اپدیت جدید!!8->

miladxyz

کاربر سایت
Feb 3, 2019
84
کارت گرافیک gtx 1050 2 gb یه مشکل خیلی عجیبی برام پیش اومد دوستم یه سیستم با مشخصات رم 8 ddr4 سی پیو i3 7100 , گرافیک Gtx 1050 2gb داره کال اف رو رو سیستمش نصب کردیم و آخرین درایور کارت گرافیک اصلا نمیشد بازی رو انجام داد خیلی بازی سنگین شد و خیلی کند بیخیال شدیم بعد بازی دیتروید رو نصب کردیم دیدیم اونم مشکل داره سرچ زدم گفته بودن درایور کارت انودیا نسخه 446.14 رو نصب کنید مشکل رفع میشه . خلاصه درایور رو پاک کردیم همون نسخه 446.14 نصب کردیم با کمال تعجب مشکل کال اف حل شد و راحت میتونه بازی کنه همینطور مشکل دیتروید !!!!! اینطور که معلومه انویدیا اپدیت کارت گرافیکش جدیدا مشکل داره یا به عمد قدرت سیستم رو کم کرده تو اپدیت جدید!!8->

دقیقا منم بعد از اپدیت همین مشکلو دارم دیترویت که برام راحت اجرا میشود کند شده

• Like
Reactions: zadis

kamivh1

کاربر سایت
Aug 29, 2010
198
سلام من این ارور رو میگیرم سیستم هم جدیده
مانتیورها واسه چند لحظه سیاه میشه دوباره برمیگرده
با اینکه سیستم جدیده خیلی باهاش مشکل داشتم از همون اول کار مدام صفحع سیاه میشد که کابل hdmi و عوض کردم درست شد باریها کرش میکردن غیر قابل بازی بودن که بعد نصبدوباره ویندوز اون مشکلات حل شد. همون موقع تو تستهای گرافیک درست بودن تست memtest رم هم گرفتم اروری نداد الته تا خر نرفتم تستو.
به کسی هم که خریدم نشون دادم میگه درسته تست گرفت از گرافیک در ضمن همون موقع کارت و عوض کردم یه کارت دیگه انئاختم. ولی حالا درایور گرافیک کرش میکنه
درایور گرافیک اپدیته ویندوز هم عوض کردم فرقی نکرد
بایوس رو اپدیت نکردم
رم هم 3200mhz هست و xmp فعاله.
رم teamgroup nighthawk 3200 با مادربورد asus prime x570 pro همخونی داره؟ ممکنه از این باشه؟
انقد اذیتم کرده این سیستم از خریدش پشیمونم شدم. فقط اعصابمو خورد کرده به جایی که لذت ببرم.
mb: asus x570 pro
ram: teamgroup nighthawk 3200mhz
power: coolermaster 750 gold
gpu: nvidia 2060s gigabyte

Attachments

• Untitledretnrytumm.jpg
    Untitledretnrytumm.jpg
    77.1 KB · مشاهده: 4
  • Untitledrtmnyum.jpg
    Untitledrtmnyum.jpg
    89.5 KB · مشاهده: 6
آخرین ویرایش:
  • Smile
Reactions: GameMasterr

NewEvil

کاربر سایت
Nov 10, 2012
200
نام
محمد
سلام من موس لاجیتک g302 دارم و مشکلش اینه که الکی بعد از هر بار درگ کردن یک کلیک اضافی می کنه یا بجای یک کلیک، دابل کلیک می کنه
کلا هر کاری که می کنم یک کلیک اضافی می کنه. باید چیکارش کنم؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
سلام
این مانیتور تو بازی و ویندوز روی ۱۴۴ هرتز هست ولی اینجا ۱۶۵!
چرا اینجوریه؟
و اینکه میگن مانیتوری که ۱۶۵ هست نزارید روی ۱۶۵ بهش فشار میاد
آیا درسته؟
cff0f843b96da4926d22d8fe4b533fb6.jpg

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

digdig

کاربر سایت
Nov 23, 2018
139
سلام به همگی
این دما برای این مدل سی پی یو در حالتی که سیستم فقط روشن است خوبه؟ نمیدونم چرا فرکانس سی پی یو همیشه روی حالت بوست است.

Attachments

• Untitled.png
    Untitled.png
    86.3 KB · مشاهده: 53

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سلام به همگی
این دما برای این مدل سی پی یو در حالتی که سیستم فقط روشن است خوبه؟ نمیدونم چرا فرکانس سی پی یو همیشه روی حالت بوست است.
سلام
نه این دما و فرکانس مال حالت Load هست!
ایا چیزی پس زمینه در حال اجراست؟
تو task manager ببینید چه چیزی از cpu استفاده میکنه

digdig

کاربر سایت
Nov 23, 2018
139
سلام
نه این دما و فرکانس مال حالت Load هست!
ایا چیزی پس زمینه در حال اجراست؟
تو task manager ببینید چه چیزی از cpu استفاده میکنه
نه چیزی در حال اجرا نیست سی پی یو همیشه با فرکانس بالای 4 گیگاهرتز در حال کار است. علتش را نمیدونم

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
نه چیزی در حال اجرا نیست سی پی یو همیشه با فرکانس بالای 4 گیگاهرتز در حال کار است. علتش را نمیدونم
اگه تسک منجر نگاه کردی و برنامه باز نیست، پس احتمالا توی power options تنظیمات minimum cpu power روی یک عدد بالا گذاشتی که اجازه نمیده پردازنده به حالت استراحت بره. ویروس هم میتونه علتش باشه که در پس زمینه اجرا میشه و توسط تسک منجر قابل تشخیص نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر