تاریخ عرضه PES 2013 اعلام شد

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
امروز شرکت بازی سازی کونامی تاریخ عرضه بازی شبیه ساز فوتبال خود یعنیPES 2013 را مشخص کرد و اعلام کرد تعدادی نسخه با جوایز ویژه نیز منتشر خواهد شد. PES 2013 در تاریخ ۲۱ سپتامبر برای PS3 Xbox360 و PC عرضه خواهد شد و دو نسخه ویژه نیز در پی دارد.
Pes-2013.jpg

شرکت محبوب کونامی نسخه پیش خرید را به خریداران بازی پیشنهاد می‌کند زیرا داری یک کتاب در مورد UEFA Champions League است. نسخه دوم نسخهspecially-packaged نام دارد که تمامی محتوا های اضافه در این نسخه وجود دارند. در ضمن یک نسخه ویژه برای بریتانیا وجود دارد،در آن یک کتاب و تم تیم منچستر یونایتد وجود دارد. لازم به ذکر است که نسخه های ویژه این بازی که در بالا به آن اشاره شد تنها با پیش خرید قابل خرید است.تاریخ عرضه‌ی نسخه‌های PS Vita, 3DS و Wii درآینده اعلام خواهد شد.
چند روز پیش نیز دمو دوم از این بازی در PSNوXBLقرار گرفت.بازی فیفا13نیز در 17سپتامبر(27شهریور)یعنی 4روز قبل از عرضه شدن PES 2013،آیا این دفعه pesوکونامی می توانند با فیفا که چند سال است بهترین بهترین بازی شبیه ساز ورزشی است رقابت کند؟؟؟
منبع

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
خوب we همون pes هست ديگه.

:-b
مگه من گفتم نیست ؟
میگم WE خوب بود در زمان خودش ، قبول ، ولی چه ربطی داره به PES 2013 ؟
کونامی دو نسل گذشته بهترین شبیه ساز فوتبال رو داشت ، این نسل EA بهترین شبیه ساز فوتبال رو داشته.

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
مگه من گفتم نیست ؟
کونامی دو نسل گذشته بهترین شبیه ساز فوتبال رو داشت ، این نسل EA بهترین شبیه ساز فوتبال رو داشته.

ايشون منظورش اين بود که من تجربه گيمريم تو فوتبال زياده. (در جواب اون يکى دوستمون)

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
تو کجا بودی که ما وینینگ الون 3 و 4 بازی مکردیم اون موقع فیفا رو فقط پی سی بازا بازی میکردن چون کونامی فقط به کنسولا افتخار میداد
حالا فیفا کیلو چند؟!
خدایا.مارا از دست این جملات مضخرف نجات بده.
نمیدونم چه خبره.جدیدا ادمایی که از این حرفا میزنن زیاد شده.خیلی کلاس داره مثلا؟
یعنی چی:
بازی ای که برای PC بیاد خزه؟
یعنی چی انصافا؟
خیلی کلاس داره PC رو هم سطح آشغالای دم خونتون جلوه بدید؟
2 روزه(حالا 2 روز هم نیست ولی مطمئنا همچین کسایی جدیدا کنسول خریدن جو گرفتشون)کنسول خریدن احساس میکنن خدا هستن!
بابت اف تاپیک شرمنده.خواستم حرف دلمو بزنم!

mppm

کاربر سایت
Jul 21, 2012
288
نام
محمد
چه ربطی داشت ؟ WE 3 خوب یا بد بودنش به PES 2013 چه ارتباطی داره ؟

وینینگ الون همون پرو اولیشن ساکره که وی واسه ژاپن ه و پس واسه اروپا
مثل بایوهازارد که مال ژاپنه و رزیدنت اویل که مال غربی هاست ولی همشون جز زبونشون یکی هستند
مثلا همین پس تو مگادرایو (سگا) به نام فوتبال گزارشگر تو ایران معروف بود اصلا اون موقع فیفا نمیدونست گزارشگر تو بازی یعنی چه؟:D

آخرین ویرایش:

mppm

کاربر سایت
Jul 21, 2012
288
نام
محمد
خدایا.مارا از دست این جملات مضخرف نجات بده.
نمیدونم چه خبره.جدیدا ادمایی که از این حرفا میزنن زیاد شده.خیلی کلاس داره مثلا؟
یعنی چی:
بازی ای که برای PC بیاد خزه؟
یعنی چی انصافا؟
خیلی کلاس داره PC رو هم سطح آشغالای دم خونتون جلوه بدید؟
2 روزه(حالا 2 روز هم نیست ولی مطمئنا همچین کسایی جدیدا کنسول خریدن جو گرفتشون)کنسول خریدن احساس میکنن خدا هستن!
بابت اف تاپیک شرمنده.خواستم حرف دلمو بزنم!

