تاپیک تخصصی Patapon

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
از اونجایی که خیلی ازبچه ها سر این دشت سوزان و آزاد کردن دون دروم مشکل دارن,سیو LordSuperBoys رو میذارم که دقیقا بعد از آزاد کردنه دون دروم هست و به درد کسانی میخوره که اینجا گیر کردن و سیو خیلی جلو تر نمیخوان
سیو پاتاپون

LordSuperBoys

کاربر سایت
Aug 8, 2007
375
نام
حسام
اقا محمد یه دونه ای :love: قربون داششششششششششششش
شما به جای lordsuperboys بگو حسام
ما رو حسابی شرمنده کردیاااااااا
در مورده تب پاتاپون 1 باید بگم هر کاری مرحله به مرحله ایشالا بعد این 2 شو میایم ازت میپرسیم

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
اونها رو باید بکشی نه بیرون کنی ولی مشکلت از اون نیست.اگه میشه واضح تر بگو
یک بار تو این مرحله ی حیوانات بودم!ولی هر کدوم رو که بیرون میکردم یا میکشتم مرحله رو میبردم.اما حالا برای دومین بار اومدم تو اینجا.هر کاری که میکنم میبازم.
مرحله ی بعدشم سخته.همین طور دشمن ها میریزین رو سر من.
محمد جون سیو بعد این این 2 مرحله رو داری؟

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
ما رو حسابی شرمنده کردیاااااااا
این حرفا چیه بابا.بیخیال.کاری نکردم
مرحله ی بعدشم سخته.همین طور دشمن ها میریزین رو سر من.
مجتبی جون یکم واضح تر توضیح میدی کدوم مرحله هست؟
اصلا تو به اون مرحله دشت سوزان رسیدی؟اگه نرسیدی از این سیو که گذاشتم استفاده کن
ببخشید من توی پاتاپون برای گرفتن دعای بارون گیر کردم هی مثلث و دایره را می زنم ولی می چرخه میاد پایین
شما هم از سیو استفاده کنید{باور کنید هیچ مرحله خاصی رو از دست نمیدید,فقط دون دروم آزاد شده}
سلام . این فرمان دون دودون دودون اعصابم رو خورد کرده چیکارش کنم اعصابم رو خورد کرده.
شما دیگه نیازی به سیو ندارید!!!(شوخی کردم)
اول باید به FEVER برسی بعد دستور دون دروم رو بزنید{××....××....×}
اگر هم میخوای بدون حرکت به FEVER برسی از چکا چکا پاتا پون استفاده کن

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
مال من نسخه ژاپنیشه میتونم از این سیو استفاده کنم؟
فکر کنم بشه{مطمئن نیستم,اما امتحانش کاملا رایگان و مجانیه!!!}
در ضمن خیلی بعید میدونم بتونی با این زبون چرت ادامه بدی
از همین الان بری دنبال انگلیسی خیلی بهتره تا کلی بری جلو بعد مجبور بشی انگلیسیش رو بگیری

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
دوستان من تو یک مرحله گیر کردم یکم میرم جلو مثل یک برج دشمن میمونه اون رو میترکونم میرسم ب یک تابلو که حرف میزنه.بعد میرم جلو دور راه قرمز میشه و یک چیزی مثل مواد مذاب یا آتشفشان تمام ارتشم رو میسوزونه!
چیکار کنم؟

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
میشه لینک دانلودش رو بدی ؟چون پیدا نکردم.
این هم لینک سیو
دوستان من تو یک مرحله گیر کردم یکم میرم جلو مثل یک برج دشمن میمونه اون رو میترکونم میرسم ب یک تابلو که حرف میزنه.بعد میرم جلو دور راه قرمز میشه و یک چیزی مثل مواد مذاب یا آتشفشان تمام ارتشم رو میسوزونه!
چیکار کنم؟
دون دروم رو موقعی که سربازهات رو انتخاب میکنی بر میداری دیگه؟{همون که شبیه گاریه,یه چیزی باید وسطش قرار بگیره}
وقتی رسیدی به صحرا اول level کمبو هات رو به fever برسون بهد دکمه ضربدر رو باید به این شکل بزنی ××..........××...........×{دون......دودون.......دودون}بعد بارون میاد و میتونی از صحرا رد بشی{یا زود رد بشو یا وسطاش یه بار دیگه این رمز رو بزن تا بارون قطع نشه}

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
دون دروم رو موقعی که سربازهات رو انتخاب میکنی بر میداری دیگه؟{همون که شبیه گاریه,یه چیزی باید وسطش قرار بگیره}
وقتی رسیدی به صحرا اول level کمبو هات رو به fever برسون بهد دکمه ضربدر رو باید به این شکل بزنی ××..........××...........×{دون......دودون.......دودون}بعد بارون میاد و میتونی از صحرا رد بشی{یا زود رد بشو یا وسطاش یه بار دیگه این رمز رو بزن تا بارون قطع نشه}
نشد هرکاری کردم قبول نمیکنه!
سیو بعد از این مرحله رو نداری؟

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
نشد هرکاری کردم قبول نمیکنه!
سیو بعد از این مرحله رو نداری؟
بیبین در کل باید این موضوع رو یاد بگیری{بعدا هم لازم میشه}
قبل از صحرا کمبوت رو به fever برسون بعد بزن دون............دودون.............دودون
اصلا کاری نداره به خدا{دقت کن با ریتم و فاصله منظم بزنی}
یه تست کن بعد آمار بده

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
شد.اما خیلی زود بارون تموم میشه!
سیو بعد از این یک مرحله رو داری؟
دارم ولی هم خیلی خیلی جلوتره و هم یه نمه مشکل داره{واسه یه مرحله منجنیق لازم داری و من منجنیقم رو به باد دادم}
تو هم همونطور که گفتم یه مقدار از صحرا رد شدی دوباره رمز بارون رو بزن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر