تاریخ جدید عرضه GTA V برای PC و سیستم مورد نیاز - (بروزرسانی)

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
gta_5_ps4_xo-31-600x337.jpg

درود!

اخیرا در صفحه استیم مربوط به بازی GTA 5 در مقابل زمان تاریخ عرضه بازی به جای January 2015، عبارت Comming Soon نقش بسته بود که نشان میداد بازی در تاریخ دیگری از سال 2015 عرضه خواهد شد.

این خبر که موجب نگرانی بسیاری از PC گیمرها شده بود، باعث شد که آنها به فروم رسمی سایت شرکت راک استار بروند و جویای این تاخیــر شوند.

که در نهایت مسئولان راک استار مجددن تاکید کردند بازی آنها در تاریخ 27 ژانویه منتشر خواهد شد و هیچ گونه تاخیری در کار نخواهد بود.

پیش از این هم راک استار قول داده بود که سیستم مورد نیاز GTA V را هر چه سریعتر اعلام کند اما هنوز خبری از سخت افزار مورد نیاز بازی نیست.

منبع

-----------------------------------------

آپدیت خبــــــر:

بازی بطور رسمی تاخیر خورد. تاریخ جدید بازی 24 مارس 2015 هست

سیستم مورد نیاز بازی هم اعلام شد که به شرح زیر هست:

حداقل سیستم مورد نیاز:
OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2* (*NVIDIA video card recommended if running Vista OS)
Processor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz
Memory: 4GB
Video Card: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB
DVD Drive

سیستم پیشنهادی: ( برای اجرای بازی در کیفیت ۱۰۸۰p و ۶۰FPS می باشد )
OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
Processor: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)
Memory: 8GB
Video Card: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB
DVD Drive

---------------------------------------------------------

آپدیت جدید (مربوط به 13 فروردین)[/COLOR]
باز هم شرکت راکس استار بازی رو به تعویض انداخت.
تاریخ انتشار جدید بازی June 15, 2015 که میشه 25 خرداد 1394 اعلام شده

--------------------------------

قضیه تاخیر بازی دروغ بود. جدی نگیرید :D
تاریخ عرضه بازی همچنان 14 آوریل هست

آخرین ویرایش:

Masoud20R

کاربر سایت
Feb 5, 2010
332
نام
مسعود
کمتر از ۳ هفته دیگه هم که بازی قراره منتشر بشه ولی‌ هنوز سیستم مورد نیاز بازی اعلام نشده، هیچ تریلر یا عکسی‌ هم ازش هنوز نیومد، تو جوابی‌ هم که راک استار داده گفته:

GTAV will be coming to PC on January 27th. We have not announced any changes to this date at this time,”

امیدوارم که تاخیر نخوره که دیگه صبر کردن واسش خیلی‌ سخته ...

آخرین ویرایش:

sadra_Gamer

کاربر سایت
Sep 20, 2013
465
نام
sadra

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
آقا من یک سیستم دارم برا 5 سال پیش :( تمام انتظارم اینه این GTA V رو روش بازی کنم ، حالا تا بعد :D
این سیستم مورد نیاز که اعلام نمیشه ، منو میترسونه :(

Ashkan84

کاربر سایت
Sep 19, 2008
460
آقا من یک سیستم دارم برا 5 سال پیش :( تمام انتظارم اینه این GTA V رو روش بازی کنم ، حالا تا بعد :D
این سیستم مورد نیاز که اعلام نمیشه ، منو میترسونه :(
با سیستم 5 سال پیش میتونید بازی GTA:San Andreas رو اجرا کنید نه GTA:V !؟

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
485
نام
Sera
اهالی موسیقی و هنر حتما این دوتا آهنگ گوش کن
Place Fo conclusions
Mission possible
کلا آلبوم پیشنهاد میشه این آلبوم از کارهای Tangerine Dream از گروه های مطرح موسیقی الکترونیک هس که اسطوره ی این سبک هم شناخته میشه

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,558
اهالی موسیقی و هنر حتما این دوتا آهنگ گوش کن
Place Fo conclusions
Mission possible
کلا آلبوم پیشنهاد میشه این آلبوم از کارهای Tangerine Dream از گروه های مطرح موسیقی الکترونیک هس که اسطوره ی این سبک هم شناخته میشه

WTFUZZ؟ ها

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
بیچاره اونایی که تا بحال بازی نکردند:d
بدونید GTA vنسل هفتم با نسل هشتم حتی تو گیم پلی هم تفاوت داره
Onlineرو چجوری می خوان بازی کنند خدا میدونه!

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
یک خبر اگه واقعیت داشته باشه داستان داریم بد :|

Grand Theft Auto 5 On PC May Be Shunning Steamworks DRM

Well now, here’s something that’s potentially troubling. Though before I say any more, keep in mind that this is only a rumour at this time and is yet to be confirmed. Grand Theft Auto V, the record busting open world action adventure game, is set to come to PC later this month and in a worrisome move, it would appear that Rockstar may well be preparing to drop the Steam platform.
Users of the NeoGAF forums spotted the troubling information and quickly made sure that the news was spread far and wide. The game will apparently make use of the Rockstar Social club as a means of DRM. What’s worse is the rumour has been given credence by Gamesplanet, and the reliable online marketplace Green Man Gaming who have the game listed under using “other DRM”.
We haven’t heard anything official yet from Rockstar, but this may well be the first of many potential problems of GTA V on PC. Grand Theft Auto 5 is now available on the PlayStation 4, Xbox One and also on seventh generation consoles, the PS3 and Xbox 360.

Read more at Grand Theft Auto 5 On PC May Be Shunning Steamworks DRM � GamingBolt.com: Video Game News, Reviews, Previews and Blog

Source: 1, 2, 3.

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر

تاریخ خبر ها دقیقا ماله یک ماهو نیم پیشه ! حالا سایت gamingbolt.com اومده این خبرو امروز زده ! ولی در منابع ای که خودش زده تاریخ خبر موجوده !

و اینکه این خبر توسط یکی از اعضای شرک Rock Star رد شده :)

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا

تا جایی که من اطلاع دارم خفن ترین نوع قفل امنیتی همون دِنُوُ هست که یکی از موسس های کمپانیش گفته بود رابطه ای با GTA V ندارن، DRM ــی که تو این خبر بهش اشاره شده فک نکنم مشکلی بوجود بیاره (استفاده از Rockstar Social club).
حالا نکته ای که میمونه اینه که Rockstar Social club چیه ؟ :D

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
تا جایی که من اطلاع دارم خفن ترین نوع قفل امنیتی همون دِنُوُ هست که یکی از موسس های کمپانیش گفته بود رابطه ای با GTA V ندارن، DRM ــی که تو این خبر بهش اشاره شده فک نکنم مشکلی بوجود بیاره (استفاده از Rockstar Social club).
حالا نکته ای که میمونه اینه که Rockstar Social club چیه ؟ :D

client آنلاین بازی های Rockstar. روی GTA IV و MP3 هم بود. بودنش یه مسئله عادی هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر