تاپیک مشکلات سخت افزار و نرم افزار

مشکل اصلی اینجاست که اصلا با رمهای جدید مشکل داره ولی با رم ژل که همراه با سیستم گرفتم عالی کار میکنه.اگه یه دونه رم دیگه مثل اون گیر بیارم خوبه؟
رفتم سایت سازنده رم اینو دیدمhttp:// فقط میخوام 4 گیگ باشه همین.حتی رم خودم رو با یه باس 1333 کینگمکس امتحان کردم خوب جواب داد .فقط یه راهی واسه درست کار کردن سیستم میخوام.کمه کم تا 2 سال دیگه این سیستم دارم.

خب شما با هر رمی که کار می کنه و امتحان کردی مشکلت رو حل کن دیگه، این که کاری نداره، رم Geil هم چون همدوره مادربرد شماست طبیعیه که باهاش سازگار باشه، مثل خودش رو بگیر.

سلام
فرشید جان من 360 رو وصل کردم به مانیتورم (BX2285 Plus)
و وقتی توی تنظیمات کنسول رزولیشن رو میزارم روی 1080p، اول یه پیغام در مورد اجرا شدن روی 50Hz میده و تایید که میکنی یه پیغامی میده که آیا تصویر رو درست میبینی یا نه ! و تصویر یه نویز کوچیک پیدا میکنه و یه سری خطوط کم به صورت افقی، ولی توی بازی که میرم این نویز رو احساس نمیکنم
به نظرت مشکلی وجود داره ؟!

سلام
فرشید جان من 360 رو وصل کردم به مانیتورم (BX2285 Plus)
و وقتی توی تنظیمات کنسول رزولیشن رو میزارم روی 1080p، اول یه پیغام در مورد اجرا شدن روی 50Hz میده و تایید که میکنی یه پیغامی میده که آیا تصویر رو درست میبینی یا نه ! و تصویر یه نویز کوچیک پیدا میکنه و یه سری خطوط کم به صورت افقی، ولی توی بازی که میرم این نویز رو احساس نمیکنم
به نظرت مشکلی وجود داره ؟!

بهتره با رزولوشن 1080 دستگاه رو برای خروجی 60Hz تنظیم کنی، اون 50 هرتز استاندارد TV هست، برای مانیتور نباید کمتر از 60 باشه. حالا اینکه روش کار چجوریه باید از کنسول بازها بپرسی.

• Like
Reactions: Karchect
سلام
دوستان این داغ شدن مودم های اکسترنال طبیعی هست ؟ مودم معمولی D-Link داشتم داغ میشد خیلی زود ... یعنی دست میزاشتم روی سطحش خیلی داغ بود ... Ausu G-31 وایرلس هم خریدم پارسال همینطوری بود ... الان هم یه وایرلس D-Link DSL-2640U خریدم واسه PS3 استفاده کنم اینم خیلی داغه .... مشکلی که نداره نه ؟ در ضمن این مدمی که تازه خریدم که خیلی بد نیست که ؟

خوب بسته به دمای محیط ، جایی که مودم قرار میگیره میتونه طبیعی یا بالاتر باشه ، در کل جای نگرانی نیست (البته اگه تو کمد یا کشویی چیزی نذاشتی:d) اینطور که مشخصه شما زیادی حساسی !
در مورد مودم هم این سوال رو باید قبل از خرید میپرسیدی نه الان ، در کل مودم خوبیه فقط کنسول پیچیده ای نسبت به مودمای دیگه داره بهتر بگم User Frinedly نیست و هر کسی از پس کانفیگش بر نمیاد !

آخرین ویرایش:
خوب بسته به دمای محیط ، جایی که مودم قرار میگیره میتونه طبیعی یا بالاتر باشه ، در کل جای نگرانی نیست (البته اگه تو کمد یا کشویی چیزی نذاشتی:d) اینطور که مشخصه شما زیادی حساسی !
در مورد مودم هم این سوال رو باید قبل از خرید میپرسیدی نه الان ، در کل مودم خوبیه فقط کنسول پیچیده ای نسبت به مودمای دیگه داره بهتر بگم User Friendly نیست و هر کسی از پس کانفیگش بر نمیاد !
مرسی ... داد میزنه من وسواسیم :دی کلا خودم آدم گرمایی هستم ( از گرما بدم میاد . میشه گرمایی نه ؟:دی) سر قضیه داغ شدن وسایل الکتریکی هم خیلی حساس هستم این مودم هم تو کمدی جایی نیست , جاش تنگو تاریک نیست :دی کانفیگش هم خودم بلد نبودم رفیقم اومد واسم درست کرد .
در هر صورت مرسی

Last edited by a moderator:
با سلام.
ویرایش : فن کارت گرافیک را تا جایی که میشد با دستمال تمیز کردم ولی بازم صدا میده.
امکان تعویض فن وجود داره؟
راه حل دیگه ای پیشنهاد میشه؟
MSI nVidia 7300GS

آخرین ویرایش:
امکانش که هست ولی چون کارت قدیمیه بعید میدونم هم سایزش رو پیدا کنی ، بهتره فنش رو در بیاری ببری بازار ببینی هم شکل یا تو مایه های خودش رو دارن یا نه.

با سلام من لپتاپ gx780 دارم مشکل اینه که وقتی از شارژ درمیارم تو بازی لگ داره فکر میکنین مشکل از چی میتونه باشه ؟

وقتی بازی می کنی از شارژ درنیار، ، در حالتی که روی باطری باشه سیستم هم فرکانس پردازنده رو پایین میاره و هم فرکانس GPU رو، رای همین سرعت کمتری می گیری.

وقتی بازی می کنی از شارژ درنیار، ، در حالتی که روی باطری باشه سیستم هم فرکانس پردازنده رو پایین میاره و هم فرکانس GPU رو، رای همین سرعت کمتری می گیری.
دوست عزیز میشه بیشتر راهنمایی کنی، یعنی طبیعیه چون تازه لپتاپ رو گرفتم نگرانم کرده:( راه حل داره یا فردا ببرم گارانتی؟

دوست عزیز میشه بیشتر راهنمایی کنی، یعنی طبیعیه چون تازه لپتاپ رو گرفتم نگرانم کرده:( راه حل داره یا فردا ببرم گارانتی؟

معلومه که طبیعیه، تمام لپ تاپ ها وقتی می رن روی باطری توی مد ذخیره ی انرژی می رن و به سرعت پایینتر سوییچ می کنن که باطریشون بیشتر دوام بیاره.

سلام دوستان
من یه کارت gtx 470 AMP دارم که امروز وقتی سیستم رو روشن کردم خیلی کند بود ، با افتر برنر یه نگاهی انداختم به دما ٧٥ بود و gpu usage هم ٩٩ درصد ، و نه هیچ بازی و نه هیچ نرم افزاری هم در حال اجرا نبود ، تا الآن هم همین مسکل رو دارم ، نمیدونم چڕا بیخودی اینجوری شده و وقتی که بازیهارو اجرا میکنم اصلا یک فریم در ثانیه هم نمیده ، نه نظڕ شما مشکل از چییه ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or