تاپیک تخصصی Patapon

BAZICENTERAPM

کاربر سایت
Mar 13, 2009
23
20 بار اين سوالو تو اين تاپيك جواب دادن ولي چون تو تاپيكهاي بخش ps3 زياد ديدمت و كار همه رو اونجا راه ميندازي بازم ميگم:biggrin1:
بايد بري به اولين مرحله شكار(آرم گوشت بالاش)يه درخت تو اول اون مرحله است كه نوشته مثلث دايره مثلث دايره كه اين دو دگمه رو بعد اينكه چند بار زدي درخت ميره بالا و بهت معجزه بارون ميده.بعد يه مرحله قبل اون مرحله اي كه گير كردي بهت ميده كه بايد يه اژدها رو بكشي و وقتي اونو كشتي دكمه ضربدر رو بهت ياد ميده.بعد ميري تو اون بيابان ميرسي به حالت fever و معجزه بارون رو اجرا ميكني;)
سلام من کل اینترنت رو گشتم که این جواب رو پیدا کردم
کلی خوشحال و خندون رفتم امتحان کنم ولی نشد
پشت درخت می ایستم و مثلث دایره مثلث دایره رو که رو خودش نوشته می زنم ولی هیچ اتفاقی نمی افته و وقتی مثلث دایره مثلث دایره و بعد تا میام مثلث دایره بعدی رو بزنم تا مثلث رو می زنم اون درخته تیکه تیکه می شه میره بالا بعد دوباره میاد پایین سر جاش بعد دوباره بعد از کلی زدن این پنج دکمه بازم این اتفاق می افته و هیچ بارونی به من نمی ده حالا می شه بگین که هر وقت اون رفت بالا من باید اون رو قطع کنم بعد که اومد پایین دو باره بزنم یا همین جوری پشت سر هم بزنم البته هر دو رو امتحان کردم ولی هیچ کدوم نشد می شه کامل توضیح بدین که چه جوری بزنم؟

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
سلام من کل اینترنت رو گشتم که این جواب رو پیدا کردم
کلی خوشحال و خندون رفتم امتحان کنم ولی نشد
پشت درخت می ایستم و مثلث دایره مثلث دایره رو که رو خودش نوشته می زنم ولی هیچ اتفاقی نمی افته و وقتی مثلث دایره مثلث دایره و بعد تا میام مثلث دایره بعدی رو بزنم تا مثلث رو می زنم اون درخته تیکه تیکه می شه میره بالا بعد دوباره میاد پایین سر جاش بعد دوباره بعد از کلی زدن این پنج دکمه بازم این اتفاق می افته و هیچ بارونی به من نمی ده حالا می شه بگین که هر وقت اون رفت بالا من باید اون رو قطع کنم بعد که اومد پایین دو باره بزنم یا همین جوری پشت سر هم بزنم البته هر دو رو امتحان کردم ولی هیچ کدوم نشد می شه کامل توضیح بدین که چه جوری بزنم؟
سلام
میتونی از این سیو استفاده کنید
انقدر بچه ها اینجا گیر کردن که سیو رو گذاشتیم
دقیقا همونجاست که دعای بارون رو میگیره
سیو بازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر