تاپیک تخصصی Patapon

senjin

کاربر سایت
Feb 3, 2007
88
سلام
اگه میشه یه راهنمایی بکنین که چجوری میشه اون طرفیو که گل رو تمیز میکنه بگیرم و چجوری میشه پیش اهنگره وسایل ساخت میشه یه فیلم ازش بزارید در ضمن من بازی تموم کردم ممنون:(

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوست گرامی !

در مرحله شكار يه چيزي از زمين زده بيرون كه روش ضربدر و مثلث هست. اونجا ضربدر و مثلثها را به ترتيب بزن...

منظورت fever هست؟ در حالت فيور يارات شااخ ميشن و قدرت حمله و دفاعشون بيشتر ميشه و ميتوني از جادو هم استفاده كني.
سپهر جان
اون رو گرفتم ... دعای باران رو هم میخونم و همون اول راه باران میاد و بعدش قطع میشه و دنبال اون حلزون هم میروم و میرسم به اون جایی که آتشفشانه و بعدش .... :(( :(( :(

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
آقا من رسیدم اون مرحله که با شیطان می جنگیم. (مرحله 3 تا مونده به آخره فکر کنم.)
تو مرحله یه شیطونه ای هست با چند تا کمان دار. کمان دار ها رو که می کشم میرم دنباله شیطونه میرسم به یه خانه ی شیطانی که وسطش زرده ! وقتی هم که زیاد می زنمش رنگش قهوه ای میشه. ولی هر چی بیشتر از جونش کم میشه اونم بیشتر نیزه به طرفه ما پرتاب می کنه و سربازام سریع می میرند.
تازه سرباز ها همه قدرت بالا هستند.
چطوری می تونم اون مرحله رو رد کنم ؟

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
سپهر جان
اون رو گرفتم ... دعای باران رو هم میخونم و همون اول راه باران میاد و بعدش قطع میشه و دنبال اون حلزون هم میروم و میرسم به اون جایی که آتشفشانه و بعدش ....
شما باید ریتم رو حفظ کنی که تا پایان معجزه‌ی باران توی حالت Fever بری دوباره. بعد هم میتونی هی بار دیگه معجزه‌ی بارون رو اجرا کنی و تا آخر مسیر بری.
ساده است!
تو مرحله یه شیطونه ای هست با چند تا کمان دار. کمان دار ها رو که می کشم میرم دنباله شیطونه میرسم به یه خانه ی شیطانی که وسطش زرده ! وقتی هم که زیاد می زنمش رنگش قهوه ای میشه. ولی هر چی بیشتر از جونش کم میشه اونم بیشتر نیزه به طرفه ما پرتاب می کنه و سربازام سریع می میرند.
تازه سرباز ها همه قدرت بالا هستند.
چطوری می تونم اون مرحله رو رد کنم ؟
آخ آخ پدرم سر این مرحله در اومد....
من از این روش استفاده کردم:
نیرو‌های جلو زن و نیزه دار ها و کمان دارها رو انتخاب کن. حتما حتما هم یه King's Stew یا بالاتر درست کن و به خورد نیروهات بده (البته اگه Rah Gashapon و اون کشاورزه رو گرفتی. اگر نه که هیچی...کلاه کشاورز رو هم توی مرحله‌ ّA lucky Star موقعی که بارون نمیاد (خیلی باید خوش شانس باشی چون کم پیش میاد و قبلش سیو کن...اگر یه نیروی جدید بهت اضافه بشه معمولا یه دور بارون بعدش بند میاد) بادی بری. یه موجودی رو میکشی و ستاره طلائی بیرون میاد و باید صبر کنی و بهش گوش بدی تا بره و بعد بری دنبالش. دفعه اول یه ستاره سیاه میده که یه مرحله مخفی باز میکنه و دفعه دوم هم کلاهی که لازم داری)
خوب! کجا بودیم؟ هان!
قبل از اینکه مرحله رو ادامه بدی حتما برو به حالت Fever. نزدیک اون دروازه که شدی یه دور Charge کن سمتش و بعد بچسب بهش و ریتم دفاع رو بزن. و تا آخر ریتم دفاع رو ادامه بده چون توی این حالت اولا نیرو‌ةای جلوت آسیب کمی میبینن و ثانیا ضربه هم میزنن. نیروهای عقب هم معمولا چیزیشون نمیشه خیلی. همینطور که ادامه بدی طرف شکست میخوره و اون مرد شاخدار رو هم به راحت میتونی شکست بدی!!
باتشکر....

