تاپیک تخصصی Patapon

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
بروبچ یه سوال.
من10 تا سنگ Mithril داشتم که توی مینی گیم اسمیت 8 تاشو تبدیل به اسلحه طلا کردم. البته از هر نوع اسلحه ای فقط یکی بهت میده. بعد از اون هم همش magic alloy میده.
میخواستم ببینم اگه از این سنگ بیشتر داشته باشیم ایا مثلا ممکنه 2 تا شمشیر طلایی بده.:biggrin1:
خودم حدس میزنم فقط از هر اسلحه ای 1 دونه طلاییشو بهت میده. کسی امتحان کرده؟؟؟

nemanaldin

کاربر سایت
Mar 23, 2006
255
نام
neman addin
سلام دوستان من نسخه ژاپنیش رو داشتم ولی تو یه مرحله گیر کرده بودم همون مرحله ای که دشمن با دو شاخ بزرگ هست و باید یه اسیر رو نجات بدیم و ما از یه طرف و دشمن از طرف دیگه شروع به خراب کردن صخره ها میکنیم
الان نسخه انگلیسی رو دارم ولی سیو نسخه قبلی لود نمیشه اگه کسی سیو این مرحله رو داره برام بزاره ممنون

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
سلام دوستان من نسخه ژاپنیش رو داشتم ولی تو یه مرحله گیر کرده بودم همون مرحله ای که دشمن با دو شاخ بزرگ هست و باید یه اسیر رو نجات بدیم و ما از یه طرف و دشمن از طرف دیگه شروع به خراب کردن صخره ها میکنیم
الان نسخه انگلیسی رو دارم ولی سیو نسخه قبلی لود نمیشه اگه کسی سیو این مرحله رو داره برام بزاره ممنون
قبلا هم یکی از بچه ها میخواست که من هر چی گشتم نتونستم براش پیدا کنم. توی این سایت سیوهاش هست و لی نه اون مرحله ای که شما میخوای.
http://www.gamefaqs.com/portable/psp/save/942065.html
فکر کنم باید از اول شروع کنی.:biggrin1:
در ضمن من خودم همه سیوهام رو اور رایت کردم وگرنه برای اپلود میکردم.

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
توی اون مرحله که پرنسس رو گرفتن ، هر چی تلاش میکنم که آزاد بشه، میمیره
باید چه کار کنم؟
هیچ کدوم از اسلحه هات نباید fire base ( اتشین) باشه وگرنه کالسگه اتیش میگیره. همون اسلحه های مشکی رنگو انتخاب کن.:biggrin1:

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
سلام
لطفا یکی راهنمایی کنه
من این بازی رو دانلود کردم ولی موقع اجرا تو لودینگ اولش گیر میکنه فایلش هم سالمه چون اگه خراب بود اصلا بازی اجرا نمیشد.ورژنم هم 3.91 هستش.
یکی بگه چکار کنم.ممنون

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
آخه اين چماق به دستا همين جوري تعدادشون بيشتر ميشه و مقاومت كردن يه كم خيلي سخت ميشه :confused:
رمز موفقیت
1_ حالت FEVER را تا حد امکان حفظ کن
2_ BOSS هایی که قبلا کشتی رو به یک بار کشتن اکتفا نکن. ( من هر کدوم از BOSS ها رو بین 9 - 13 بار کشتم). اینکار باعث میشه اسلحه های خوبی بدست بیاری و قدرتت زیادتر بشه.
:biggrin1:GOOD LUCK TO YOU

wild_child

کاربر سایت
Jun 24, 2008
90
رمز موفقیت
1_ حالت FEVER را تا حد امکان حفظ کن
2_ BOSS هایی که قبلا کشتی رو به یک بار کشتن اکتفا نکن. ( من هر کدوم از BOSS ها رو بین 9 - 13 بار کشتم). اینکار باعث میشه اسلحه های خوبی بدست بیاری و قدرتت زیادتر بشه.
:biggrin1:GOOD LUCK TO YOU

Thanx My Friend :biggrin1:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
اقا اون مینی گیم که سمت چپ درخت چجوری باز میشه . من اون مینی گیم اشپزی رو وا کردم ولی هنوز این وا نشده:confused:
باید در مرحله Creatures of the Sand جادوی بارون اجرا کنی و همه موجودات اونجا رو بکشی. یکیشون کلاه zapaton بهت میده که همون مینی گیمه هستش:biggrin1:

mohammadsolid

کاربر سایت
Jun 24, 2008
71
باید در مرحله Creatures of the Sand جادوی بارون اجرا کنی و همه موجودات اونجا رو بکشی. یکیشون کلاه zapaton بهت میده که همون مینی گیمه هستش:biggrin1:

اقا دستت درست . یه سوال دیگه . واسه اون مرحله که یه درخت خونه مانند هست و وسطش سبزه و وقتی زیاد میزنی قهوه ای میشه میتونی یه کمک کنی . من همه رقم سرباز دارم ولی نمیتونم کاری بکنم :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر