تاریخ جدید عرضه GTA V برای PC و سیستم مورد نیاز - (بروزرسانی)

VahiD_ST

کاربر سایت
gta_5_ps4_xo-31-600x337.jpg

درود!

اخیرا در صفحه استیم مربوط به بازی GTA 5 در مقابل زمان تاریخ عرضه بازی به جای January 2015، عبارت Comming Soon نقش بسته بود که نشان میداد بازی در تاریخ دیگری از سال 2015 عرضه خواهد شد.

این خبر که موجب نگرانی بسیاری از PC گیمرها شده بود، باعث شد که آنها به فروم رسمی سایت شرکت راک استار بروند و جویای این تاخیــر شوند.

که در نهایت مسئولان راک استار مجددن تاکید کردند بازی آنها در تاریخ 27 ژانویه منتشر خواهد شد و هیچ گونه تاخیری در کار نخواهد بود.

پیش از این هم راک استار قول داده بود که سیستم مورد نیاز GTA V را هر چه سریعتر اعلام کند اما هنوز خبری از سخت افزار مورد نیاز بازی نیست.

منبع

-----------------------------------------

آپدیت خبــــــر:

بازی بطور رسمی تاخیر خورد. تاریخ جدید بازی 24 مارس 2015 هست

سیستم مورد نیاز بازی هم اعلام شد که به شرح زیر هست:

حداقل سیستم مورد نیاز:
OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2* (*NVIDIA video card recommended if running Vista OS)
Processor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz
Memory: 4GB
Video Card: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB
DVD Drive

سیستم پیشنهادی: ( برای اجرای بازی در کیفیت ۱۰۸۰p و ۶۰FPS می باشد )
OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
Processor: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)
Memory: 8GB
Video Card: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB
DVD Drive

---------------------------------------------------------

آپدیت جدید (مربوط به 13 فروردین)[/COLOR]
باز هم شرکت راکس استار بازی رو به تعویض انداخت.
تاریخ انتشار جدید بازی June 15, 2015 که میشه 25 خرداد 1394 اعلام شده

--------------------------------

قضیه تاخیر بازی دروغ بود. جدی نگیرید :دی
تاریخ عرضه بازی همچنان 14 آوریل هست

آخرین ویرایش:
دو سال پیش که کنسول دارا GTA V زدن به بدن کل دنیا بازیش کرد سال بعدش ته دیگش رسید به PS4 دارا ته دیگش هم توسط جماعت کنسول باز خورده شد. تفاله اش قرار بود برسه به PC دارا که اونم تاخیر خورد.

دیگه ندیده بودیم واسه یه تفاله هم تاخیر بزنن که به لطف راکستار این ننگ انجام شد:|:))

دو سال پیش که کنسول دارا GTA V زدن به بدن کل دنیا بازیش کرد سال بعدش ته دیگش رسید به PS4 دارا ته دیگش هم توسط جماعت کنسول باز خورده شد. تفاله اش قرار بود برسه به PC دارا که اونم تاخیر خورد.

دیگه ندیده بودیم واسه یه تفاله هم تاخیر بزنن که به لطف راکستار این ننگ انجام شد:|:))
داداش یه کم دیر اومدی، دیگه این لوس بازیا واسه دعوا راه انداختن جواب نمی ده. برو خدا روزیت رو جای دیگه حواله کنه.

داداش یه کم دیر اومدی، دیگه این لوس بازیا واسه دعوا راه انداختن جواب نمی ده. برو خدا روزیت رو جای دیگه حواله کنه.

توهم توطئه آیا؟:-/

من خودم هنوز GTA رو بازی نکردم چون واسه مد هاش میخوام رو PC برمش.

ولی الان تفاله اش هم با تاخیر باید بازی کنم! غیر از اینه؟:|

چیه حق نداریم به راکستار فحش بدیم؟؟

توهم توطئه آیا؟:-/

من خودم هنوز GTA رو بازی نکردم چون واسه مد هاش میخوام رو PC برمش.

ولی الان تفاله اش هم با تاخیر باید بازی کنم! غیر از اینه؟:|

چیه حق نداریم به راکستار فحش بدیم؟؟
والا بیشتر این تاخیرا و ... کلا ربطی به راکستار پیدا نمیکنه و هر چی هست مربوط به T2!
این تاخیر آخری هم احتمالا برا بهینه تر کردن هست چون واقعا یک پورت ساده هیچ وقت اینقدر زمان نمیبره! به هیچ وجه! مگه اینکه واقعا رو پورتش کار شده باشه و اگه این سیستمم چرت و پرت نباشه با یک شاهکار پورت طرف هستیم :x

2 ماه دیرتر بازی کردن بازی بدون افت فریم و ... خیلی بهتر از اینه که الان بازی کنی بعد دلت نیاد وارد بازی بشی چون مشکلات فنی داره و باید منتظر پچ و آپدیت بمونی:دی
بنظرم فحشاتو ذخیره کن دو ماه دیگه اگه بازی مشکل دار دادن بیرون منم میپیوندم بهت فحش بارون میکنیم راکستارو :) :دی

دوستان اگه نمی‌تونید صبر کنید یه کنسول + GTA V بخرید بازی کنید
اگرم صبور هستید صبر کنید تا نسخهٔ PC بیاد دیگه :d

