تاریخ جدید عرضه GTA V برای PC و سیستم مورد نیاز - (بروزرسانی)

VahiD_ST

کاربر سایت
gta_5_ps4_xo-31-600x337.jpg

درود!

اخیرا در صفحه استیم مربوط به بازی GTA 5 در مقابل زمان تاریخ عرضه بازی به جای January 2015، عبارت Comming Soon نقش بسته بود که نشان میداد بازی در تاریخ دیگری از سال 2015 عرضه خواهد شد.

این خبر که موجب نگرانی بسیاری از PC گیمرها شده بود، باعث شد که آنها به فروم رسمی سایت شرکت راک استار بروند و جویای این تاخیــر شوند.

که در نهایت مسئولان راک استار مجددن تاکید کردند بازی آنها در تاریخ 27 ژانویه منتشر خواهد شد و هیچ گونه تاخیری در کار نخواهد بود.

پیش از این هم راک استار قول داده بود که سیستم مورد نیاز GTA V را هر چه سریعتر اعلام کند اما هنوز خبری از سخت افزار مورد نیاز بازی نیست.

منبع

-----------------------------------------

آپدیت خبــــــر:

بازی بطور رسمی تاخیر خورد. تاریخ جدید بازی 24 مارس 2015 هست

سیستم مورد نیاز بازی هم اعلام شد که به شرح زیر هست:

حداقل سیستم مورد نیاز:
OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2* (*NVIDIA video card recommended if running Vista OS)
Processor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz
Memory: 4GB
Video Card: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB
DVD Drive

سیستم پیشنهادی: ( برای اجرای بازی در کیفیت ۱۰۸۰p و ۶۰FPS می باشد )
OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
Processor: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)
Memory: 8GB
Video Card: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB
DVD Drive

---------------------------------------------------------

آپدیت جدید (مربوط به 13 فروردین)[/COLOR]
باز هم شرکت راکس استار بازی رو به تعویض انداخت.
تاریخ انتشار جدید بازی June 15, 2015 که میشه 25 خرداد 1394 اعلام شده

--------------------------------

قضیه تاخیر بازی دروغ بود. جدی نگیرید :دی
تاریخ عرضه بازی همچنان 14 آوریل هست

آخرین ویرایش:
دوستان اول بدونید در مورد کدوم شرکت دارین حرف میزنین بعدش بیایین این تاخیر رو توجیه کنین. *R یه شرکت بی صاب و بی در و پیکر نیست. یکی از سازنده ها و ناشرای غول صنعت گیم هست. یه لشگر آدم با تجربه و کار درست دارن توش کار میکنن. ساخت بازی هم که خدا رو شکر روی PC صورت میگیره. هیچ جوره این تاخیر قابل توجیه نیست. حتی برای بهینه سازی هم همون 2 ماه کافی بود نه 5 ماه.
کاری ندارم بازی در نهایت وقتی عرضه میشه، بسیار بهینه هست و فوق العاده از آب در میاد (همینجا هم بگم ذره ای علاقه به GTA ندار و برام مهم نیست چند سال نوری هم تاخیر بخوره یا نخوره) اما این تاخیر برای من که هیچی، برای طرفداراش هیچ رقمه توجیه پذیر نیست.
اونوقت شما چطور تشخیص دادی چند ماه برای بهینه سازیش کافیه؟

