تاپیک درخواست و مشکلات درایور کارت گرافیک (VGA)

اصلا برنامش باگ زیاد داره، همون بهتر که نصب نکنی، توصیه های دیگه رو امتحان کن.

کانکتور رو سمت چپ وصل کردم نشد.
کابل مانیتور رو به پایینی وصل کردن نشد.
روی گرافیک ها یه دکمه بود اونا رو زدم که اصا صفحه ای نشون نداد اما صدای بالا اومدن ویندوز اومد

کانکتور رو سمت چپ وصل کردم نشد.
کابل مانیتور رو به پایینی وصل کردن نشد.
روی گرافیک ها یه دکمه بود اونا رو زدم که اصا صفحه ای نشون نداد اما صدای بالا اومدن ویندوز اومد

دکمه ی چی رو زدی؟؟؟!
آقا یا کارایی که ما می گیم رو بکن یا سرخود کاری نکن، با اون دکمه ها هم کار نکن.

کارتها رو تک تک بزار توی اسلات اول و ازشون 3DMARK بگیر که معلوم بشه هردوتا درست کار می کنن.

آخرین ویرایش:
دکمه ی چی رو زدی؟؟؟!
آقا یا کارایی که ما می گیم رو بکن یا سرخود کاری نکن، با اون دکمه ها هم کار نکن.

کارتها رو تک تک بزار توی اسلات اول و ازشون 3DMARK بگیر که معلوم بشه هردوتا درست کار می کنن.
این یعنی SLI ؟
59273894310238795803.jpg

اون کار ها رو فردا میکنم الان میرم بخوابم وگرنه خودکشی میکنم

این یعنی SLI ؟

اون کار ها رو فردا میکنم الان میرم بخوابم وگرنه خودکشی میکنم

خیر، تا اون گزینه ای رو که گفتم نشون نده یعنی SLI فعال نشده به دلیلی، فردا اون کارا رو بکن، یه مشکل رو رفع کردن دیگه خودکشی نداره دوست عزیز!

این اولی:

اینم دومی:

دوتا عکسی که گذشتی که یکی هستن، زمان تست یکی هست.

خب این یعنی اینکه هر دوتا کارتت کاملا سالم هستند و مشکل 100درصد نرم افزاری هست، به دلیلی نتونستی هنوز SLI رو فعال کنی
قدم بعدی اینه که با نرم افزار ASUS Update که توی AI suite هست بایوس مادربرد رو هم آپدیت کنی. فقط همین نرم افزار رو نصب کن، لازم نیست قسمتهای دیگه ی برنامه های ASUS رو نصب کنی.

جای slot ها رو عوض کردم اون گرافیکی که تو سومی بود رو گذاشتم تو دومی و اینجوری شد:
45297476347461852446.jpg

اما و قتی 3DMARK گرفتم اینجوری شد:(البته تنظیمات رو روی آخرین حد گذاشتم بعد بنچمارک گرفتم)

90802480783260818182.jpg

جای slot ها رو عوض کردم اون گرافیکی که تو سومی بود رو گذاشتم تو دومی و اینجوری شد:

اما و قتی 3DMARK گرفتم اینجوری شد:(البته تنظیمات رو روی آخرین حد گذاشتم بعد بنچمارک گرفتم)

خب الان SLI فعال شده، اما برای امتیاز گرفتن نباید تنظیمات رو دست بزنی و باید همون P score رو بزاری بمونه، در اینصورت امتیاز حدود 12000 به بالا باید بگیری که یعنی همه چی ردیف شده.

راجع به اسلاتها هم دقت نکرده بودم، ولی باید کارت اولی رو توی آبی رنگ بالا و دومی رو حتما توی اسلات سفید رنگ میزاشتی از اول تا درست کار کنه، اشتباه از خودت بوده پس!! اسلات سوم که مشکی هست برای حالت Triple SLI هست.

بنظر میرسه به پایان این ماجرا نزدیک شدی! آخرین درایور رو که اول هم نصب کرده بودی نصب کن و دباره تست بگیر با ترکیب درستی که گفتم.

خب الان SLI فعال شده، اما برای امتیاز گرفتن نباید تنظیمات رو دست بزنی و باید همون P score رو بزاری بمونه، در اینصورت امتیاز حدود 12000 به بالا باید بگیری که یعنی همه چی ردیف شده.

راجع به اسلاتها هم دقت نکرده بودم، ولی باید کارت اولی رو توی آبی رنگ بالا و دومی رو حتما توی اسلات سفید رنگ میزاشتی از اول تا درست کار کنه، اشتباه از خودت بوده پس!! اسلات سوم که مشکی هست برای حالت Triple SLI هست.

بنظر میرسه به پایان این ماجرا نزدیک شدی! آخرین درایور رو که اول هم نصب کرده بودی نصب کن و دباره تست بگیر با ترکیب درستی که گفتم.

گرفتم اما ننوشته:
44417827333684968032.jpg

اما اینجا نوشته:
http://3dmark.com/3dm11/2843874

خب سرانجام الان SLI کاملا فعال هست و سیستمت از لحاظ بهترین راندمان برای بازیها کامل شد!

ولی امتیاز کلی پایینه، دلیلش هم اینه که امتیاز PhysX پایین هست، اونم حتما خودتتنظیماتش رو تغییر دادی، وگرنه باید بالاتر امتیاز بده
امتیاز گرافیکت 13221 هست که کاملا درست و عالیه، اما امتیاز Physics کمه که شاید بخاطر آپدیت نبودن خود 3DMARK باشه یا دست کاری تنظیماتش، نسخه ی 1.3 رو دانلود و آپدیت کن دوباره تست بگیر،

ویرایش:نسخه 3DMARK هم که آپدیت هست، نباید مشکلی در شناسایی پردازنده داشته باشه. فکر نمی کنم مشکلی وجود داشته باشه، بجز اینکه فرکانس رمهای سیستم الان 667 هست، از توی بایوس بزار روی حالت XMP تا بتونن 800( همون 1600) کار کنن.

آخرین ویرایش:
تو قسمت بایوس یه XMP پیدا کردم اما عنوانش یه چیزی در بارهی Overclock بود

اما تو قسمت Ai weaker نوشته بود Target Dram Speed 1333
عنوان Memory frequency روی auto بود وقتی بازش کردم اینا رو داشت:DDR3-800MHZ و 1066 و 1333 و 1600 و 1866 و 2133 و 2400 (البته قبل همشون DDR3 بود)روی 1600 گذاشتم که بعد عنوان Turbo Ratio که روی Auto بود اومد روی By All Cores (can adjust in os)1 منم تغییرش دادم به Auto .

تو قسمت بایوس یه XMP پیدا کردم اما عنوانش یه چیزی در بارهی Overclock بود

اما تو قسمت Ai weaker نوشته بود Target Dram Speed 1333
عنوان Memory frequency روی auto بود وقتی بازش کردم اینا رو داشت:DDR3-800MHZ و 1066 و 1333 و 1600 و 1866 و 2133 و 2400 (البته قبل همشون DDR3 بود)روی 1600 گذاشتم که بعد عنوان Turbo Ratio که روی Auto بود اومد روی By All Cores (can adjust in os)1 منم تغییرش دادم به Auto .

برای تنظیمات بایوس، اتفاقا باید همون گزینه AI Overclock Tuner رو فقط بزاری روی XMP ، بقیه رو نباید تغییر می دادی، فقط همین گزینه رو تغییر بده و ذخیره کن، فرکانس رم اتوماتیک خودش 1600 مگاهرتز میشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or