آخرین ویرایش:
والا بیشتر این تاخیرا و ... کلا ربطی به راکستار پیدا نمیکنه و هر چی هست مربوط به T2!
این تاخیر آخری هم احتمالا برا بهینه تر کردن هست چون واقعا یک پورت ساده هیچ وقت اینقدر زمان نمیبره! به هیچ وجه! مگه اینکه واقعا رو پورتش کار شده باشه و اگه این سیستمم چرت و پرت نباشه با یک شاهکار پورت طرف هستیم :x

2 ماه دیرتر بازی کردن بازی بدون افت فریم و ... خیلی بهتر از اینه که الان بازی کنی بعد دلت نیاد وارد بازی بشی چون مشکلات فنی داره و باید منتظر پچ و آپدیت بمونی:دی
بنظرم فحشاتو ذخیره کن دو ماه دیگه اگه بازی مشکل دار دادن بیرون منم میپیوندم بهت فحش بارون میکنیم راکستارو :) :دی

فکر نکنم اینجوری باشه داداش! برو نگاه کن همه دارن تو فروم های خارجی فحش میدن به راکستار!

یه عده میگن برای اینه که PS4 & XBOX ONE فروششون افت نکنه برای همین دو ماه دیگه تاخیر زدن:|

البته فکر کنم جمله بالا چرت و پرت باشه ولی زیاد بعید هم نیست آخه چند جا خوندم یه سری هم داشتن به Take Tow فحش میدادن.

ولی خب ممکنه حرف شما مبنی بر اینکه میخوان یه پورت درست حسابی بدن هم درست باشه. ولی آخه یه شرکت به این عظیمی که بیشتر از 100 میلیون دلار خرج بازیش کرده تو این یک سال اخیر نتونسته هنوز یه پورت درست حسابی انجام بده؟ بعد فقط فقط لنگ این دو ماه اضافه هستش؟ شما خودت اینو باور میکنی؟؟

منکه باورم نمیشه خدایی:|

نه به اون زمان (از سال 2000 تا 2004) که قطار به قطار GTA میساخت نه به الان که تو این یه سال نیم هنوز نتونسته یه پورت درست حسابی تحویل بده تازه میاد دو ماه هم تاخیرش میزنه!

هه چون دو ماه تاخیر خورد راک استار شد بدترین استودیو دنیا gta V شد بد ترین بازی تاریخ... به جای اینکه خوشحال باشید نمیخوان بازی پر از مشکلات فنی دستتون بدن دارید فحش میدید؟

تو این چند سال قبل فقط بازی های *R بوده که اینقدر برای PC تاخیر خورده حتی Ubisoft هم دیگه این کارو نمیکنه و نسخه ی PC بازیاش همزمان با نسخه ی کنسولی منتشر میشه :|

اون از Red Dead که 4 ساله همه رو دست به سر کرده و حالا هم تاخیر 6 ماهه و یا به عبارتی تاخیر 2 ساله ی GTA V برای PC ...

دیگه مطمئن شدم این راکستار PC بازها رو آدمم حساب نمیکنه و اصلا معلوم نیست تو این 1.5 سال داشت چی کار میکرد)x

آخرین ویرایش:
باس یه بازی مثل unity تحویل ملت میدادن جیگرتون حال میومد همچین تیکه میندازین انگار همه pre-order کردین بازی رو....به شعور مخاطب هم وقتی توهین میشه که بازی عرضه شه بعد 4 ماه با پچ و هزار کوفت و زهرمار دیگه فیکس شه

باس یه بازی مثل unity تحویل ملت میدادن جیگرتون حال میومد همچین تیکه میندازین انگار همه pre-order کردین بازی رو....به شعور مخاطب هم وقتی توهین میشه که بازی عرضه شه بعد 4 ماه با پچ و هزار کوفت و زهرمار دیگه فیکس شه
به شعور PC گیمر وقتی توهین میشه که یه بازیی رو که یک و نیم سال پیش رو نسل هفت منتشر کردی چند ماه بعد بیای همون واسه نسل هشت منتشر کنی و در حالی که PC گیمر رو دو سه ماه فرستادی دنبال نخود سیاه بیای دوباره بازی رو تاخیر بزنی و یه سیستم مورد نیاز اعلام کنی که PC گیمر رو باهمین سر گرم کنی و ... ! رسما داره میگه من هر قری که خواستم سرتون اومدم همینی که هست ....

من نمی دونم همه اینجا طلب کار شدن از Rock star! چه کاریه آخه؟ خیلی راحت دنبال نکنید اینجور اخبار رو، شمایی که تصمیم گرفتی برای خرید بازی پس پولش رو گذاشتی کنار. هر موقع اومد برو بخر بازی کن. حالا اگر پیش خرید کردید آره یه مقدار میشه درک کرد ولی این سیستمی دیگه تهشه. خوبه واسه PC همیشه انواع و اقسام بازی ها هستن کسی بی بازی نمیمونه.

ترجیح میدم صبر کنم تا اینکه یه چیزی رو مثل unity دوباره تجربه کنم ...

البته حق میدم به دوستان که ناراحت بشن چون خیلی به تاریخ عرضه بازی نزدیک بودیم شاید اگه ماه پیش این قضیه اعلام می شد بهتر بود.

اما به نظر من GTA ارزشش رو داره تا کمی بیشتر منتظرش باشیم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or