تاپیک درخواست و مشکلات درایور کارت گرافیک (VGA)

ایندفعه امتیاز نداد:
46159126995362697444.png

ایندفعه امتیاز نداد:

برای اینکه درست تست نمی گیری،
شما از داخل برنامه همون صفحه اول که پالت Basic هست Preset رو روی Performance بزار و بعد از پایین هم گزینه ی Benchmark Test Only رو بزن، امتیاز رو نشون میده
عکسش و لینک جدید رو بزار لطفا.

دوستان عزیز کارت گرافیک ati radeon 5770 hd دارم که از موقعی که ویندوز 7 32 بیتی ریختم حتی با اپدیت کردن درایور باز هم در بعضی مواقع چه در توی بازی چه در بیرون بازی (مخصوصا تو بازی) درایور غیر فعال میشه و یا مانیتور خاموش میشه و یا اتفاق خاضی نمیفته فقط غیر فعال میشه.ولی وقتی قبلا xp sp3 داشتم راحت بودم و مشکلی نداشت.
من قبلا در اینجا پست داده بودم و کاربر فعال بخش سخت افزار لطف نمودند و گفتند که سری اول 5770 دارای مشکل بوده
در هنگام بازی و یا بیرون از بازی یک لحظه تصوی سیاه میشه و دوباره به حالت عادی برمیگرده و در قسمت پایین پیغامی ظاهر میشه مبنی بر driver has stopped
در طول بازی بعضی وقت ها تصویر سیاه میشه و اصلا به حالت عادی برنمیگرده و تنها راه ریست هست.این سیاه شدن تصویر با بقیه فرق داره(منظورم تو بازی هست)) به خاطر اینکه وقتی 20 ثانیه میگذره مانیتور به حالت استندبای میره . یعنی دقیقا مثل این میمونه که کامپیوتر خاموش باشه و مانیتور روشن که اگر دقت کنید مانیتور خودش به حالت خواب میره امااااااا با این تفاوت که کامپیوتر در بازی روشنه و مانیتور به حالت خواب میره و باید ریست کنم
من دو تا مشکل دارم
1-صفحه یک لحظه سیاه میشه و برمیگرده(بیشتر وسط بازی اما در حالت عادی یعنی بیرون از بازی نیز رخ میده )که ارور از درایور میده
2-سیاه شدن صفحه و برنگشتن به قبل (بدون هیچ اروری)این مشکل فقط در حین بازی رخ میده و وقتی چند ثانیه میگذره مانیتور استندبای میره و انگار نه انگار کامپیوتر روشنه (مثل این میمونه که کابل کارت گرافیک به مانیتور وصل نباشه)

من این مشکلات رو در فروم های دیگه مطرح کردم و گفتن که شاید به خاطر این باشه که من به صورت دیجیتال وصل هستم و باید به انالوگ تبدیل کنم
من نمیخوام کارتم رو بدم به گارانتی(((اگه مجبور باشم میدم چون میدونید که اگه بره زیر دست .................................................... دیگه به درد نمیخوره))))
حالا خواسنم نتیجه نهایی رو اعلام کنید.کارتم اورکلاک نیست
.................................................................................................................
اضافه کنم که مثلا وقتی بازی alan wake رو انجام میدم.دمای کامپیوتر از 30 به 40 میرسه و انقدر صدا بلند میشه که فکر میکنم انگار داره میترکه.ممکنه این صدای جیلیز بیلیز از کارت گرافیک باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
..................................................................................................................در بعضی بازیها مخصوصا با کیفت ها بعد از 5 دقیقه دمای کامپیوتر از 29 به 40 میرسه و یک صدای جیلیز بیلیز وحشتناکی تمام اتاق من رو فرا میگیره.این صدای جیلیز بیلز((انگار ادم غذا داره میپزه)))از تو یpc میاد.در جلوی pc من از این مانیتور کوچیکا که اطلاعات دما و پاور و... رو نشون میده قرار داره که دما وحشتناک یهو صعود پیدا میکنه.در بازیهای معمولی نهایتا32 هست.اما وقتی به 40 میرسه این صدا رو میده.من احتمال میدم ار کارت گرافیکه((وقتی ازبازی بیرون میام به مرور صدا میخوابه))
دومین موضوع که خواستم ذکر کنم اینکه بعضی مواقع که مشکل سیاهی مانیتور رو دارم متوجه میشم صدای یک قطعه دوبرابر میشه منظورم موتورشه.یعنی شما یه هواکش رو درنظر بگیرید.روزهای اول بی صدا هست اما بعدا صداش دو برابر میشه.اینم همچون حالتی رو داره.البته وقتی ریست میکنم درست میشه.البته صداش جیلیز بیلیز نیست و مثل هواکش نسبتا ضعیف صدا میده((یعنی احساس میکنم علاوه بر قبل موتورش دوبرابر به کار افتاده و کار میکنه))
سومین مشکل اینه که بعضی وقت ها میبینم رو دسکتاپ پارازیت میفته و چند ثانیه بعد ارور همون درایور رو مده((یعنی اون پارازیته معلوم میکنه چند ثانیه بعد میخواد چه اتفاقی بیفته.))))
چهارمین مشکل اینه که من دقت کردم میبینم تو همه بازیها وقتی دوربین بازی رو میچرخونم یک نویزها((موج یا پارازیت های خیلی خفیف که اصلا شبیه به پارازیت نیستد اما با حرکت دوربین اگر خیلی دقت کنیم مشخصه))رو بازی میفته.
همه اینا بر میگرده به کارت گرافیکم.
((( بعد تمام این صداها و مشکلات اتفاقات سیاهی و ارور به احتمال 80% میفته))
من دوست ندارم کارتم رو به گارانتی بدم چون مثل اولش اصلا حال نمیده اما اگه مجبور باشم میدم.
(((من رو سیستمم فن زیاد دارم و از اون نظر بحث حرارت و ....... تامین هست)))

آخرین ویرایش:
بفرما

windows xp 32
windows xp 64

windows 7 32
windows 7 64

رمز فایل

www.p30download.com
amd هم که آزاده

---------- نوشته در 03:55 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:20 AM ارسال شده بود ----------

دوستان عزیز کارت گرافیک ati radeon 5770 hd دارم که از موقعی که ویندوز 7 32 بیتی ریختم حتی با اپدیت کردن درایور باز هم در بعضی مواقع چه در توی بازی چه در بیرون بازی (مخصوصا تو بازی) درایور غیر فعال میشه و یا مانیتور خاموش میشه و یا اتفاق خاضی نمیفته فقط غیر فعال میشه.ولی وقتی قبلا xp sp3 داشتم راحت بودم و مشکلی نداشت.
من قبلا در اینجا پست داده بودم و کاربر فعال بخش سخت افزار لطف نمودند و گفتند که سری اول 5770 دارای مشکل بوده
در هنگام بازی و یا بیرون از بازی یک لحظه تصوی سیاه میشه و دوباره به حالت عادی برمیگرده و در قسمت پایین پیغامی ظاهر میشه مبنی بر driver has stopped
در طول بازی بعضی وقت ها تصویر سیاه میشه و اصلا به حالت عادی برنمیگرده و تنها راه ریست هست.این سیاه شدن تصویر با بقیه فرق داره(منظورم تو بازی هست)) به خاطر اینکه وقتی 20 ثانیه میگذره مانیتور به حالت استندبای میره . یعنی دقیقا مثل این میمونه که کامپیوتر خاموش باشه و مانیتور روشن که اگر دقت کنید مانیتور خودش به حالت خواب میره امااااااا با این تفاوت که کامپیوتر در بازی روشنه و مانیتور به حالت خواب میره و باید ریست کنم
من دو تا مشکل دارم
1-صفحه یک لحظه سیاه میشه و برمیگرده(بیشتر وسط بازی اما در حالت عادی یعنی بیرون از بازی نیز رخ میده )که ارور از درایور میده
2-سیاه شدن صفحه و برنگشتن به قبل (بدون هیچ اروری)این مشکل فقط در حین بازی رخ میده و وقتی چند ثانیه میگذره مانیتور استندبای میره و انگار نه انگار کامپیوتر روشنه (مثل این میمونه که کابل کارت گرافیک به مانیتور وصل نباشه)