عزیز من چه ربطی داشت به شقیقه!!!
من میگم اون موقع کونامی فقط با کونسولای سونی و نینتندو (پلی استیشن و n64) ارتباط داشت و حتی رو دریم کست هم بازی نداد(خودم آرزوم بود کونامی تو دریم کست یا گیم کیوب بازی فوتبال با هر اسمی بده) و افراد زیادی که اون موقع فقط با پی سی بازی میکردن اصلا با کونامی آشنا نبودن و فقط فیفا بازی میکردن
چه ربطی به خز بودن واین چیزا داره....؟؟؟!!!
آخه چطور قضاوت کردی؟؟!!!
من نمیخوام بگم چه کنسولایی داشتم یا دارم ولی این قضاوت های بچه گانه و زود انگار اپی دمی شده

---------- نوشته در 12:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:47 AM ارسال شده بود ----------

مگه من گفتم نیست ؟

الانم همچنان تو ژاپن وینینگ الونه

---------- نوشته در 12:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:09 PM ارسال شده بود ----------

من خودم طرفدار pes هستم.ولی متاسفانه pes داره روز به روز بدتر میشه.

قبول دارم ولی باز از فیفا بهتره

behroz3666

کاربر سایت
Apr 11, 2008
106
pes تو نسخه های 2010 و 2011 خیلی وضعیتش بد بود ولی تو
نسخه 2012 واقعا پیشرفت داشت باید بازیش میکردین تا متوجه پیشرفتش بشین.
من کلا فیفا رو نمیتونم بازی کنم با سلیقه من جور نیست ولی دلیل نمیشه بگم این بازی
اشغاله اکثر اونایی که از pes اینطور بد میگن شرط میبندم حتی یه ساعت هم 2012 رو بازی
نکردن فقط از حرف اینو اون میگن بده و آشغاله عزیز من اگه شما از یه بازی خوشت نمیاد
خوب بازیش نکن اینهمه دعوا نداره که!!

The A.B

کاربر سایت
May 6, 2012
28
امیدوارم PES 2013 بهتر از قبلی ها باشه و پیشرفت چشم گیری داشته باشه و به جایگاه اصلی خودش برگرده. کونامی هنوز هم برتر هست

شاهزاده دَستان

کاربر سایت
Sep 18, 2011
538
امیدوارم PES 2013 بهتر از قبلی ها باشه و پیشرفت چشم گیری داشته باشه و به جایگاه اصلی خودش برگرده کونامی هنوز هم برتر هست
دموش رو اگر بازی کرده باشید ، حتما دیدید که خیلی بهتر شده

امیدوارم Fifa ازین هم بهتر بشه

mppm

کاربر سایت
Jul 21, 2012
288
نام
محمد
فیفا‏ ‏خیلی‏ ‏پول‏ ‏پرستی‏ ‏میکنه‏ ‏‏ ‏البته‏ ‏قبول‏ ‏دارم‏ ‏کونامی‏ ‏هم‏ ‏تازگی‏ ‏یجوریایی‏ ‏اونجوری‏ ‏شده‏!‏

merfan

کاربر سایت
Aug 15, 2012
21
نمیدونم چرا ما ایرانیا انقدر دوست داریم سر چیزای بیخود با همدیگه کل کل کنیم
دوستانی که فیفا بازی میکنن مجبورشون نکردن که وارد تاپیکی که مربوط به پسه بشن
برن تو تاپیک خودشون تا دلشون میخواد از بازی خودشون تعریف کنن
ای بابا
در مورد این دو بازی هم باید بگم که من خودم پس بازی میکنم ولی هر سال چون برادرم فیفا رو هم میگیره اونم یه تستی میکنم
امـــــــآ
این که یه نفر طرفدار پس میشه و یکی طرفدار فیفا به این برمیگرده که سلیقه ی طرف چجوریه
پس یجورایی سرگرم کننده تره
اما فیفا از نظر گیم پلی و شبیه سازی خیلی قوی تره
همونطوری که پس از نظر گرافیکی خیلی فوق العاده تره
در کل کسانی که بیشتر دنبال سرگرمی باشن مثل خود من میرن دنبال پس
و دوستانی هم که دنبال یه شبیه ساز فوتبال عالی باشن میرن سراغ فیفا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر