تاریخ جدید عرضه GTA V برای PC و سیستم مورد نیاز - (بروزرسانی)

VahiD_ST

کاربر سایت
gta_5_ps4_xo-31-600x337.jpg

درود!

اخیرا در صفحه استیم مربوط به بازی GTA 5 در مقابل زمان تاریخ عرضه بازی به جای January 2015، عبارت Comming Soon نقش بسته بود که نشان میداد بازی در تاریخ دیگری از سال 2015 عرضه خواهد شد.

این خبر که موجب نگرانی بسیاری از PC گیمرها شده بود، باعث شد که آنها به فروم رسمی سایت شرکت راک استار بروند و جویای این تاخیــر شوند.

که در نهایت مسئولان راک استار مجددن تاکید کردند بازی آنها در تاریخ 27 ژانویه منتشر خواهد شد و هیچ گونه تاخیری در کار نخواهد بود.

پیش از این هم راک استار قول داده بود که سیستم مورد نیاز GTA V را هر چه سریعتر اعلام کند اما هنوز خبری از سخت افزار مورد نیاز بازی نیست.

منبع

-----------------------------------------

آپدیت خبــــــر:

بازی بطور رسمی تاخیر خورد. تاریخ جدید بازی 24 مارس 2015 هست

سیستم مورد نیاز بازی هم اعلام شد که به شرح زیر هست:

حداقل سیستم مورد نیاز:
OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2* (*NVIDIA video card recommended if running Vista OS)
Processor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz
Memory: 4GB
Video Card: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB
DVD Drive

سیستم پیشنهادی: ( برای اجرای بازی در کیفیت ۱۰۸۰p و ۶۰FPS می باشد )
OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
Processor: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)
Memory: 8GB
Video Card: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB
DVD Drive

---------------------------------------------------------

آپدیت جدید (مربوط به 13 فروردین)[/COLOR]
باز هم شرکت راکس استار بازی رو به تعویض انداخت.
تاریخ انتشار جدید بازی June 15, 2015 که میشه 25 خرداد 1394 اعلام شده

--------------------------------

قضیه تاخیر بازی دروغ بود. جدی نگیرید :دی
تاریخ عرضه بازی همچنان 14 آوریل هست

آخرین ویرایش:
فکر نکنم اینجوری باشه داداش! برو نگاه کن همه دارن تو فروم های خارجی فحش میدن به راکستار!

خب که چی؟ همه جای دنیا آدمهای داغون هست،همیشه هم اینجور آدم ها صداشون بالا میره فکر نکن اکثریت خودشونن. این چه صیغه ای شده که هر کاری تو فروم خارجی کردن پس درسته مو لا درزش نمیره؟!

من نمی دونم همه اینجا طلب کار شدن از Rock star! چه کاریه آخه؟ خیلی راحت دنبال نکنید اینجور اخبار رو، شمایی که تصمیم گرفتی برای خرید بازی پس پولش رو گذاشتی کنار. هر موقع اومد برو بخر بازی کن. حالا اگر پیش خرید کردید آره یه مقدار میشه درک کرد ولی این سیستمی دیگه تهشه. خوبه واسه PC همیشه انواع و اقسام بازی ها هستن کسی بی بازی نمیمونه.
خدایی آخه زور داره این تاخیر

کاملا مشخصه بخاطر نسخه های X1 و PS4 بازی رو به تاخیر انداختن

یه حسی هم بهم میگه این سیستم مورد نیازش عوض میشه و میره بالاتر

خدایی آخه زور داره این تاخیر

کاملا مشخصه بخاطر نسخه های X1 و PS4 بازی رو به تاخیر انداختن

یه حسی هم بهم میگه این سیستم مورد نیازش عوض میشه و میره بالاتر

به هر حال، من واسه همیناس که اصلا دنبال نمی کنم این جور اخبار رو. با این وضعیت که مد شده بازی ها رو درب و داغون می دن بعد از 2 3 ماه درستش می کنن من یکی دیگه امکان نداره بازی رو همون موقع بخرم. به نظر من همه باید همین کار رو کنن، دیگه چه برسه پیش خرید کنن بازی رو.

دیگه unity چه ربطی به این قضیه داره؟:-/
اون بازی همه نسخه هاش مشکل داشت و اگه قرار بود تاخیر بخوره باید همه نسخه هاش تاخیر می خورد. ولی این بازی (GTA) چطور؟
نسخه های کنسولیش منتشر شدن و هیچ مشکل تکنیکی هم نداشتن! ولی فقط نسخه پی سی اون احتیاج به وقت بیشتر داره؟ :-/ یا اینکه پروسه ساخت بازی رو پی سی به زمان بیشتری احتیاج داره؟:-/

15744182970937448243.jpg

فعلا تو لیست پر فروش ترین بازی های این هفته بریتانیا بازی هنوز صدر جدوله :d دیگه ازین واضح تر؟