من این مشکلات رو در فروم های دیگه مطرح کردم و گفتن که شاید به خاطر این باشه که من به صورت دیجیتال وصل هستم و باید به انالوگ تبدیل کنم
من نمیخوام کارتم رو بدم به گارانتی(((اگه مجبور باشم میدم چون میدونید که اگه بره زیر دست .................................................... دیگه به درد نمیخوره))))
حالا خواسنم نتیجه نهایی رو اعلام کنید.کارتم اورکلاک نیست
.................................................................................................................
اضافه کنم که مثلا وقتی بازی alan wake رو انجام میدم.دمای کامپیوتر از 30 به 40 میرسه و انقدر صدا بلند میشه که فکر میکنم انگار داره میترکه.ممکنه این صدای جیلیز بیلیز از کارت گرافیک باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
..................................................................................................................در بعضی بازیها مخصوصا با کیفت ها بعد از 5 دقیقه دمای کامپیوتر از 29 به 40 میرسه و یک صدای جیلیز بیلیز وحشتناکی تمام اتاق من رو فرا میگیره.این صدای جیلیز بیلز((انگار ادم غذا داره میپزه)))از تو یpc میاد.در جلوی pc من از این مانیتور کوچیکا که اطلاعات دما و پاور و... رو نشون میده قرار داره که دما وحشتناک یهو صعود پیدا میکنه.در بازیهای معمولی نهایتا32 هست.اما وقتی به 40 میرسه این صدا رو میده.من احتمال میدم ار کارت گرافیکه((وقتی ازبازی بیرون میام به مرور صدا میخوابه))
دومین موضوع که خواستم ذکر کنم اینکه بعضی مواقع که مشکل سیاهی مانیتور رو دارم متوجه میشم صدای یک قطعه دوبرابر میشه منظورم موتورشه.یعنی شما یه هواکش رو درنظر بگیرید.روزهای اول بی صدا هست اما بعدا صداش دو برابر میشه.اینم همچون حالتی رو داره.البته وقتی ریست میکنم درست میشه.البته صداش جیلیز بیلیز نیست و مثل هواکش نسبتا ضعیف صدا میده((یعنی احساس میکنم علاوه بر قبل موتورش دوبرابر به کار افتاده و کار میکنه))
سومین مشکل اینه که بعضی وقت ها میبینم رو دسکتاپ پارازیت میفته و چند ثانیه بعد ارور همون درایور رو مده((یعنی اون پارازیته معلوم میکنه چند ثانیه بعد میخواد چه اتفاقی بیفته.))))
چهارمین مشکل اینه که من دقت کردم میبینم تو همه بازیها وقتی دوربین بازی رو میچرخونم یک نویزها((موج یا پارازیت های خیلی خفیف که اصلا شبیه به پارازیت نیستد اما با حرکت دوربین اگر خیلی دقت کنیم مشخصه))رو بازی میفته.
همه اینا بر میگرده به کارت گرافیکم.
((( بعد تمام این صداها و مشکلات اتفاقات سیاهی و ارور به احتمال 80% میفته))
من دوست ندارم کارتم رو به گارانتی بدم چون مثل اولش اصلا حال نمیده اما اگه مجبور باشم میدم.
(((من رو سیستمم فن زیاد دارم و از اون نظر بحث حرارت و ....... تامین هست)))
منم کارت یکی از دوستانم همین مشکل داشت 6870 بود.البته رو xp تست نکردیم.گرافیک نو بود ولی همین مشکل رو اعصاب بود رو 4 تا سیستم با مشخصات بالا تست کردیم فهمیدیم عیب از خود گرافیکه.کارت فرستادیم گارانتی با اونکه کلی توضیح داده بودیم مشکل رو ولی باز گفتن مشکل نداره.این دفعه با لهن دیگه ای مشکل رو بیان کردم به جاش یه 6950 دادن با 50 تومن روش.
نتیجه: یکبار دیگه زحمت بکش یه ویندوزxp نصب کن اگه مشکل حل شد احتمالا مشکل بایوس داره .که اونم با آپدیت حل میشه ...اما اگه نشد شما سریعا بفرست گارانتی و تو توضیحاتت خیلی رک بگو کارت مشکل داره و قادر به استفاده ازش نیستی در صورت امکان تعویض شود...شانس بیاری تو انبار داشته باشن

Last edited by a moderator:
درود بر همه گیمر ها
خوب درایور جدید انودیا هم ریلیز شد

Graphics Driver

GeForce 296.10 Driver

Version:
Release Date:
Operating System:

Language:
File Size:

296.1 - WHQL
Tue Mar 13, 2012
Windows 7 32-bit ,
Windows Vista 32-bit
English (US)
117.43 MB

*By clicking the "Agree & Download" button, you are confirming that you have read and agree to be bound by the License For Customer Use of NVIDIA Software for use of the driver. The driver will begin downloading immediately after clicking on the "Agree & Download" button.

Release Highlights
This is the second WHQL-certified driver from the R295 family of drivers (versions 295.xx to 299.xx).
This driver is a recommended upgrade for all GeForce users, especially those playing the latest hot PC games like *********** 3, Blacklight: Retribution, Diablo III, Mass Effect 3, or The Elder Scrolls V: Skyrim and more. These drivers come packed with GeForce-exclusive performance and quality enhancements and are Microsoft WHQL-certified.
New in Release 296.10

• Adds support for the new GeForce GTX 560 SE GPU.
  • Updates PhysX System Software to version 9.12.0213.
  • Boosts SLI performance in the following games:
    • Blacklight: Retribution – up to 1.8x performance increase
    • DiRT 3 – updated DX11 profile to improve menu performance
    • Dishonored
    • Dungeon Defenders
    • F1 2011 – improves performance with game patch 1.2
    • rFactor 2
  • Adds 3D Vision support for the following games:
    • Dear Esther – Rated Good
    • Deep Black: Reloaded – Rated 3D Vision Ready
  • Includes numerous bug fixes. Refer to the release notes documentation for more details.
Highlight Summary for the R295 Family of Drivers
New features and performance since R285 WHQL-certified driver
  • Game-changing performance boost of up to 45% in The Elder Scrolls V: Skyrim, “the fastest selling title in Steam’s history”
  • Up to 2x performance Mass Effect 3 with SLI technology.
  • GeForce-exclusive quality enhancements with ambient occlusion support for Call of Duty: Modern Warfare 3, Diablo III, and The Elder Scrolls V: Skyrim.
  • New 3D Vision and SLI profiles for over 50 titles.
  • New PhysX software for the best experience in top PhysX titles like Alice: Madness Returns and Batman: Arkham City.
  • Enables WHQL-certified support for NVIDIA Surround on Intel X79 SLI-certified motherboards.
  • Updates HD Audio to version 1.3.12.0.
Other Details

• Supports multiple languages and APIs for GPU computing: CUDA C, CUDA C++, CUDA Fortran, OpenCL, DirectCompute, and Microsoft C++ AMP.
  • Supports single GPU and NVIDIA SLI technology on DirectX 9, DirectX 10, DirectX 11, and OpenGL, including 3-way SLI, Quad SLI, and SLI support on SLI-certified Intel and AMD motherboards.
دانلود نسخه 64 بیتی
NVIDIA ForceWare 296.10 Vista / W7 64-bit

Download now
File size: 158.7 MB

آخرین ویرایش:
نیازی به پاک کردن درایور قبلی نیست ، مگر در موارد خاص که اونم نیازی به پاک کردن نداره موقع نصب درایور جدید Custom و بعدش Clean Install رو انتخاب میکنی و ادامه داستان...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or