به همون دلیل که من بر خلاف شما فکر نمیکنم از الان شروع کردن به بهینه کردن بازی;)
به همون دلیلی که هزاران بازی دیگه همزمان با هم عرضه میشن. به همون دلیلی که نسخه PC خیلی وفته در دست ساخت هست و به همون دلیلی که یه تیم مجزا داره روش کار میکنه (که این به این معنیه که قرار نیست تیم اصلی روی نسخه PC کار کنه که بهونه نداشتن وقت کافی برای کار روی نسخه PC داشته باشن)
فکر نمیکنم نیازی به توضیح دوباره بخواد. هر چی لازم بود رو توی همون پست قبلیم گفته بودم ولی خب امشب زدی تو فاز نقل قول بدون اینکه بفهمی طرف چی میگه:)
اینکه من کی نقل قول می کنم فکر نمی کنم ارتباطی به کسی داشته باشه ولی با این یه تیکه سطح کارشناسی تو بازیسنتر رو جا به جا کردی تبریک میگم .
اینا رو بیخیال. 2تا سوال امین رو که صفحه قبل ازت پرسید رو جواب بده و جاده خاکی نزن
yahoo_1.gif

اینم جزو چیزایی که به شما ارتباطی نداره...
خب پس اینکه چند ماه برای بهینه سازی یه بازی طول میکشه رو من از کجا میدونم هم ایضا به شما ارتباطی نداره:-*

آخرین ویرایش:
تفنگ گذاشتن زیر گلوت یه جوابی بدی؟:دی
آره فرض کن گزاشتن ، اصلا کاری به بقیه حرفاش ندارم فقط میخوام بدونم واقعا چطوری به این نتیجه رسید؟
به همون دلیل که من بر خلاف شما فکر نمیکنم از الان شروع کردن به بهینه کردن بازی;)
به همون دلیلی که هزاران بازی دیگه همزمان با هم عرضه میشن. فکر نمیکنم نیازی به توضیح دوباره بخواد. هر چی لازم بود رو توی همون پست قبلیم گفته بودم ولی خب امشب زدی تو فاز نقل قول بدون اینکه بفهمی طرف چی میگه:)
اینکه من کی نقل قول می کنم فکر نمی کنم ارتباطی به کسی داشته باشه ولی با این یه تیکه سطح کارشناسی تو بازیسنتر رو جا به جا کردی تبریک میگم .
برای بهینه سازی هم همون 2 ماه کافی بود نه 5 ماه.

آرمان یعنی بهینه سازی بازی برای PC بیشتر از کنسول طول میکشه؟:-/ این سوالو جواب بدی بحث تمومه. نتونی جواب بدی همونه که بچه ها گفتن! تاخیر برای بهینه سازی نیست! مسئله چیز دیگه ایه.

آرمان یعنی بهینه سازی بازی برای PC بیشتر از کنسول طول میکشه؟:-/ این سوالو جواب بدی بحث تمومه. نتونی جواب بدی همونه که بچه ها گفتن! تاخیر برای بهینه سازی نیست! مسئله چیز دیگه ایه.
اصلا بحث چیز دیگه ایه ، من نمی گم دلیلش بهینه سازیه ، ولی چطوری کشف کردین بهینه سازی فلان بازی n ماه وقت نیاز داره :-/

- - -ویرایش - - -

اینا رو بیخیال. جواب امین رو که صفحه قبل 2تا سوال ازت پرسید رو جواب بده و جاده خاکی نزن:)
اینم جزو چیزایی که به شما ارتباطی نداره...

اصلا بحث چیز دیگه ایه ، من نمی گم دلیلش بهینه سازیه ، ولی چطوری کشف کردین بهینه سازی فلان بازی n ماه وقت نیاز داره :-/

خب منم همینو میگم! دلیلت چیه میگی این تاخیر برای بهینه سازی بازی گذاشته شده؟
بهینه سازی توی دوماه هم برای بازی زیاد هم هست! این بازی طی 3 سال پروسه ساختش برای 4 تا پلتفورم طول کشیده! خواه یا نا خواه بهینه سازی زیادیش توی این چهارسال برای هر 5 پلتفورم انجام شده و الان باید اخر مراحل پولیش بوده باشه! که باز هم همین دوماه تاخیر اولیه نسبت به نسخه ps4 هم زیاده چه برسه به تاخیر جدید.