TAKE 2 قصد داره تا جایی که میتونه شیره کنسول گیمرهارو بدوشه ( همین خبر تاخیر نسخه PC بازم یه شوک روانی تو بازار ایجاد میکنه که نسخه کنسولی فروشش افزایش پیدا کنه
بعد که ابا از اسباب افتاد تازه شروع کنه به انتشار نسخه PC . اینقدر زمان و مهلت برای بهینگی نسخه PC داشته که این تاخیرا با کور گردو بازی کردنه

اما با همه این تفاصیر TAKE 2 یه اشتباه خیلی بزرگ داره میکنه. ممکنه این موج عظیم نارضایتی تاثیر منفی رو سازنده بزاره . حتی بین خودشون اختلاف نظر ایجاد کنه که برای همچین شرکتی سمه
چون شاید منو شما ندونیم پشت پرده چه خبره ولی کارمند راک استار که میدونه اون پشت چه اتفاقاتی داره میوفته

ولی خوب وقتی بحث پول وسط باشه خیلی از چیزا فراموش میشه .

جالبه سایت PC GAMER از ترس اینکه بازی فن بیس خودشو رو PC از دست بده مقاله جالبی نوشته
GTA 5 delay: PC Gamer reacts - PC Gamer

آخرین ویرایش:
بعضی ها واقعا خوب خودشونو رو توجیه میکنن یعنی پورت کردن بازی واسه pc از کنسول های نسل جدید سخت تره؟:|
راک استار کلا عجله ای واسه پورت این بازی نداره رو pc چون فروشش جای دیگه ای هست اینم بخاطر طرفدارای قدیمی و این حرفاست و گرنه از نظر مالی ......
تا همین جاشم راک استار و T2 لطف کردن دارن واسه pc بازی رو پورت میکنن.جای شکایتی هم نباید باشه.اگه مثل red dead میشد چی؟:d

تا همین جاشم راک استار و T2 لطف کردن دارن واسه pc بازی رو پورت میکنن
ظلم بی منت به از لطف با منت
T2 تکلیفش با خودش مشخص نیست.

اگه مثل red dead میشد چی؟
yahoo_4.gif
اگه مثل red dead میشدباز سگش شرف داشت. چون تکلیف مشخص بود میدونستیم باید چیکار کنیم
الان بیشتر با این کارا خودشو مسخره کرده.

آخرین ویرایش:
بعضی ها واقعا خوب خودشونو رو توجیه میکنن یعنی پورت کردن بازی واسه pc از کنسول های نسل جدید سخت تره؟:|
راک استار کلا عجله ای واسه پورت این بازی نداره رو pc چون فروشش جای دیگه ای هست اینم بخاطر طرفدارای قدیمی و این حرفاست و گرنه از نظر مالی ......
تا همین جاشم راک استار و T2 لطف کردن دارن واسه pc بازی رو پورت میکنن.جای شکایتی هم نباید باشه.اگه مثل red dead میشد چی؟:d
بحث لطف نیس اون بابا هم به فکر سود بیشتر هست اگه قرار باشه اینطور منت بزارن پورت نخواستینم اصلا انتشار نکنن سر و سنگین تره حالا کسی هم خیلی طرفدار بازی باشه میره که کنسول میگیره بازیش میکنه :d

2 ماه دیگه !! . خیلی دلتون خوشه که باز هم این حرکتو توجیه میکنید ! . مخصوصا اگه بازیش نکردید . من که این همه بازیش کردم از این حرکت چیپو تابلوش ناراحت شدم

دو سال پیش که کنسول دارا GTA V زدن به بدن کل دنیا بازیش کرد سال بعدش ته دیگش رسید به PS4 دارا ته دیگش هم توسط جماعت کنسول باز خورده شد. تفاله اش قرار بود برسه به PC دارا که اونم تاخیر خورد.

دیگه ندیده بودیم واسه یه تفاله هم تاخیر بزنن که به لطف راکستار این ننگ انجام شد:|:))

حاجیت تازه واست ps4 خریده ؟! ذوق داری ؟ درکت میکنم 15 سال پیش همین موقع یه سیستم جدید بسته بودم عین خودت خوشحال بودم!

مبارکت باشه!

من میرم سایت ENB ببینم ماد گرافیکی چی اومده واسه بازیا!...

دیگه unity چه ربطی به این قضیه داره؟:-/
اون بازی همه نسخه هاش مشکل داشت و اگه قرار بود تاخیر بخوره باید همه نسخه هاش تاخیر می خورد. ولی این بازی (GTA) چطور؟
نسخه های کنسولیش منتشر شدن و هیچ مشکل تکنیکی هم نداشتن! ولی فقط نسخه پی سی اون احتیاج به وقت بیشتر داره؟ :-/ یا اینکه پروسه ساخت بازی رو پی سی به زمان بیشتری احتیاج داره؟:-/
نه *R داره دروغ میگه و فقط یوبی سافت کبیر بلده بازی بسازه ...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or