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
آخ آخ پدرم سر این مرحله در اومد....
من از این روش استفاده کردم:
نیرو‌های جلو زن و نیزه دار ها و ...
نیروی زن ؟!! مگه سرباز زن هم داریم ؟:confused:منظورت شیپور زنه ؟
بعدش King Stew چیه ؟!! بعدش من تو اون مرحله ی Lucy Star که شما میگی رفتم و بارون هم نمی یومد. اتفاقا اون گوراز هم کشتم ولی ستاره که اومد بالا همش از خودش سکه ریخت. هیچ خبری از کلاه و مرحله ی مخفی هم نبود !!!:confused:

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
بعدش من تو اون مرحله ی Lucy Star که شما میگی رفتم و بارون هم نمی یومد. اتفاقا اون گوراز هم کشتم ولی ستاره که اومد بالا همش از خودش سکه ریخت. هیچ خبری از کلاه و مرحله ی مخفی هم نبود !!!:confused:
3 يا 4 بار بايد ستاره رو نجات بدي
نیروی زن ؟!! مگه سرباز زن هم داریم ؟:confused:منظورت شیپور زنه ؟
منظور ايشون تبربه‌دست هست.

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
دوستان بالاخره منم این بازی زیبا رو تموم کردم. واقعا جای تشکر از Japan Studio داره که یه همچین بازی زیبایی برا PSP ساخته !!!
من خودم به شخصه به همه پیشنهاد می کنم که این بازی زیبا رو بازی کنند.
از دوستانی هم که در مراحل این بازی به من کمک کردند ممنونم.
با تشکر، Mr.Nobakht

dr_nima007

کاربر سایت
Apr 29, 2008
412
آقا من تو مرحله 3 گیر کردم.دوتا سرباز سرخ با تبر میان میفتن به جون سربازام.منم هرچی تیر میزنم یا میخوره پشت سرشون یا جلوشون.وقتیم به feverمیرسه سریع تموم میشه چیکار کنم تو feverبمونه؟

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
آقا من تو مرحله 3 گیر کردم.دوتا سرباز سرخ با تبر میان میفتن به جون سربازام.منم هرچی تیر میزنم یا میخوره پشت سرشون یا جلوشون.وقتیم به feverمیرسه سریع تموم میشه چیکار کنم تو feverبمونه؟
خب شما هم سرباز تبر دار بساز و در حالت Fever بهشون حمله کن.
واسه حالت Fever هم باید هر آهنگی می زنی به موقع بزنی و نه سریع بزنی و نه دیر که آهنگش با هم سازگار باشه.

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
یکی از راه‌های توی Fever موندن اینه که بیت یا ریتم رو با حرکت سر یا پا نگه دارین. ریتم که هم صداش میاد هم اطراف صفحه بیت میزنه. توی حالت Fever چون یکم سر و صدا بیشتر میشه نگه داشتن ریتم سخته. ولی خوب شما ریتمو که دارین پس باهاش ادامه بدین.
البته راه‌های شنیداری خوبی هم هست که واقعا توضیحشون سخته! مثلا توی Fever که میرین آخر هر بیت که پاتاپون‌ها میزنن که بعدش شما شروع کنین یه صدای در میارن اینجوری: هی هی هی هی! اگه دقت کنین میفهمین! وقتی هی! چهارمو که گفت نوبت شماست که بیت مورد نظر رو بزنین.
باتشکر....

LMFAO 0oo0

کاربر سایت
Jul 27, 2006
295
سلام دوستان
من از این بازی خیلی خوشم میاد!
ولی هیچی ازش حالیم نیست!
و ورژن ژاپنی اش رو هم دارم!
میشه یه نفر بیاد برای من یه توضیح بده راجع به این بازی؟
من که هیچی از این بازی سر در نیوردم!
اگه میشه یکی یا راهنمای بازی رو برام بذاره یا یه توضیح برام بده
اگه راهنما انگلیسی هم باشه طوری نیست ولی عکس داشته باشه اگر نداشت هم طوری نیست
با تشکر فراوان:confused:
یه سوال هم دارم
میشه زبان این بازی رو تغییر داد؟
بازم ممنون

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
برو نسخه انگلیسی رو بگیر.
دیگه راهنما خواستن چیزی نیست که آدم از بقیه بخواد.
یکم اون انگشتای پوسیده رو تکون بده توی گوگل سرچ کن:
Patapon Walkthrough

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
جریانه اون درخته که کنارش یکی با شیپور ایستاده چیه؟؟ اونو چی کار باید بکنم؟؟
باید اون ریتمی را که درخت میخونه با دکمه دایره بزنی( فقط دایره)
وقتی شروع میشه هدفون بزن تا صدای درخته رو بشنوی چون صداش با موزیک قاطیه. بعدا که ریتمش دستت اومد چشم بسته هم میتونی بزنی.
اگه ریتم رو درست بزنی بهت MATERIAL میده.:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر