تاریخ جدید عرضه GTA V برای PC و سیستم مورد نیاز - (بروزرسانی)

VahiD_ST

کاربر سایت
gta_5_ps4_xo-31-600x337.jpg

درود!

اخیرا در صفحه استیم مربوط به بازی GTA 5 در مقابل زمان تاریخ عرضه بازی به جای January 2015، عبارت Comming Soon نقش بسته بود که نشان میداد بازی در تاریخ دیگری از سال 2015 عرضه خواهد شد.

این خبر که موجب نگرانی بسیاری از PC گیمرها شده بود، باعث شد که آنها به فروم رسمی سایت شرکت راک استار بروند و جویای این تاخیــر شوند.

که در نهایت مسئولان راک استار مجددن تاکید کردند بازی آنها در تاریخ 27 ژانویه منتشر خواهد شد و هیچ گونه تاخیری در کار نخواهد بود.

پیش از این هم راک استار قول داده بود که سیستم مورد نیاز GTA V را هر چه سریعتر اعلام کند اما هنوز خبری از سخت افزار مورد نیاز بازی نیست.

منبع

-----------------------------------------

آپدیت خبــــــر:

بازی بطور رسمی تاخیر خورد. تاریخ جدید بازی 24 مارس 2015 هست

سیستم مورد نیاز بازی هم اعلام شد که به شرح زیر هست:

حداقل سیستم مورد نیاز:
OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2* (*NVIDIA video card recommended if running Vista OS)
Processor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz
Memory: 4GB
Video Card: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB
DVD Drive

سیستم پیشنهادی: ( برای اجرای بازی در کیفیت ۱۰۸۰p و ۶۰FPS می باشد )
OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
Processor: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)
Memory: 8GB
Video Card: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB
DVD Drive

---------------------------------------------------------

آپدیت جدید (مربوط به 13 فروردین)[/COLOR]
باز هم شرکت راکس استار بازی رو به تعویض انداخت.
تاریخ انتشار جدید بازی June 15, 2015 که میشه 25 خرداد 1394 اعلام شده

--------------------------------

قضیه تاخیر بازی دروغ بود. جدی نگیرید :دی
تاریخ عرضه بازی همچنان 14 آوریل هست

آخرین ویرایش:
ا قربونت برم:دی

دقیقا منظور منم همینه

همونطور هم که گفتم این تاخیر صرفا واسه فروش بیشتر نسخه های نسل هشتمه
از خیلی وقت پیش اینا نسخه PC رو آماده کردن، با بهانه دارن تاخیر میندازن

دقیقا مث Batman: Arkham City یادته؟ بازی 1 سال تا قبل از عرضه آماده بود، منتهی اونا داشتن بازی رو بهینه میکردن که البته تو اون یه سال پی پی کردن تو نسخه PC و اصلا بهینه نبود
دادا مطمعنی اشتباه لپی یا تایپی نیست ؟ :دی

ا قربونت برم:دی

دقیقا منظور منم همینه

همونطور هم که گفتم این تاخیر صرفا واسه فروش بیشتر نسخه های نسل هشتمه
از خیلی وقت پیش اینا نسخه PC رو آماده کردن، با بهانه دارن تاخیر میندازن

دقیقا مث Batman: Arkham City یادته؟ بازی 1 سال تا قبل از عرضه آماده بود، منتهی اونا داشتن بازی رو بهینه میکردن که البته تو اون یه سال پی پی کردن تو نسخه PC و اصلا بهینه نبود

داداش Arkham City روی سیستم ذغالی من هم عالی اجرا میشد. فکر کنم بالای چهل فریم هم میداد.

یکی بیاد به من بگه بازی رو کنسول بفروش برسه یا پیسی چه فرقی به حال اینا میکنه ;;)
فرقی که نمیکنه.منتها فعلا روی کنسولهای نسل هشت پایرت امکان پذیر نمی باشد.اینا هم میخوان قشنگ شیره بازی رو روی کنسولها بکشن"بعد برن سراغ PC.میخوایم اشکالاشو برطرف کنیمو از این حرفا هم دیگه قدیمی شده:d
دروغ چرا من اگه میتونستم روی PS4 نه تنها این بازی "بلکه همه بازیها رو پایرت میکردم.والا نداریم با این حقوق ها واسه هر بازی 200هزار تومن پیاده شیم

آخرین ویرایش:
داداش Arkham City روی سیستم ذغالی من هم عالی اجرا میشد. فکر کنم بالای چهل فریم هم میداد.
من كل سري بتمنو رو گرافي اينتل و رم ٣ با هيچ لگ و هييچ افت فريمي تونستم كاملا عالي بازيش كنم. بشخصه اين عنوانو بهينه ترين عنوان pc ميدونم كه تابحال بازيكردم!! رو اين كامپيوتر بسياري از عناوين كوچك مثل ماينكرفت و swapper اجرا نشدن(ماين با لگ غير قابل تحمل) و ٨٥٪ بازي ها كه اجرا شدن با افت فريم و لگ بسيار اجرا شدن!!!

همگی بازی رو بی شک پایرت کنید :d ولی سیستم زغالیتونم ارتقا بدید :whistling: . حیف این همه صبر نکرده که با گرافیک نسل هفتی یا حتی پایینتر بازی کنید .
2 ماه وقت دارید اضافه کاری کنید :d

فرقی که نمیکنه.منتها فعلا روی کنسولهای نسل هشت پایرت امکان پذیر نمی باشد.اینا هم میخوان قشنگ شیره بازی رو روی کنسولها بکشن"بعد برن سراغ PC.میخوایم اشکالاشو برطرف کنیمو از این حرفا هم دیگه قدیمی شده:d
دروغ چرا من اگه میتونستم روی PS4 نه تنها این بازی "بلکه همه بازیها رو پایرت میکردم.والا نداریم با این حقوق ها واسه هر بازی 200هزار تومن پیاده شیم

رو پیسی هم کم نمیخرن بازی رو تو همین استیم کلی میشناسم میخوان بخرن. ولی اگه دلیلش همینی که شما میگی باشه بازم حق میدم تا همین 2 سال پیش بخاطر پایرت اکثر بازی ها برای پیسی نمیومد بعد میان از شعور پیسی گیمر میگن:-*

هدیه و دلجویی راک استار از PC GAMER ها

با توجه به اعلام نارضایتی بسیار زیاد PC GAMER های سراسر دنیا بابت تاخیر پیش امده برای عنوان GTAV

راک استار ضمن عذر خواهی دوباره از هوادارن و فن بیس های نسخه PC اعلام کرد

کلیه گیمرهایی که نسخه فیزیکی یا دیجیتالی Grand Theft Auto V پیش خرید کنند می تونید از ۱,۰۰۰,۰۰۰ دلار پول درون بازی هم بهره مند شوید. این یک میلیون برای Grand Theft Auto Online و بخش داستانی تقسیم میشه
اگه پیش خریدتا تاریخ ۱ فوریه در Rockstar Warehouse انجام بدید ۳۰۰,۰۰۰ دلار اضافه هم برای بخش Grand Theft Auto Online دریافت می کنید.

همچنین کد دانلود رایگان یکی از عناوین زیر دریافت خواهید کرد

• Max Payne 3
  • L.A. Noire: The Complete Edition
  • Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
  • Grand Theft Auto 4
  • Bully: Scholarship Edition
  • Grand Theft Auto San Andreas
  • Manhunt
  • Max Payne 2: The Fall of Max Payne
  • Grand Theft Auto: Vice City
  • Midnight Club 2
  • Grand Theft Auto 3

Pre-order GTA 5 on PC and you***8217;ll get a free game, $1 million in-game cash | VG247
Pre-Order the GTAV PC Download at the Rockstar Warehouse Now to Get a Free Bonus Game and More | Rockstar Games

آخرین ویرایش:
زنده باد راک استار با این کار بزرگش
جدیدا شرکتا خیلی دست و دل باز شدن :bighug:
اگه با پر باگ بودن و تاخیر خوردن و اینجور موارد یه بازی هم رایگان هدیه میگیریم اصلا همه ی بازی ها 3 بار تاخیر بخورن :دی

زنده باد راک استار با این کار بزرگش
جدیدا شرکتا خیلی دست و دل باز شدن :bighug:
اگه با پر باگ بودن و تاخیر خوردن و اینجور موارد یه بازی هم رایگان هدیه میگیریم اصلا همه ی بازی ها 3 بار تاخیر بخورن :دی
جدی ؟ مث Unity کوفت آدم بشه بهتره آره راس میگی ...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or