من همچین چیزی نگفتم ، ولی شما از کجا کشف کردین مثلا 2 ماه وقت برای بهینه سازی بازی لازمه؟ نکنه کارمند *R هستین ؟

نه اینکه شما کاملاََ مطمئن داری میگی این تاخیر مربوط به توسعه و بهینه سازی بازی هستش جای بسی تعجب داره !!!!

دوستان فکر نمی کنم این بحث فوق کارشناسی شما که دارین به صورت خارق العاده ای از روی دلیل مدرک حرف میزینین سرانجامی داشته باشه :دی

دوستان اول بدونید در مورد کدوم شرکت دارین حرف میزنین بعدش بیایین این تاخیر رو توجیه کنین. *R یه شرکت بی صاب و بی در و پیکر نیست. یکی از سازنده ها و ناشرای غول صنعت گیم هست. یه لشگر آدم با تجربه و کار درست دارن توش کار میکنن. ساخت بازی هم که خدا رو شکر روی PC صورت میگیره. هیچ جوره این تاخیر قابل توجیه نیست. حتی برای بهینه سازی هم همون 2 ماه کافی بود نه 5 ماه.
کاری ندارم بازی در نهایت وقتی عرضه میشه، بسیار بهینه هست و فوق العاده از آب در میاد (همینجا هم بگم ذره ای علاقه به GTA ندار و برام مهم نیست چند سال نوری هم تاخیر بخوره یا نخوره) اما این تاخیر برای من که هیچی، برای طرفداراش هیچ رقمه توجیه پذیر نیست.
واسه عوض شدن جو هم عرض کنم که سال نوری مقیاس مسافته نه زمان :دی

سلام
آقایون عده ای تون اصلاً سابقه خوبی تو برخورد با دیگران ندارید .
پس به خاطر خودتون هم که شده کاری نکنید که مجبور بشم جریمه شخصی براتون در نظر بگیرم .

مینیموم سیستمی که میخوادکمی عجیبه! . به نظر میرسه بازی به دو شکل نسل جدید و قدیم واسه هر سیستمی اجرا میشه . برای سیستم های قدیمی ورژن 360 و پلی 3 و برای سیستم های قوی تر ورژن پلی 4 و وان.

مردم چقدر خوب بلدن تو بازیسنتر سفسته کنن ، دمتون گرم ، کوچه علی چپ شده پاتق بعضی ها :دی

الان با کنار هم گذاشتن تمام گفته های دوستان ، دیگه مشخصه که T2 بخاطر فروش و سود بیشتر این تاخیر رو زده ، چون هنوزم روی PS4 و X1 داره عالی میفروشه .

++ یک سوالی که من دارم اینه آیا تایید شده که بازی از شبکه استیم برای آنلاینش استفاده میکنه یا خود راک استار ؟!

ا قربونت برم:دی

دقیقا منظور منم همینه

همونطور هم که گفتم این تاخیر صرفا واسه فروش بیشتر نسخه های نسل هشتمه
از خیلی وقت پیش اینا نسخه PC رو آماده کردن، با بهانه دارن تاخیر میندازن

دقیقا مث Batman: Arkham City یادته؟ بازی 1 سال تا قبل از عرضه آماده بود، منتهی اونا داشتن بازی رو بهینه میکردن که البته تو اون یه سال پی پی کردن تو نسخه PC و اصلا بهینه نبود

ا قربونت برم:دی

دقیقا منظور منم همینه

همونطور هم که گفتم این تاخیر صرفا واسه فروش بیشتر نسخه های نسل هشتمه
از خیلی وقت پیش اینا نسخه PC رو آماده کردن، با بهانه دارن تاخیر میندازن

دقیقا مث Batman: Arkham City یادته؟ بازی 1 سال تا قبل از عرضه آماده بود، منتهی اونا داشتن بازی رو بهینه میکردن که البته تو اون یه سال پی پی کردن تو نسخه PC و اصلا بهینه نبود
برای من که خیلی بهینه بود ارکهام سیتی :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or